Неместная Я• 27 июня 2024

Хлопець дивиться при мені на інших дівчат

Доброго дня всім завітавшим!)

Коротко опишу, маю серйозні відносини де і я і хлопець розумієм, що знайшли один одного. Разом вже більше року, пропозицію хотів робити, але щось не склалось, коротше кажучи по суті не зробив, але збирався/збирається.
Сам раніше каже що не був вірним, бо шукав своє, а мене от знайшов і все схаменувся. Дійсно не з ким не спілкується, тут довіра є повна.
Але ще з початку відносин як баче симпатичних дівчат, то дивиться на них гододними очима наче. Розумію, що дивляться всі, але тут як наче в нього ностальгія за минулим життям, де знайомився і розводив там на шось….
Зараз пройшов рік, їдимо в маршрутці, дивиться в вікно- побачив симпатичну дівчину і голову свернув їй в слід ( і це при мені). Потім в поїзді - я дивлюсь йому в очі, а він в цей час на верхню полку, де лежить симпатична малолетка. Сам не знайомиться і нічого не робить далі, лише оці погляди.
Завела розмову, бо не приємно мені це- каже що любить дуже сильно і ніхто не потрібен. Але ж коли так, то підсвідомо на інших не дивляться. Чи я не права?)
То оце думаю, чи я накрутила чи проблема дійсно є і як з цим бути далі
Грамотний хвіст• 27 июня 2024
Начните и вы провожать долгим взглядом мужиков. Может дойдёт) Хотя вряд ли
Анютины ласки• 27 июня 2024
Завяжіть йому очі, мені наприклад десь де мій дивиться, а якщо дійсно красива дівчина чи жінка, то і я дивлюсь
ПешитеБесАшипок• 27 июня 2024
Гарно подумайте сто разів, чи впевнені в ньому і чи довіряєте. Бо як дитина зʼявиться, то назад дороги не буде, лише страждання.
Там все розмивчато• 27 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Что дойдет?
Губки-уточкой• 27 июня 2024
Шо в сексі? Вялий?
Прикуси Язика• 27 июня 2024
Ответ дляАнютины ласки
А вы тоже при своём мужчине смотрите на симпатичных мужчин голодными глазами ? Ему нравится ?
Прикуси Язика• 27 июня 2024
Автор это не звоночек, а колокол. Не продержится ваш МЧ долго. Если он привык изменять , рано или поздно и вам изменять начнёт. Да и замуж он вас звать передумал, боится свободу потерять. Если уже сейчас в начале отношений, он так откровенно на других засматривается , дальше будет хуже.
Завжди з рушником• 27 июня 2024
Мила дівчино, запамʼятайте. Пʼянство лікується, а блядство ні! Його завжди буде тягнути на свіжак, то така натура. Дехто з тим живе, хтось ні.
Веккy• 27 июня 2024
Он вам и не сделает предложение. ))
Хата на мати• 27 июня 2024
Телефон вже почали тихенько перевіряти?
автор Неместная Я • 27 июня 2024
Ответ дляХата на мати
Телефон вже почали тихенько перевіряти?
Ні. Немає в цьому потреби
Хата на мати• 27 июня 2024
Ответ дляНеместная Я
Ні. Немає в цьому потреби
Складається враження, чи ви не дуже впевнена в собі дівчина.
І щось там собі підсвідомо накручуєте...
Злюсь до кипіння• 27 июня 2024
Не стройте иллюзий. Сестра с таким развелась, в 40 лет, мало того что так оглядывался на девушек, всю дорогу, потом начал типа шутить, что вот если бы не женился, то сейчас бы гулял свободный, делал что хотел. На обиду, отвечал, что любит, шутит. Потом начал унижать всячески, придираться. Ей надоело, развелась.
Кто крайний?• 27 июня 2024
Автор, нужно смотреть на отношения в целом. То, что парень смотрит на красивых девушек вообще ни о чем не говорит. Мы с мужем много лет вместе и оба смотрим на красивых мужчин и женщин, не вижу в этом ничего плохого.
Пожмаковна• 27 июня 2024
Не понимаю зачем автору наставили ржачных смайлов.
У меня муж такой был. Любая более менее привлекательная особь женского пола его визуально привлекала. На заправке, в кафе, просто едем, он в окно пялиться. Когда меня с ним не было, он брал их номера телефона, поэтому было дохренище левых смс и звонков. И чем дольше мы были в отношениях, тем больше он борзел. И при какой-то очередной ссоре, он решил что может изменить и блядонул на лево.
Мой опыт, к сожалению, печальный. Полигамный мужчина это навсегда.
автор Неместная Я • 27 июня 2024
Ответ дляХата на мати
Хай буде так. Я не вважаю себе кращою за інших, але і я це я і себе я ціную і люблю. Просто боляче коли так віриш людині вкладаєшся в відносини і бачиш і розумієш, що їй цього мало. То і питаю, може я накрутила
Злюсь до кипіння• 27 июня 2024
Ответ дляКто крайний?
Здесь нужно уметь различать, как смотрит)
Мы с мужем тоже смотрим, и на девушек и на парней. Можем и сказать, посмотри какая красивая/красивый.
Но, блин, бывали с сестрой и ее мужем то на концерте, то просто по городу гуляли. Еще в начале ее отношений, я видела, но молчала. Идет, голову выворачивает, и взгляд такой. Стоит впереди девушка в шортах, он одной рукой сестру обнимает, а сам девушке в зад не отрываясь смотрит😁
автор Неместная Я • 27 июня 2024
Ответ дляКто крайний?
Тут погляд був як у хлопця, який кидає погляд і відводить, щоб дівчина на нього глянула. Не просто от гарна дівчина в очі попалась.
Пожмаковна• 27 июня 2024
Ответ дляНеместная Я
Не накрутили, тем более он вам сам сказал, что раньше был гулящим. Не бывает «раньше» , это такой склад характера, такое отношение к женщинам
Гола з конопель• 27 июня 2024
Выколите ему глазки .
Бандитка Сью• 27 июня 2024
Ответ дляКто крайний?
чоловікам притаманно дивитись) колись йшла додому, на зустріч йшла пара похилого віку, років за 70, вона в романтичному капелюшку, гарному платті, на підборах, з помадою на губах і в крутих очєчах і чоловік її вдягенний в костюм. і ось вони йдуть і чоловік звертається до жінки/дружини-дивись, які класні ноги! як у тебе! і вона до нього прихилиласьі мені і смішно стало і приємно, що проживши стільки часу разом, він звертає увагу на жінок і робить їй комплімент. це виглядало дуже круто!
Всім шампаньського• 27 июня 2024
Ви що, дійсно така дурна? Нащо ви це терпите? От завагітнієте і будете в декреті, так він вам взагалі на голову сяде і не соромитиметься зраджувати🤦‍♀️
Кто крайний?• 27 июня 2024
Ответ дляНеместная Я
Ну если вы понимаете, что вы нормальная, а не просто ревнивая дура, то и выводы сможете сделать сами. И только вам решать накрутили вы себя или реально есть проблема. Не спешите, вас же никто не подгоняет, дайте себе время подумать, особенно если знаете, что потом будете жалеть и страдать.