Жена брата Админа• 27 июня 2024

А религиозные люди правда до свадьбы только за ручку

Ходят и никакого секса, или это все понты?
Радостина• 27 июня 2024
Ответ дляСМСница
І хотіла мати його. От і все.
Але жити так не змогла б, мабуть.
Я двох ледь родила. І материнство мені дається нелегко.
Але ми саме фізично дуже підходили один одному. Я ніколи не забуду запах його тіла.
До чоловіка мене так не тягло і не тягне
Я вас розумію прекрасно. Я правда сама ще незаміжня і дітей немаю. Але теж, ніхто не викликав таких емоцій, в мене було повне відчуття, що він моя половинка. Але що зробиш. Я зараз по роботі в іншій країні, він би й так до мене не приїхав через війну, та я напевно і не побачу його більше ніколи. І ми не спілкуємося вже дуже давно.

СМСница• 27 июня 2024
Ответ дляРадостина
Бажаю вам зустріти свою людину.
Я щаслива в шлюбі. Без емоційних качель. Чоловік мене обожнює. Що ж мені жалітись
Радостина• 27 июня 2024
Ответ дляСМСница
Бажаю вам зустріти свою людину.
Щиро дякую❤️
Svitlo_• 27 июня 2024
Ті хто щиро вірять - то так, навіть за ручку можуть не триматись. А ті які ходять по обряду - то ні.
Svitlo_• 27 июня 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Ага, ага. Мій родич був отець чи як то називається, проповідник в суботниках. Проповідував собі , всі його дуже поважали в його церкві все таке . Виявилось що паралельно ’дружив ’ з прихожанкою, в 5 чи 6 коліні в тій вірі , виявилось це на 6му місяці вагітності, після цього злетів з посади , став звичайним прихожанином , з дівчиною звісно одружились . А такий святий на словах був , що відчувалось сяяння німбу 😇🤭🤭🤭
В Україні ще немає протестантів у 5 чи 6 поколінні.
Svitlo_• 27 июня 2024
Ответ дляРадостина
Так, там ще згідно Біблії, секс існує тільки для зачаття дітей, просто так, для задоволення ним займатись - гріх. Цікаво, ті чоловіки цього теж притримуються, чи як😳 Бо часто такі релігійні люди реально мають +5 дітей і більше…
Наведіть місце з Біблії - де секс для задоволення гріх.
Радостина• 27 июня 2024
Ответ дляSvitlo_
Я таке раз на проповіді в католицькій церкві чула. Я не релігійна фанатка, тому самій цікаво де і як це точно вказано. І колега з колишньої роботи теж так каже. Може тут хтось відповість.
Svitlo_• 27 июня 2024
Ответ дляРадостина
Тоді так і кажіть, я чула, як говорив священник.
Візьміть почитайте ’Пісню пісней’ - це частина Біблії.
І ви більше не будете вірити людям, що самі ніколи не читали всієї Біблії.
Чумацький Шлях• 28 июня 2024
Ответ дляНаучительница
і шо і шо? буде огляд? а далі? яке покарання було уготоване?
Не знаю, але її часто карали за погані оцінки - закривали вдома або вона могла кудись їздити лише з батьком.
Навіть на побачення з першим хлопцем вона спочатку з батьком ходила.

Научительница• 28 июня 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
жах 🙈