Шикаю і викаю• 27 июня 2024
Мій наречений отримує аліменти від колишньої дружини.
Після заручин з американцем узнала що він отримує аліменти від екс дружини і буде отримати ще 8 років вони підписали угоду, бо він не хотів розлучитися з нею, мабуть що вона добре заробляє і він звик до гарного життя. Я зараз у США і тут таке трапляється. Але...я все ж думаю що це не нормально для чоловіка хто б що не казав, тим більше що вона не заможна а просто на хорошій посаді і добре заробляє, моє ставлення до нього якось змінилося. Чи може я себе накручую?
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Азахаха
тут таких дофіга історій.
А ще поживши тут не довго я такі афери знаю які мутили наречені американці- очі на лоба
тут таких дофіга історій. А ще поживши тут не довго я такі афери знаю які мутили наречені американці- очі на лоба
Светка-пипетка• 27 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
То може в них такі правила. Нічого страшного не бачу.
Ага, из серии как бывший Бритни отсудил детей и алименты для себя
Шикаю і викаю
• 27 июня 2024
Ответ дляКоварная Зая
У вас хорошая зарплата?
Ні, в мене невелика, але з часом може буду більше його отримувати от і думаю, що якщо я захочу з ним розлучитися, то він теж може затребувати аліменти...
Пригаю-цибаю• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Он будет получать алименты пока не устроится на работу или не женится, после этого алименты закончатся
Светка-пипетка• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Может. И не только алименты, но судиться с вами может. Если к примеру докажет, что вы не выполняли супружеский долг и потребует возмещения ущерба)
Болтушка Му• 27 июня 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Пересядет автору на шею?
Шикаю і викаю
• 27 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, а ви бачили його кредіт скор?
У нього будинок в кредиті на 35 років і навіть авто в кредиті (але в Америці це нормально), я розумію що коли вони жили разом то він за фінанси не дуже хвилювався
Губной рояль• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Смотрите как у них в законодательстве всё, может у них контрактный брак был.
Светка-пипетка• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Автор, вы уверены, что вам надо замуж)?
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я не про це питаю. Ви бачили його коедіт скор?
Мой_ужин• 27 июня 2024
Ответ дляСветка-пипетка
разве дети его ?
Пригаю-цибаю• 27 июня 2024
Ответ дляГубной рояль
Во всех странах всё по разному, нет как стран, так и людей одинаковых.
В европейских странах также, только есть много оговорок и НО
Шикаю і викаю
• 27 июня 2024
Він працював на час розлучення, але його зп була меньше його колишньої. На рахунок чи втратить він аліменти при одруженні, каже що ні, вони угодили це
Маю декілька думок• 27 июня 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Равноправие - оно такое.
Отдал ей лучшие годы, пожертвовал карьерой)
Мой_ужин• 27 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Азахаха
тут таких дофіга історій.
расскажите ))
Светка-пипетка• 27 июня 2024
Ответ дляМой_ужин
разве дети его ?
Да, ее же в дурку потом положили, это не сейчас.. Он на этом еще сыграл и отсудит кучу бабла. Так ему те дети нужны, ага..
Love_Love_Love_• 27 июня 2024
Ответ дляМой_ужин
расскажите ))
Ну один був « міліонером» приїжав в Україну тратив на наречену по 15-20 тис$ за поїздку. Зробив пропозицію притащив її в сша, сам живе з дуже багатою 88 річною тіткою за її рахунок, чекає поки та помре, добре що дівчина вчасно втекла, почала сама тут жити хотіла здати каблучку яка наче коштувала 10 тис$, а це фейк срібний з алі
Мой_ужин• 27 июня 2024
Ответ дляСветка-пипетка
а супружеский долг - это что ? )))
мытье посуды ? )))
Светка-пипетка• 27 июня 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Автор если штат Калифорния я вам не советую вступать в брак))
Светка-пипетка• 27 июня 2024
Ответ дляМой_ужин
а супружеский долг - это что ? )))
мытье посуды ? )))
Секс. Даже был прецедент. Муж подал в суд на жену, т.к. он считал, что секса недостаточно.
Светка-пипетка• 27 июня 2024
Тем, кто рука лицо лепит, для начала, не мешает поинтересоваться какие бредовые бывают иски и как судятся в сша.
Манкоголік• 27 июня 2024
Ответ дляСветка-пипетка
А чё