Голова колгоспу• 27 июня 2024

Зникає потяг до чоловіка,з яким зустрічаюсь

Де його взяти? перший рік було норм.А тепер...Причому чоловік симпатичний,в ліжку все добре стоїть. А потягу нема, де хоч його бери. При чому інтиму хочеться,але зникла пристрасть. І це ми ще разом не живемо.
Подвійна веселка• 27 июня 2024
До цього партнера з іншими в тривалих стосунках у вас як часто потяг виникав?
Подвійна веселка• 27 июня 2024
У вал лібідо знизилось чи турбує що пристрасті стало менше?
автор Голова колгоспу • 27 июня 2024
Ответ дляПодвійна веселка
з лібідо все ок..за винятком,коли навалюється купа проблем,то я нічого не хочу. Я вирішую свої проблеми,думаю де взяти гроші. Чоловік не допомагає фінансово взагалі.
автор Голова колгоспу • 27 июня 2024
Ответ дляПодвійна веселка
він у мене був постійно.але так швидко не зникав
Та не реву я• 27 июня 2024
Потяг, це що взагалі мається на увазі?
Сусідка зверху• 27 июня 2024
А что он делает для вас кроме секса?
БершкомангоЗар• 27 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
Потяг, це що взагалі мається на увазі?
влечение)
Подвійна веселка• 27 июня 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Тоді що вас турбує? Що отой запал, який був на початку стосунків, згас?
Рубаю олівлє• 27 июня 2024
ну все, конец
Markiza21• 27 июня 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Так а зачем он вам тогда
Карусель-весель• 27 июня 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
влечение)
так всем понятнее)))
Карусель-весель• 27 июня 2024
Вы разочаровались в нем, похоже, поэтому пропала и страсть....
Метровий сантиметр• 27 июня 2024
Божечки, я подумала мова про поїзд. Думаю ото проблема можна ж з пересадками їздити.
Карусель-весель• 27 июня 2024
Любовь нужно подпитывать знаками внимания, заботой, решением проблем женщины посильно хоть, а если все его участие в том, что у него гарно стоить, то толку, лучше купите игрушку, безопаснее и времени ментше тратить будете)))
Рубаю олівлє• 27 июня 2024
Ответ дляГолова колгоспу
аа, так еще и жлоб? понятно почему на такого ’не стоит’, нафиг нафиг
Разгуляшка• 27 июня 2024
Ответ дляГолова колгоспу
А ну так чего его хотеть тогда, не странно)
Майструю крила• 27 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
Потяг, це що взагалі мається на увазі?
иссяк запал)))
автор Голова колгоспу • 27 июня 2024
Ответ дляПодвійна веселка
так
автор Голова колгоспу • 27 июня 2024
Ответ дляКарусель-весель
да. блин,вот вы правильно написали. ничем не подпитывается.и все просто угасает.
автор Голова колгоспу • 27 июня 2024
Ответ дляСусідка зверху
А что он делает для вас кроме секса?
ничего
Карапулька• 27 июня 2024
Так а що він робить для вас? Куні то йому подобається. А дрібнички?
Сусідка зверху• 27 июня 2024
Ответ дляГолова колгоспу
ничего
в этом и дело
Карапулька• 27 июня 2024
Ви не зустрічаєтесь , то був секс без нічого більшого
Твердая валюта• 27 июня 2024
Ответ дляТа не реву я
Потяг, це що взагалі мається на увазі?
Той що на коліях ))))
Твердая валюта• 27 июня 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Угасает без презентов ?
автор Голова колгоспу • 27 июня 2024
Ответ дляТвердая валюта
Угасает без презентов ?
так я забыла когда мне цветы дарили в посл.раз. никуда не ходим,не ездим.
Туфли в чешуе• 27 июня 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Ну так а что вы хотели. У вас пропало уважение и наступило разочарование. Этот испортился, берите следующего
автор Голова колгоспу • 27 июня 2024
Ответ дляКарапулька
отут не так. він хоче сім*ї,хоче жити разом,хоче штампу. але з таким - я не хочу
Нічна ненажера• 27 июня 2024
У вас пока влечение работает. Секс пока актуален. Если бы либидо совсем упало, то можно было бы выходить замуж. А раз секс пока нужен, то и мужчина нужен другой. Что тут думать.
автор Голова колгоспу • 27 июня 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Він гарний син. Мамою опікується, лікує,влазить в кредити,по 8 міс віддає. Сам живе як попало, ну а мені взагалі нічого. ВІн гарний син,але мені що з того????...Тобто моральні принципи високі,не жлоб,. Якщо є гроші,все купить.Але їх нема,бо все на маму. І маму не покине(вона живе окремо),але суми зашкалюють.(100 тис,200 тис). Зп мала у нього,я не знаю як він їх віддає. От просто не знаю. В холодильнику вічно все по скидках з 1-2 днями до кінця терміну. Все давно прострочене. Сметана,молочка..вийшов термін,а він ще їсть його. Я коли це все побачила...раніше ще такого не було,а зараз. і це все вбиває мене.
коли ночую,їсти приготує,нагодує,зранку в судочок на роботу їжу складе..