Мания-Величия• Изменено 22 ноября в 20:23

Английский интенсив Грин Форест

Кто то проходил такие курсы?
9 недель( один уровень), 4 дня в неделю почти по 2 часа
Не сильно сложно?
Или брать стандарт?
Сизоока бестія• 22 ноября в 20:24
Я уже 3 курс на стандарті. Інтенсив побоялась брати. І так з цими виключеннями світла і з усіма життєвими проблемами, накладно.
автор Мания-Величия • 22 ноября в 20:25
Ответ дляСизоока бестія
Нравится вам? Какой уровень уже?
ОбережнаЯ• 22 ноября в 20:26
Какая цель? Про правильное произношение с ними можете забыть. Наберетесь и закрепите всяки зи, зе, зис, эс фо ми, когда понадобится, будете исправлять годами
автор Мания-Величия • 22 ноября в 20:26
Ответ дляОбережнаЯ
Научится говорить и понимать
У меня А1 начальный
ОбережнаЯ• 22 ноября в 20:28
Ответ дляМания-Величия
Научится говорить и понимать
У меня А1 начальный
В гринфоресте чхать на произношение
автор Мания-Величия • 22 ноября в 20:29
Ответ дляОбережнаЯ
В гринфоресте чхать на произношение
Не рекомендуете?
Грейд дорого (
Сизоока бестія• 22 ноября в 20:31
Ответ дляМания-Величия
Нравится вам? Какой уровень уже?
Починала з а2, зараз на б2, але реально в мене в1.
Мені подобається, за цей рік багато нового вивчила, уроки активні, багато треба говорити, учать те що потрібно знати і розуміти.
Але якщо у вас зовсім нулячий рівень,то особливо вас виправляти там ніхто не буде. Це більше про поповнення словникового запасу і про швидке повторення граматики.
автор Мания-Величия • 22 ноября в 20:32
Ответ дляСизоока бестія
Ну вот я на А2 хочу пойти
Потом В1
Каляка маляка• 22 ноября в 20:35
Мій чоловік пройшов 3 таких курси інтенсиви за рік по моїй рекомендації.
Вийшов зі слабкого а2 на впевнений б1.
Але він програміст.
Йому дуже складно даються мови.
Після курсів вийшов по спеціальності на роботу закордоном.
Вся комунікація англійською.
Тому йому дуже помогло.

Я- лінгвіст і мов іноземних в мене багато)
Курси нормальні за свою ціну.
Сизоока бестія• 22 ноября в 20:35
Ответ дляМания-Величия
Ну вот я на А2 хочу пойти
Потом В1
Спробуйте пробний, зрозумієте чи ваше чи ні.

Я наприклад хотіла змінити школу,хотіла курс б1+ пройти, пішла в іншу ,дорожчу в 2 рази, в результаті повернулась в грінфорест, мені чомусь з ними легше запамʼятовуються слова і фрази. Граматика окремим уроком мені також більше подобається. Плюс в них хороша платформа, рідко, але буває роблю домашку з мобілки ( поки діти на площадці граються)
автор Мания-Величия • 22 ноября в 20:35
Ответ дляКаляка маляка
Вийшов зі слабкого а2 на впевнений б1.
Але він програміст.
Йому дуже складно даються мови.
Вся комунікація англійською.
Тому йому дуже помогло.

Курси нормальні за свою ціну.
1 уровень за 3 курса муж прошел?
Каляка маляка• 22 ноября в 20:36
Ответ дляМания-Величия
1 уровень за 3 курса муж прошел?
Ні, пройшов три інтенсиви: а2, б1 та б2.
По факту у нього впевнений розмовний б1 з яким взяли на роботу в ЄС по спеціальності.
До цього бекав- мекав
автор Мания-Величия • 22 ноября в 20:36
Ответ дляСизоока бестія

