Блондинка в Законе• 26 июня 2024
АІТ та ашваганда
Всім привіт.
Не так давно діагностували АІТ з гіпотериозом. До того періодично пила ашваганду для поліпшення сну та заспокоєння. У світлі АІТ читаю, що думки поділяються. Лопатила як наших лікарів, так і англомовний сегмент. Деякі спеціалісти її рекомендують, інші кажуть «з обережністю, бо стимулює імунітет».
Мій ендокринолог каже, що можна приймати. Хотіла би почути ваш досвід. Чи приймаєте при АІТ ашваганду чи не ризикуєте?
П.С. Цікавить саме ашваганда. Про харчування та інші дефіцити знаю, коректую, але це інша велика тема, як на мене.
Всім вдячна за відповіді!
Качка в тапцях• 26 июня 2024
Не знаю о такой добавке, не принимаю. А что она вам именно даст? У вас проблемы со сном? Так может магний тогда?
Як міряти?• 26 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ашваганда, це не снотворне і не так щоб заспокійливе. Це нервова система в спокої, але не почуваєшься сонною мухою, а навпаки
До цього ж ашваганда надає сил, ви активніша і винослівіша.
Я п´ю вже місяць, то скажу вам стала краще почуватися . Якось не така дьоргана стала. Ще вона знижує кортизол. Я саме для цього її купую..
Качка в тапцях• 26 июня 2024
Ответ дляЯк міряти?
Тогда у вас есть такой вариант пить и сдать сейчас на антитела и через некотопре время к концу лета, к примеру. Если особо резкого скачка в цифрах нет, то значит на воспалительный процесс не влияет.
Блондинка в Законе
• 26 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Я думала спробувати так, дослідним шляхом. Але цікаво було, чи у когось вже є досвід з цим.
КоролеВешна• 26 июня 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
при АІТ ашваганда навіть рекомендується, тому не переживайте