Пирожкиня• 27 июня 2024

Поділ майна

Є рішення суду про поділ будинку (спільне майно подружжя) пополам.Куди тепер з цим рішенням звертатися? Можливо хтось стикався з таким і знає, які мої дії тепер? В будинку проживаю я, чоловік окремо.
Люблю Украину• 27 июня 2024
До реєстратора /нотаріуса, які внесуть в реєстр нові відомості про власників
спальное место• 27 июня 2024
Зверніться до нотаріуса і отримаєте 2 витяги про власників
автор Пирожкиня • 27 июня 2024
Ответ дляЛюблю Украину
А переоформлювати документи на світло, водопостачання, газопостачання потрібно?
спальное место• 27 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
Це не завжди можливо, у вас розділені комунікації і лічильники?
автор Пирожкиня • 27 июня 2024
Ответ дляспальное место
Ні, плачу я за все, бо проживаю там
спальное место• 27 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
Ні, плачу я за все, бо проживаю там
Тоді нема що переофомляти
автор Пирожкиня • 27 июня 2024
Ответ дляспальное место
Тоді нема що переофомляти
Щиро вам дякую
Люблю Украину• 27 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
Бачу, що нижче ви написали, що самі користуєтеся. В такому випадку не потрібно. Інколи це і взагалі не можливо зробити технічно
автор Пирожкиня • 27 июня 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Дякую за відповідь.
Юрист недвижимость и наследство• 07 июля 2024
Доброго дня.
1. Треба поставити в суді відмітку, що рішення набрало законної сили
2. Отримати новий технічний паспорт на Вашу частину будинку
3. Присвоїти поштову адресу з електронною реєстрацією
4. Отримати в архіві БТІ довідку про підтвердження права власності
5. По землі отримати окремий кадастровий номер земельної ділянки
6. Отримати Витяг з Держгеокадастру про земельну ділянку

Можливо треба інші документи отримати, слід дивитись документи

Після отримання цих документів звертаєтесь до ЦНАП чи нотаріуса за місцем знаходження нерухомого майна для проведення реєстрації та отримання Витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Строк проведення реєстрації 3-5 робочих дні

Оформити особовий рахунок
Переукласти договори з житлово-комунальними установами, тощо
автор Пирожкиня • 07 июля 2024
Ответ дляЮрист недвижимость и наследство
Доброго дня.

Оформити особовий рахунок
Як саме перезаключаються договора з ЖКУ, якщо власників двоє, а лічильник один на квартиру,плачу за все я бо я живу