Дуже дякую
Зараз ще скидка, хочу взяти курс
автор Мания-Величия • 22 ноября в 20:37
Ответ дляКаляка маляка
До цього бекав- мекав
Зрозуміла, дякую
автор Мания-Величия • 22 ноября в 20:39
Ответ дляКаляка маляка
До цього бекав- мекав
Підкажіть, можете запитати у мужа, чи були там домашні завдання в інтенсиві?
БолеИменее• 22 ноября в 20:43
В English prime, главное, не идите
Каляка маляка• 22 ноября в 20:44
Ответ дляМания-Величия
Так, сказав, що давали домашку на інтенсиві.
І сказав, що вчитися було доволі складно.
Доводилося довго робити домашку.
Але він в мене технарь 100%, тобто для нього мова - це квест.
мадам Везувий• 22 ноября в 22:20
Я якось пішла на пробне, мені не зайшло, все якось дуже бігом, група велика, вчитель тараторе на англійській без зупинки, бо в них ті групи змінюються зі швидкістю вітру
На мій погляд ціна —норм, але типу самостійно потрібно довивчати кожне заняття, повернувшись до нього в більш спокійному темпі
В Грейд немає такої спЄшки, але і сума інша
Сизоока бестія• 23 ноября в 11:28
Ответ длямадам Везувий
Грейд це Кембридж Скул? Мені навпаки в них так все монотонно і нудно. Я пішла від них. Напевно від темпераменту залежить або від викладача, але от саме ця динаміка ГФ мені допомагає запамʼятовувати фрази. Плюс коли ти 1,5 години вчиш одну тему граматики, а потім ще годину робиш домашку, ну хоч не хоч, а запамʼятаєш. В Кембридж пів години максимум.
автор Мания-Величия • 23 ноября в 11:30
Ответ дляКаляка маляка
Доводилося довго робити домашку.
Дякую
Для мене мова це теж складно(
Але ж він досяг мети
Просто думаю коли робити ту домашку, якщо заняття закінчується о 22 вечора
мадам Везувий• 23 ноября в 13:24
Ответ дляСизоока бестія
На якому рівні були в них? Бо мені сьогодні-завтра потрібно прийняти рішення, бо, не дивлячись на вартість групи швидко заповнюються, ГФ точно не моє
І чи можна не купувати підручник друкований?
Сизоока бестія• 23 ноября в 22:14
Ответ длямадам Везувий
В1+
Можна не купувати, вони дають ключі на електронний, за меншу суму.
Якщо будете купувати все таки, подивіться ціни в інтернеті, для порівняння.
мадам Везувий• 23 ноября в 22:48
Ответ дляСизоока бестія
В1+
Дякую
автор Мания-Величия • 23 ноября в 23:54
Ответ длямадам Везувий
Почему ГФ не ваше? Чем не зашло?
мадам Везувий• 24 ноября в 12:56
Ответ дляМания-Величия
Почему ГФ не ваше? Чем не зашло?
Все поспіхом, коли розділяють по кабінетах учнів, той процес ніхто не контролює, хтось на англ, хтось на укр, інші на рос відповідають один одному, вчитель майже мовчки спостерігає
автор Мания-Величия • 24 ноября в 13:10
Ответ длямадам Везувий
Дякую.
Тепер я Кембридж розглядаю )
Наче ціна такаж сама
мадам Везувий• 24 ноября в 14:36
Ответ дляМания-Величия
Дякую.
Тепер я Кембридж розглядаю )
Наче ціна такаж сама
Ні, ціна в Грейді набагато вища
автор Мания-Величия • 24 ноября в 18:13
Ответ длямадам Везувий
Ні, ціна в Грейді набагато вища
Це наче різні школи Кембридж та Грейд
мадам Везувий• 24 ноября в 18:54
Ответ дляМания-Величия
Це наче різні школи Кембридж та Грейд
Одне й те саме
Топтунша• 25 ноября в 13:36
Ответ длямадам Везувий
Те саме і в Грейді. Вчитель не може бути присутній одночасно в 5-ти кабинетах.