60 метрів сметани• 28 июня 2024

Чоловік перекреслив все минуле життя після виїзду за кордон

Я, безумовно, рада, що людина так легко може відпускати. Але ж…
Чужа країна, незнайома мова. Орендоване житло.
Авто, на яке заробляв пʼять років, лишилось в Україні і з новими законами навряд вдасться вивезти (хіба що я повернусь та переоформлю на себе).
Вдома - родичі, власна квартира, дача, гараж. Налагоджений побут.
А зараз - все нове та невідоме. І він такий радісний. Обирає, якого стола купити та якого до нього стільця.
Мені навіть страшно поруч з такою людиною. Особливо якщо врахувати, що скоріш за все лишатись за кордоном прийдеться досить на тривалий час. А він ходить радісний, виглядає собі у віконце та слухає щебетання пташок.
Я так не можу, мені все нагадує про дім. Про людей поруч. Я не можу ось так ходити радіти, коли в моїй країні війна, коли я не маю змоги бути вдома з рідними, коли багато близьких виїхали та вже ніколи не повернуться… Ми за кордоном пів року, але я подумки кожен день повертаюсь додому.
Чого не скажеш про мого чоловіка
ИМХОля• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Це звісно так і зрозуміло. Але все одно його поведінка, веселий настрій безтурботний мене дивує, мʼяко кажучи.
Може він просто бачить Вас і хоче підтримати таким чином, задати типу настрій. Може навпаки як чоловік бере відповідальність і за емоційну безпеку своєї родини

Синди Кроуфорд• 28 июня 2024
Ответ дляКолишня муза
Он рад, что он живой, что не закрыт в тюрьме и завтра его не отправят умирать. Что тут не понятного?
Женщин же не мобилизуют, вот ей и не понять - муж избежал смертной казни и/или пыток, а жена
ИМХОля• 28 июня 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
О, вже про фінансову допомогу мова пішла. Ви вже опріділіться, чоловік вам треба і його гроші, чи нерухомість і всі інші.
А Вам Іванко без хати норм))?
Синди Кроуфорд• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Молись и кайся, молись и кайся! (с)
Последний вагон• 28 июня 2024
Ответ дляНевидимка
нет..это показало , вашу личную несамостоятельность и зависимость
вы не можете обеспечить себя самостоятельно
При тому, що діти не малі - бо ’теж хочуть в Україну’, тобто висловлюють свою думку. Значить як мінімум школярі.
Синди Кроуфорд• 28 июня 2024
Ответ дляЯкаКраля
Так може в нього перша стадія в міграції. Ми всі різні. Чоловіка сестра плакала від щастя, що вона нарешті виїхала з України і попала в ’цивілізовану країну’. Хоча жили дуже і дуже непогано. Ми з чоловіком до сих пір навіть не думаємо про відпочинок десь, бо в Укрвїні війна і ми всіма подумками там
Угу, моя знакомая в Париже следит за тревогами, и не спит до отбоя - страдает
ИМХОля• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Якщо не секрет, скільки у Вас тривав цей період? Багато хто каже, що через пів року після виїзду стає легше. Мені, наприклад, не легше
В мене 2,5 роки, все так само... але у чоловіка ще гірше... я хоч їздила додому вже двічі... а найбільша накриває сина - підліток, скандалить щодня щоб повернули додому

Царівна Жабка• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Ми з дітьми за кордоном лише тому, що чоловік мав виїхати. Так і є. Наш відʼїзд означатиме розлучення, і допомагати фінансово він не буде дітям, або висилатиме три копійки.
Виходить, що рятуючи його пʼяту точку ми з дітьми заручники ситуації
Зачекайте закону про мобілізацію жінок, життя за кордоном заграє новими барвами. Ви з регіону, де війна тільки в ТБ? Ваш чоловік врятував своє життя, виїхавши і дітям нічого не прилетить на голову, ясно, що буде радіти і співати.... я не вірю, що так може мислити українка на третій рік війни, скажіть, що ви троль
ИзЮмрудная• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Те, що людина без почуттів, без емпатії - є така підозра.
Он свободен, вы понимаете что это значит? Свободен!
Мой бы тоже радостно выбирал стулья и я вместе с ним, но мы пока не можем вырваться. Не будьте душнилой, порадуйте с мужем
Царівна Жабка• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
А ви дивуєте всіх на порадниці, представляєте? Викликаєте різні думки і емоції, і жодної позитивної, як вам таке?
СкокоМнеДадите• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
А чому йому не радіти? Навчіться насолоджуватися життям
Seehund• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Тогда я тоже человек без емпатии и чувств, думаю какое счастье, что осталась позади окупация и не скучаю совсем за родственниками.
Царівна Жабка• 28 июня 2024
Ответ дляИМХОля
Так поїдьте. Я повезла. Без світла, води і інтернета швиденько захотів назад. І школа з походами і акціями, хоч і іноземна, вже не така погана виявилася. Все пізнається в порівнянні
СкокоМнеДадите• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Не втягуйте дітей у своє болото, їм нема що робити у війні
ИМХОля• 28 июня 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
В мене те саме. Всю ніч тарабанять декілька телефонів про тривоги і відміни. Буває я перша за всіх родичів знаю що куди прилетіло. Дзвоню мамі і кричу щоб в центр не їхала тому що обстріл, а вона ’га-шо, а хіба...’
1010101• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
шось ви з прибабахом, за що таке зле ставлення до чоловіка?
ваші претензії:
1) чоловік веселий
2) я сумна
3) я хочу, щоб він сумував
4) мені не подобається, що ми всі разом, і він щасливий

