Зажуженная Жужжа• 28 июня 2024
Специальность в вузе для парня
Девочки, у кого ребята поступают или уже учатся, напишите пожалуйста свою специализацию, очень интересно куда народ подается сейчас, что перспективно. Спасибо!
Пожмаковна• 28 июня 2024
121 - інженерія програмного забезпечення. Іншу спеціальність син не розглядав, закінчив другий курс. Але треба знати гарно математику, бо її на цій спеціальності буде багато, і достатньо складної.
Бешене сарі• 28 июня 2024
Ответ дляПожмаковна
А де вчитеся на 121-шу? Дякую
Полюю на дрони• 28 июня 2024
Ответ дляПожмаковна
Підкажіть, будь ласка, на 122 можна вступати, якщо немає бази програмування, інформатики? А з математикою все добре, не лякає