Ms. Android• 27 июня 2024
У молодой девушки жуткие усы
У молодой девушки жуткие усы,как вы бы отнеслись к такому?(это не у меня)
Синди Кроуфорд• 28 июня 2024
Ответ дляЯ Головна
Ключове - доробила. А коли треба електро все з нуля, то лежати по 2-3 години капець як важко. А інфільтраційна анестезія теж болюча. Аплікаційна працює на рівні плацебо (я маю на увазі саме для електро епіляції, тому як голка вводиться глибше за дію анестезії
не знаю, що там болючого у інфільтраційній... обкололи обережно, і лежиш - кіно дивишся. А щодо - ’доробила’, так ніхто ж не забороняє так само робити як я... такий варіант дешевше виходить...
Синди Кроуфорд• 28 июня 2024
Ответ длямладокошкина
Як же дістали такі як ви: я тищу разів робила, все ок, звідки ви знаєте, що у людини??? Ви-не всі. Ви, в загалі, в темі, що лазер не дослідили повністю і на усі проблеми із здоровʼям-одразу надсилають до лікаря, питати-можна чи ні. Навіть при варикозні не можна.🤦♀️
Так треба раніше починати просто - до варикозу:)
КАПСЛОЧНИЦА• 02 июля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Господи, який брєд... Шо вона там боїться тої лазєрки? У мене лазєрка і електро і гормони - нічого, все чудово видаляється. Їй таргани не дають, а не гормони...
вы на усы чем удаляли? лазером? или электро? напишите название пожалуйста. и сколько процедур нужно?