Мелочунь• 27 июня 2024

Чи видає тест Bona реагент? На який ДПО тест показав яскраву другу полоску?

Чи видає тест Bona реагент?
Фото прикріплю, але мені здається вживу яскравіше видно полоску, і вона не сіра , кольору як у першої, але всеодно є сумніви, можливо вона повинна бути вже яскравіша
Зараз 10 ДПО
В мене це вже третя вагітність, овуляції була на 12 день циклу, сьогодні 22 дц, тобто до кд/затримки ще 7 днів (цикл 29 днів)
Зараз ті самі симптоми, як при минулих вагітностях вже 3й день: груди налились, дуже болять, нудота легка, але мутить цілодобово, температура тіла підвищена, тримається 37,1-37,4 (без симптомів застуди, так було і минулі рази), дуже сильно втомлена з ранку до ночі, сплю як сурок
Намагаюсь не давати марних надій собі, буду рада вашим історіям і вашій думці!
Директриссимо• 27 июня 2024
Та почекайте тих 7 днів. Я теж сплю як сурок, реакуія на жару))
Cendi1010• 27 июня 2024
Подождите еще дней 5
Тогда узнайте точно
Некомильфо• 27 июня 2024
Расслабьтесь и сделайте тест в 1-й день задержки. Не накручивайтесь себя заранее, через неделю будете знать точно. А то, так гадать…
Весела бджілка• 27 июня 2024
Мені бона завжди правильно показували. Навіть глибоко прострочені показали вагітність.
автор Мелочунь • 27 июня 2024
Ответ дляВесела бджілка
Дуже дякую!❤️❤️❤️ Буду чекати)