Надежда наш компас• Изменено 26 июня 2024

Имею ли я право интересоваться куда дочь потратила деньги?

Дочь 18 лет заработала 30 тысяч недавно и сейчас просит у нас деньги , сказала свои потратила уже. Она ничего не покупала. Имею ли я право поинтересоваться? Или это не мое дело?
ЗаведУющая• 26 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Спасибо! Ответом удовлетворена полностью! Очень редко можно прочитать ответы адекватных людей.
Оу. А я вже думала, що мені доведеться детально пояснювати свою позицію )))

Фоточки нема• 26 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Зачем ей в 18 лет айфон 14?!
А в скільки вже норм по вашому?
Моїй 10, хоче 14 айфон, думає як-то насобирати грошенят
Ніка Найз• 26 июня 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Ну а на що ще можна витратити? У неї друзів толком немає ,вона рідко гуляє з кимось, щоб прогуляти гроші
Может игроманка, может наркоманка, может с пацаном криминал какой затеяли
автор Надежда наш компас • 26 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Такое скорее всего имеет место,и это связано скорее с нарко и алко делами. Не все хотят выносить такие вещи на обозрение, а поговоритьнужно.
Ні,це точно не нарко і не алко,вона вдома майже постійно сидить, і взагалі вона б не купляла нарко
автор Надежда наш компас • 26 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
НІ! Точно не наркоманка ,вона вдома майже постійно сидить і поводить себе як і зазвичай.
Ніка Найз• 26 июня 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Тогда беременность? Или нет?
Ніка Найз• 26 июня 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Есть еще вариант что она замазалась в каокй нибуть пирамиде типа крипты или покупок на биржах
Патріотка з дивану• 26 июня 2024
Я б поцікавилась без проблем. Точніше, донька б і так сказала, ми в курсі новин одна одної.
Козачка• 26 июня 2024
Ну ви ж можете так само відповісти. Так, зп отримала і вже витратила, не дам нічого.

Пишу, не читаю• 26 июня 2024
Ответ дляМао_Мяо
Тут тепер більше питань
Чому ви не лікуєте дитині зуби, і чому ви не помітили новий одяг. Здивували
Так донька ще ж і просить грошей знову на одяг. Попахує тролізмом))
Патріотка з дивану• 26 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Ого у вас фантазія...
Моя 21-річна донька вчора витратила 52 тис гривень, давайте варіанти, на що))
автор Надежда наш компас • 26 июня 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Ого у вас фантазія...
Айфон? Ноутбук? Одяг
Ніка Найз• 26 июня 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Ого у вас фантазія...
А шо нет? В таком возарсте при наличии ноутов и самртов еще не такие варианты могут быть
автор Надежда наш компас • 26 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Тогда беременность? Или нет?
Ні! Вона вдома сидить у неї немає хлопця
Ніка Найз• 26 июня 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Тогда ищите виртуальные траты. Смотрите приват 24, ищите чеки, проверьте комп и телефон
Патріотка з дивану• 26 июня 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Айфон? Ноутбук? Одяг
Так, макбук купила, на цей час найсерйозніше її придбання за власні гроші)

Ваша теж, думаю, на щось класне витратила, зароблені гроші зазвичай з розумом витрачаються, на відміну від подарованих)
АфродитаПетровна• 26 июня 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Не знаю как можно своему ребенку давать в долг
Может она валюту купила?
Murzeelka• 26 июня 2024
Я своим сыновьям после 18 годков перестала давать деньги и покупать одежду-обувь. Только еда и оплата учебы.
Но они подрабатывали всегда.
С девочками не знаю, правильно ли так
ЗаведУющая• 26 июня 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Я в борг ніколи не даю,там на лікування потрібні були не малі кошти,вона вирішила за свої вже лікувати . Раніше я оплачувала
Якщо вирішила саме випробувати себе і сплатити із своїх коштів собі дороге лікування, то варто підтримати дитину. Хоча я б з настороженістю віднеслися до ситуації. Поясню чому.
Є два варіанти того, що відбулося: 1. Дитина кинула собі виклик, досліджуючи свої фінансові можливості і готовність забезпечувати себе самостійно. Не впоралася. І це нормально, що не впоралася, бо 18 років - дуже юний вік. Тут батькам варто підтримати. 2. Дитина бреше. Гроші витратила на те, про що боїться прямо сказати. Це може бути щось нейтральне, але таке, що в силу віку, дитина вважає ганебним (наприклад, дала подружці в борг ті гроші, а та не повернула). А може бути щось небезпечне.
Якщо у вас довірливі стосунки з дитиною, то поговоріть з нею. Розпитайте про мотивацію того, що вона вирішила лікуватися за свої гроші... Якщо ж ні, то я б порадила, все ж, витребувати підтвердження того лікування.

сказочное_Бали• 26 июня 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Я полностью содержала сына до 23, пока он не смог купить себе однушку и съехал. Кудаон тратит свои не спрашиваю. Но до сих пор, делаю подарки небольшие из одежды.
Жесть
Печальки.нет• 26 июня 2024
Звичайно спитала б. Може збирає на щось, може прогуляла, може у борг дала. Як це не спитати? Це ж Ваша дитина
Olga_72• 26 июня 2024
Як кредитора мене цікавлять расходи дитини і їх доцільність. Маю право знати. Якщо у мене гроші не просять, то це діло дитини, куди їй дівати гроші.
bibizyana• 26 июня 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Все,я запитала у доньки, вона сказала, що витратила на лікування зубів більшу половину ,інше прогуляла +новий одяг
Вы не знали что ребенок зубы лечит? Вы отдельно живете? В разных городах? И почему ребенок в 18 лет лечит зубы за свои?
Печальки.нет• 26 июня 2024
Ответ дляMurzeelka
Но они подрабатывали всегда.
С девочками не знаю, правильно ли так
Поки вони навчаються, Ви по закону, маєте забезпечувати.
жінка незаміжня• 26 июня 2024
Ответ длясказочное_Бали
Жесть
я сама не имею собственного жилья, не могла купить сыну, смогла помочь только таким образом, что бы он откладывал заработанные и имел собственный угол. А покупая сейчас ему чтото мне просто приятно, делать что то приятное родному человеку. Это мой ребенок навсегда.
MacOS-ница• 26 июня 2024
Ответ дляНадежда наш компас
вона окремо живе?
Я такая - жду трамвая• 26 июня 2024
Ответ дляПечальки.нет
Едой и одеждой по сезону
Печальки.нет• 26 июня 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Слухайте, а що у Вас у сім´ї таке, що Ви не знаєте, що у неї із зубками проблеми?..
bibizyana• 26 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Зачем ей в 18 лет айфон 14?!
Моему 11 , у него 14 айфон
автор Надежда наш компас • 26 июня 2024
Ответ дляMacOS-ница
вона окремо живе?
Ні,їй 18 років, як окремо? Вона вчиться постійно