яких тільки людей світ не носить
В танке• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Ну вы странная... Вам было бы лучше чтобы он ходил мрачнее тучи, ныл как ему плохо и грустно? Может ему просто нравится в стране куда вы приехали, он видит будущее там, а может вы просто не в курсе его переживаний. Я тоже слез не лью, смысл в этом? Началась другая жизнь, надо идти вперёд, работать, учиться, жить здесь и сейчас.
Ламборджини• 28 июня 2024
Що там з авТо за проблема ?
Сходіть до місцевого нотаріуса і оформіть
Перекладете потім документ
Вивозьте . Продавайте.
БолеИменее• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Если бы вас из тюрьмы освободили, хотелось посмотреть как вы по карцеру скучаете, по скамейке вот той, на которой таз стоял, по ржавым дверям и по сокамерникам.
Кто ещё не совсем в адеквате из вас двоих, надо подумать. Отпустите человека в его жизнь. Вероятно, вам не по пути просто🤷‍♀️

Туся муся• 28 июня 2024
Н-да….
Автор, в данной ситуации странная вы. Ваш муж вырвался из нашего концлагеря. Ему теперь не грозит бусификация, унизительное прохождение влк, не грозит учебка ( которую не все походят живыми) и самое главное не грозит фронт. Ваши дети в тишине и покое. У вас есть свет и вода 24/7. Вы не переживаете о том, что сыну скоро 18 и что дальше.
Я бы погрустила дня три о гараже и даче и тоже радостно бы выбирала стулья.
Добавлю: вы спите ночами в кроватях и не бегаете на каждую тревогу в укрытие- у вас их просто нет. Ваши дети могут нормально учиться. Вы можете нормально планировать день, неделю, месяц…Вы лично не ждете нервно звонка от мужа после того, как он сказал, что идет на задание и 3 суток будет без связи.
Все это дорогого стоит!
Голена блондинка• 28 июня 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3450023

Одна из первых тем автора
муха в кедах• 28 июня 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
ага, ’хорошо скучать по всем где-нибудь в Париже’)))
муха в кедах• 28 июня 2024
автор просто зрозуміла, що тепер не вийде до пенсії сидіти в декретіках, а треба йти працювати)))
дякую аж підскакую• 28 июня 2024
Тут сложный вопрос. Возможно у нему пришло осознание, что пути назад нет и нужно ценить, что есть на данный момент и смотреть только вперед.

Толку от того, что будешь каждый вечер перебирать в уме, сколько квартир, машин, бизнесов осталось в Украине.

Смогли построить это в Украине, сможете и в другом месте

Это я говорю, про адекватное принятие ситуации.
муха в кедах• 28 июня 2024
Ответ дляИМХОля
та відчепіться вже від родичів, виєхавші, вони самі розберуться! а для вас це прикол, аттракціон, пригода, зранку виспатись, вилізти на дєцкую площадку і розказувати мамкам, яка страдаліца, вночі бачила тривогу на телефоні) і давайте чесно, вам це потрібно, щоб якось оправдовувати своє сидіння там - ’бо тривоги ж, осьо я бачу скільки’
Не против• 28 июня 2024
якраз літо, канікули, зїздіть з дітьми додому, посидіть без світла й з задоволенням поверніться назад. Це може буде корисно вам та дітям
Natal_ka91• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Якби вам загрожувало те що йому, починаючи з бусифікацїї, то ви може і не так радувались би. Ви ж не знаєте на 100%, що він відчував в країні. Може, там депресія в душі була
БоВжеВільна• 28 июня 2024
Діти в безпеці, а ви не радієте, не розумію
БоВжеВільна• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Краще б спивався вдома у депресії
Кров з молоком• 28 июня 2024
Муж ваш молодец
Нужно смотреть в будущее и думать о собственном благополучии
Дома мы никому не нужны, просто человеческий ресурс
Смысл горевать о прошлом, обкстроетесь, со временем переведёте родителей, если у них будет такой желание