Міряно-переміряно• 26 июня 2024

Шафа юа відправлення з Rozetka

Сьогодні прийшов лист з новими умовами для супер продавців, а саме:
Тепер обовʼязковим умовами для суперів є:
1. Увімкнений спосіб доставки Rozetka в налаштуваннях магазину (за умови, якщо у місті, з якого ви відправляєте посилки, є мінімум 1 відділення для відправки Rozetka).

Хто відправляв з Rozetka,скажіть, накладні вони теж самі друкують як на поштах, бо було вказано, що треба принести вже з наклеєною накладною.
Стетоскопуло• 26 июня 2024
Де, таке вказано?
Шумелка Мышь• 26 июня 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Де, таке вказано?
Есть такое в правилах. Упаковка для розетки космическая и накладные самим распечатывать.
Луноликая Вика• 26 июня 2024
самим треба роздрукувати
Подвійна веселка• 26 июня 2024
Приносила в пункт Розетки та оператори самостійно друкували. Треба просто попросити.
Якщо нема принтера дома, то як розрукувати? Ця умова від Шафи непід´ємна для багатьох.
Стетоскопуло• 26 июня 2024
Взагалі то, Шафа навалює з цим ’супер продавцем’, все більше . Мало їм 14, 4% з продажу
Кубик Рубика• 26 июня 2024
Пришло такое сегодня. Не пользовалась розеткой и не собираюсь, еще печатать им.. Шафа офигела уже вкрай. Пусть снимают чин «супер продавец» уже все равно
Мати тріля• 26 июня 2024
Я нічого не роздруковувала. Декілька місяців тому відправляла, просто спакувала і продиктувала номер ТТН.Мені теж прийшов лист що обовязкова доставка, вже задрали зі своїми правилами, мало того що на укрпошту бігаєш відправляєш, забираєш, то тепер ще й в центр їдь щоб відправити, а потім забрати як не підійде.
Чижик Пижик• 26 июня 2024
Мне не распечатали наклейку. Сказали нет, делайте сами.
Подключать Розетку не буду. Посылки долго едут, покупатели нервничают. Принтера нет
Воздух в банке• 26 июня 2024
они принудительно впаривают эту розетку. сволочи.
да, печатать не на чем
самая галимая недодоставка

теперь на этой розетке ничего покупать вообще не буду никогда.
Malinka15• 03 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
не принимают по номеру ТТН, нужно именно наклейку распечатать и приносить уже с наклеенной
а где ???
у меня с розеткой не получилось
связалась с продавцом и она перезаказала мист
мист вообще без проблем
Чижик Пижик• 03 июля 2024
Ответ дляMalinka15
а где ???
у меня с розеткой не получилось
мист вообще без проблем
Да, самому распечатать и приклеить. Просто можно на бумаге и скотчем
Stefan-ua• 21 июля 2024
Удалено администрацией...