60 метрів сметани• 28 июня 2024
Чоловік перекреслив все минуле життя після виїзду за кордон
Я, безумовно, рада, що людина так легко може відпускати. Але ж…
Чужа країна, незнайома мова. Орендоване житло.
Авто, на яке заробляв пʼять років, лишилось в Україні і з новими законами навряд вдасться вивезти (хіба що я повернусь та переоформлю на себе).
Вдома - родичі, власна квартира, дача, гараж. Налагоджений побут.
А зараз - все нове та невідоме. І він такий радісний. Обирає, якого стола купити та якого до нього стільця.
Мені навіть страшно поруч з такою людиною. Особливо якщо врахувати, що скоріш за все лишатись за кордоном прийдеться досить на тривалий час. А він ходить радісний, виглядає собі у віконце та слухає щебетання пташок.
Я так не можу, мені все нагадує про дім. Про людей поруч. Я не можу ось так ходити радіти, коли в моїй країні війна, коли я не маю змоги бути вдома з рідними, коли багато близьких виїхали та вже ніколи не повернуться… Ми за кордоном пів року, але я подумки кожен день повертаюсь додому.
Чого не скажеш про мого чоловіка
Телепузик• 28 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Сочувствую Вам. Это все ужасно. Как наше государство собирается решать проблемы беженцев? Разъехались люди по миру и ладно, платить, компенсировать за жилье, расселять не надо. Пусть другие страны думают. Мы уехали в 2014, дом в луганской области скоро ’отойдет’ в пользу нового государства. Куда деваться людям ? Модульный городок построила Германия, в киевской обл восстанавливает голандия, что делает Украина?
Я ещё в 2014 году хотела выехать. Отправляла мужа в Чехию на работу. Потратили все сбережения на документы, и он сказал: ’Тебе надо - едь сама!’ Он никуда не хотел. Наступил 2022. Мы бомжи, нам 45. Нас увезли в Израиль по программе экстренной репатриации. С нашим везением и родиться не надо было. 7.10.2023 здесь тоже началась война. Блин! Мы только на ноги становиться стали! Думали, поработаем, накопили денег на квартиру. Теперь снова живём в страхе и что делать дальше? Я не хочу жить в лагере для беженцев. У меня нет сил бороться дальше.
Конфиденциальность• 28 июня 2024
Так муж радуется , что выскочил из мясорубки на свободу. Были бы вы в его положении, то тоже бы так светились от счастья. Почему заранее, не переоформили машину? Вы можете вернуться в любой момент в Украину или ездить туда - сюда, женщин же свободно выпускают.
Майструю крила• 28 июня 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Странная вы и недалекая.С Бедгорода много вырвались как и с россии?Давно белгородцы детей хоронили,без света и воды жили,под ракетами и дронами и аэс недалеко в беззаконии путинском,где о демократии только мечтали.На своих русских фашистов сначала посмотрите,путька гонит их на убой в чужую страну пока их бабы детей хоронят да ножки ручки пришивают
Вы о чем вообще,какой белгород,я в Украине живу и за нее пишу..платить жизнью своей семьи за кусок земли не считаю правильным,людям должны дать выбор,открыв границы
Телепузик• 28 июня 2024
Ответ дляНаливайКа
Первый раз слышу, что бежали от войны на Ближний Восток. Естественно, будут проблемы - другой мир, другая религия, другая ментальность. Вы в Европу не пробовали уехать? Было бы полегче.
У нас не было денег на тот момент от слова совсем. До Европы надо было доехать. Нас увезла еврейская община в Израиль, бесплатно. Оказали всестороннюю помощь. И жили бы и дальше как-то, но война всё перепортила. Психика не выдерживает. Мы устали от войн.
Конфиденциальность• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Ми з дітьми за кордоном лише тому, що чоловік мав виїхати. Так і є. Наш відʼїзд означатиме розлучення, і допомагати фінансово він не буде дітям, або висилатиме три копійки.
Виходить, що рятуючи його пʼяту точку ми з дітьми заручники ситуації
Женщина,я с вас в шоке. У вас наверное рядом не прилитало ?
Возвращайтесь в Украину, раз так страдаете. Работайте и обеспечивайте себя и детей сама. Хотя с ростом цен на всё это трудновато. Зато дома будете.
