АдеКВАтная• 26 июня 2024
Налог на недвижимость - а если 2 квартиры меньше, чем по 60м
квадратных - то налог платится, или нет? Везде так по-разному написано, не могу понять.
АдеКВАтная
• 26 июня 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Платиться
Почему тогда мне ни разу не приходила квитанция, никакое уведомление из налоговой? (я ещё и ФОП, вся недвижимость отображена в декларациях).
Пишу з калідору• 26 июня 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Радуйтесь) Пока о Вас забыли, как и о других судя по темам с тем же вопросом.
ПлакалаВАвто• 26 июня 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Буває, що просто не відправляють
АдеКВАтная
• 26 июня 2024
Ответ дляПишу з калідору
Ну так чтоб мне потом штрафы не насчитали.. Мне налог заплатить не сложно, я не уклоняюсь, просто думала, что если не квитанция, то хоть какое уведомление в кабинете плательщика будет.... Нигде ничего.
Видна міленіалка• 26 июня 2024
Якщо на вас, зареєстровано квартири з площею 60+, тоді платять за додаткові метри. В нас 85 на чоловікові, отримали 1600 податку.
Кнопус• 26 июня 2024
якщо квартира+квартира, то платите за зайві квадрати (понад 60).
якщо квартира+будинок, то платите за зайві квадрати (понад 180).
такий дибільний закон.
АдеКВАтная
• 26 июня 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Рахується площа квартир окремо, чи разом? У мене 2 квартири по 50 м кожна. Я маю платити податок?
АдеКВАтная
• 26 июня 2024
Ответ дляКнопус
такий дибільний закон.
Зрозуміла, дякую.
Чорнобаївка• 26 июня 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Так, за (50+50)-60=40м²
АдеКВАтная
• 26 июня 2024
Ответ дляГага Газу
Да платить надо сколько на Вас квадратов?
Загалом 100 (2 квартири по 50м)
Видна міленіалка• 26 июня 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Якщо, тільки на вас, то за 40 кв сплатите податок, який нараховують місцева влада
Латексне альтер ЕГО• 26 июня 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Ждите письма, зачем самой напрашиваться? Пока письмо не получили, никаких штрафов платить не надо. Люди попадают рандомно
АдеКВАтная
• 26 июня 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Ясно. Але чомусь ніхто нічого не нараховує.
Мафиозная• 26 июня 2024
Ответ дляКнопус
такий дибільний закон.
Ага, якось не справедливо. Особливо беручи до уваги, що для сім´ї менше 60 квадратів - це ні про що.
Видна міленіалка• 26 июня 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Не переймайтесь, надійде
Не зацілована• 26 июня 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Ви не на спрощеній системі?
АдеКВАтная
• 26 июня 2024
Ответ дляНе зацілована
Ви не на спрощеній системі?
Так, на спрощеній. 2 група.
Повітруля• 26 июня 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Загалом 100 (2 квартири по 50м)
напишите мені будь ласка, чи платили ви, як побачили що треба платити, бо мені нічого 8 років не приходить.
АдеКВАтная
• 26 июня 2024
Ответ дляПовітруля
Добре
Алгонавт• 26 июня 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Вам нужно самой сходить в налоговую, это нужно еще в 2016 году сходить. Почему не сходили?
Стигла полуниця• 26 июня 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Сумарно рахується. Так, ви маєте платити за 40 кв.м
Стигла полуниця• 26 июня 2024
Ответ дляМафиозная
Це податок, який нараховується власнику. І кількість проживаючих і зареєстрованих не має ніякого значення.
Мафиозная• 26 июня 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Я знаю. Тому і не справедливо. В квартирі на 56 квадратів сім´ї буде тісно, а ще якщо дітей 2-3
Стигла полуниця• 26 июня 2024
Ответ дляМафиозная
Ну я вчора їздила в податкову взяти квитанцію для подруги, в неї квартира 65,3 кв.м. податок аж 177,55. І це, наголошую, річна сумма. Є про що плакатись?
Хто не хоче сплачувати цей податок, оформлює нерухомість на членів родини з виділенням часток. Тоді все справедливо. Всі мешканці-власники.
Кнопус• 26 июня 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Подивіться чи нараховують в особистому кабінеті податкової, там авторизуватись потрібно.
Кнопус• 26 июня 2024
Ответ дляПовітруля
Подивіться в особистому кабінеті податкової, якщо вони робили нарахування, то там побачите рахунки
Мафиозная• 26 июня 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Ну в мене квартира трикімнатна, 66 - і це мало, міліпіздрюсенька ванна з туалетом і мікрокухня. Так, це мало і не зручно. За трикімнатну в новобудові в 100 кв повинні заплатити більше