Де супутник ??
А ось він, далі працює, хоч і русня каже щого його не існує, але уражені їх позиції кажуть про інше
ГУР представили результати використання «народного супутника» ICEYE.
Кількість ворожих об’єктів, знятих супутником:
- 370 аеродромів;
- 238 позицій ППО та радіотехнічної розвідки;
- 153 нафтобази та складів пального;
- 147 складів ракетного, авіаційного озброєння та боєприпасів;
- 17 військово-морських баз.
~38% з усього масиву даних було використано для підготовки вогневого ураження ворога – це мільярди доларів збитків для рф.
Коли купили супутник, нам казали – "так нам партнери дають знімки, навіщо нам свій супутник?".
А тепер за 2 роки, сподіваюсь, всі зрозуміли, що партнери дуже бояться «ескалації», тому тепер уявіть, скільки ми фоткали на свій розсуд 🌚
- 370 аеродромів;
- 153 нафтобази та складів пального;
- 17 військово-морських баз.
nightwoman• 26 июня 2024
Ответ дляok1904
Перед Вами тема з аналогвчним текстом, ймовірно, слід синхронізуватися якось?
Во всех каналах телеги, мало, сюда тоже нужно подтянуть
Ответ дляМимо_шла
Кто не в курсе, фотки со спутников нам партнёры передавали и раньше.
Не с покупкой притулы у нас наконец-то появились такие снимки.
Я даже не уверена,что это именно снимки притулы
Ви ж бачили як ’партнери’ нам дозволяють бити по рашці. Бояться ескалації, та і знімки вони дають після погодження з Саліваном
Ответ дляМимо_шла
Якби ви хоч трішки зацікавлені, то навіть змогли б знайти інформацію та прізвища людей, які посильно доклали до цього свої знання. Чи думаєте притула на ярмарку купив перший ліпший супутник?
Ответ дляДаксо
А причем тут бить по рашке и фото спутников?
Бить нам так нормально и не разрешили, а по поводу того стало лучше или нет мы реально не можем узнать
Я считаю, что притула все же нажился на нас. Если честно,то последний год донаты кидаю только знакомым волонтёрам.
Ответ дляМимо_шла
Яке ’фото спутнікав’? Ви хоч українською мовою володієте на достатньому рівні, щоб зрозуміти прочитане в супровідному тексті?
Теория Импетуса• 26 июня 2024
Ответ дляok1904
Це я повчаю? А для чого дублювати новину?
Вам жалко? Пусть пишет :)