Звезда в шоке• 28 июня 2024
І ще додам, вас зараз читають дівчата в яких чоловіки загинули, ви реально не ціните те, що маєте. Сім´я разом у безпеці. Якщо так важко їдьте сюди, деякі так зробили, бо не можуть на чужині. Все у ваших руках.
Борисфенка• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
У мене теж я почуття і я маю на них право.
Якщо не лежить душа до чужої країни - я нічого не можу зробити з цим.
Лише вдома добре.
Берете дітей, їдете на пару тижнів додому. Коли і вас, і дітей попустить, їдете назад. До речі, на машині можете їхати, заодно її і вивезете.
Життя розділилося на до і після. І повернутися в минуле неможливо. Ваш чоловік це розуміє, ви - ні.
Сапай вазони• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Якщо не секрет, скільки у Вас тривав цей період? Багато хто каже, що через пів року після виїзду стає легше. Мені, наприклад, не легше
У мене місяців 9 пішло на сприйняття і прийняття реальності закордоном.
6 міс мало.
Але автор я вас не розумію зовсім, як ви не розумієте почуття та відчуття вашого чоловіка- для мене загадка.
Він радіє і живе зараз, а ви страдаєте.
Хочете повернутися? Ну повертайтесь… але ж ви не повернетесь))
6 міс мало.
Він радіє і живе зараз, а ви страдаєте.
НуКаНаКа• 28 июня 2024
Ответ дляСапай вазони
6 міс мало.
Він радіє і живе зараз, а ви страдаєте.
6 міс мало.
Він радіє і живе зараз, а ви страдаєте.
Автор поскигліла і побігла радісно готувати чоловіку сніданок, а потім поїдуть разом стілці вибирати
На_оба_рот• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Тут у когось іншого немає емпатії і почуттів.
Маруська Му• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Це звісно так і зрозуміло. Але все одно його поведінка, веселий настрій безтурботний мене дивує, мʼяко кажучи.
Є люди, які розуміють, що треба жити далі. Що у нього в душі - ви не побачите. Але якщо між вами є дійсно близькі стосунки, то ви можете розказати про свої почуття, спитати, як і що у ньго, чи є сум, чи важко йому, чи навпаки, ці зміни даються легко? Що йому допомагає так легко переключитись?
Тобто замість того, щоб обговорювати і допомагати один одному, чомусь корисному вчитись у нього, ви обираєте страждати і засуджувати?
Я не теоретично розмірковую. Я з зони бд, втратила у березні дім, переїхала теж в зону бд, стрес звісно значний. Тим більш, що живу іі працюю у небезпеці, бачу поранених, іноді можу півдня ридати після того, що бачу, що почуваюся загубленою без дому, але цього ніхто не бачить.
Для колег я напевно як вам ваш чоловік. Щей починаю їх сварити, коли ниють - живі, живуть вдома, працюють і ниють. Так би і дав ляща)
І сама теж намагаюся на застрягати в тому стані. Навіть на навчання танцям почала їздити в обл.центр.
Тому що треба жити
СкокоМнеДадите• 28 июня 2024
Ответ дляТелепузик
2 года живу за границей. Мы из прифронтового города, нас эвакуировали. Выбирать не приходилось. Пол дня на сборы и поехали. У кого были деньги, тот уехал в Европу. Мы на Ближнем востоке. И всем здесь очень плохо. Абсолютно другой мир, ранее не пересекавшийся с нашим. Все работают, пособий нет. Каждый день снится дом в Украине, которого больше нет и не будет.
И с мужем проблемы. Он стал полный неадекват. Психи и агрессия на меня с детьми. В чем я виновата? Тоже обидно, что из-за него здесь мучаюсь. Как в тюрьме. Только из тюрьмы есть шанс выйти, а отсюда - нет.
Без грошей якраз треба було їхати в Європу, де хороший соц.захмст
жар-птица Нюра• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Вам краще було б вдома, але щоб він був нещасний, поранений( без рук/ніг)???
Дивна ви жінка. Я б з вами сама точно розлучилася, бо якось дивно як дружину напрягає живий, здоровий чоловік з планами на майбутнє
Маруська Му• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Не заручники. У вас з дітьми є вибір.
І можливо, вам треба його робити
СкокоМнеДадите• 28 июня 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Какая жизнь?В нищите по чужим углам?И вкалывать чернорабочим?Другое дело,если б деньги были,престижная работа,а так будет так пахать,что и семью не видеть,что б хоть примерно жить как в Украине и то,если у него конское здоровье.О своем жилье теперь только мечтать..
Мій чоловік сім´ю почав бачити саме за кордоном,бо тут модна працювати з нормальним графіком і цього вистачить для життя
На_оба_рот• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Повертайтесь. Відключення світла по 12 годин на день і вибухи посеред ночі та постійні тривоги - це те, за чим варто сумувати і повертати сюди дітей. Але ви, мабуть, із далекого тилового заходу виїхали.
Чарівна патика• 28 июня 2024
Я теж тут все ненавиджу
Мрію все продати і виїхати з дітьми, чоловіком і грошима
І щоб тут НІЧОГО не лишилося, щоб штраф навіть було накласти нінащо
Белочкой зови• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Вас тут не зрозуміють. Але я розумію , бо в схожій ситуації. Відносини в сімʼї не покращуються, коли «удобно» і вигідно стає тільки одному з супругів. Тобто всі повинні підлаштовуватися під чоловіка, бо йому треба було виїхати. Ненавиджу рашистів, бо скільки ще сімей розбилося із-зі цих виїздів переїздів
Одні думки• 28 июня 2024
Ответ дляТочноБудет
Не хвилюйтеся, це пройде. І прийде вся туга еміграції.
Не прийде
Помидорина• 28 июня 2024
Ответ дляИМХОля
В мене те саме. Всю ніч тарабанять декілька телефонів про тривоги і відміни. Буває я перша за всіх родичів знаю що куди прилетіло. Дзвоню мамі і кричу щоб в центр не їхала тому що обстріл, а вона ’га-шо, а хіба...’
Так бесят вот такие,которые из-за бугра лучше нас знают, что тут у нас происходит)))
Одні думки• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Ви доросла людина чи маленька дитинка на шиї у татуся?
Пирожкиня• 28 июня 2024
Автор, у меня такая же ситуация.
Выехали и всё, как отрезало. Ему хорошо, он абсолютно счастлив. Планов здесь не строит, так как планируем возвращаться, но и планов дома не строит тоже. Больше не строит.
Я злюсь. Срываюсь. Часто провоцирую ссоры. Хотя умом понимаю, что его вины нет. Он просто смог здесь прижиться, а я нет...
Lux Aeterna• 28 июня 2024
ото вы скучная.
у мужика дух авантюризма проснулся, а вы о табуретках, которых жалко
успокойте_Меня• 28 июня 2024
А если бы он ныл сидел, вам было бы легче?
Второе, даже если человек адаптировался так быстро, что скорее всего неправда и просто он так переживает перемены в жизни, что здесь плохого? Лучше, когда два года сидят и ноют без конца? И не живут новой жизнью, и старый уже нет и не будет. Это лучше??
успокойте_Меня• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Лише вдома добре.
А где вы? Какая страна?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 28 июня 2024
Почитала это нытье... ну что: сытый голодного не поймёт как говорится. приезжайте к нам Николаев, тут офигенная жизнь без света и воды. Про школу забудьте, мужа вашего на фронт заберут, зато вы будете среди своих.
Дую на вітер• 28 июня 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Не, не впечатляет. Там таких хитросделанных большинство. Еще и придурки депутаты типа Алексея Гончаренко пропихивают для них финансы в ПАРЕ. Вот приняли что все эти страдальцы если вернутся после войны в Украину получат финансовые компенсации от Европы. А те кто сидел в Украине под ракетами, без света, жил на мизерные зарплаты и пенсии, воевал или работал и платил налоги для поддержания страны тот получит фигу. Главное такой ходит грудь колесом - Я это я предложил! Моя справедливость! Я я я.
Ви в курсі,що всі витрати держ бюджету,окрім війська, зараз фінансуються іншими країнами?
Тобто субсидована комуналка, медицина, освіта, зарплата держ.службовців - це все вже є компенсація?
Пиши-пропало• 28 июня 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
О, вже про фінансову допомогу мова пішла. Ви вже опріділіться, чоловік вам треба і його гроші, чи нерухомість і всі інші.
тягловий мул їй потрібен, щоб і далі на комусь їхати