60 метрів сметани• 28 июня 2024
Чоловік перекреслив все минуле життя після виїзду за кордон
Я, безумовно, рада, що людина так легко може відпускати. Але ж…
Чужа країна, незнайома мова. Орендоване житло.
Авто, на яке заробляв пʼять років, лишилось в Україні і з новими законами навряд вдасться вивезти (хіба що я повернусь та переоформлю на себе).
Вдома - родичі, власна квартира, дача, гараж. Налагоджений побут.
А зараз - все нове та невідоме. І він такий радісний. Обирає, якого стола купити та якого до нього стільця.
Мені навіть страшно поруч з такою людиною. Особливо якщо врахувати, що скоріш за все лишатись за кордоном прийдеться досить на тривалий час. А він ходить радісний, виглядає собі у віконце та слухає щебетання пташок.
Я так не можу, мені все нагадує про дім. Про людей поруч. Я не можу ось так ходити радіти, коли в моїй країні війна, коли я не маю змоги бути вдома з рідними, коли багато близьких виїхали та вже ніколи не повернуться… Ми за кордоном пів року, але я подумки кожен день повертаюсь додому.
Чого не скажеш про мого чоловіка
Пиши-пропало• 28 июня 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Если бы не выехали, его бы мобилизовали. Он мог бы погибнуть или стать инвалидом. Вам бы тогда было лучше?
ну, може на виплати за нього розраховувала, а тут облом)))
Непереможна• 28 июня 2024
Восхищаюсь нашими женщинами). Ходит, ноет, всех доводит _козел. Ходит, улыбается, веселый - не такой. Да, блин! Так и хочется, выразиться нецензурно. Человек радуется жизни, понимая, что ее не отберут. Будет жить, смотреть на солнце, слушать пение птиц, покупать стол, пить кофе по утрам... Я бы прыгала до потолка от радости, что любимому человеку ничего не угрожает и он не в депрессии, а готов строить новую жизнь. Вы мужа не любите, похоже.
Телепузик• 28 июня 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Без грошей якраз треба було їхати в Європу, де хороший соц.захмст
Поясніть, будь ласка, яким чином можна було доїхати безкоштовно до Європи? Транспорт у нас ніякий не ходив взагалі. Машини своєї немає.
Телепузик• 28 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
А без детей?
Какая мать бросит своего ребенка?
Я работаю, получаю зарплату. На одну зарплату втроём жить очень тяжело.
ИМХОля• 28 июня 2024
Ответ дляПомидорина
Так бесят вот такие,которые из-за бугра лучше нас знают, что тут у нас происходит)))
Бісять ось такі, які читати не вміють і щось самі собі своє інтерпретують. До речі, бісять ті хто не виїхав і краще знають як за кордоном добре але чомусь не їдуть туди.
Мандолина Бу• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Це звісно так і зрозуміло. Але все одно його поведінка, веселий настрій безтурботний мене дивує, мʼяко кажучи.
А ви півроку ниєте/сираждаєте? Дивна тут якраз ви.
НуКаНаКа• 28 июня 2024
Ответ дляТелепузик
Какая мать бросит своего ребенка?
На алименты подавайте, в той стране где живете
ИМХОля• 28 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
та відчепіться вже від родичів, виєхавші, вони самі розберуться! а для вас це прикол, аттракціон, пригода, зранку виспатись, вилізти на дєцкую площадку і розказувати мамкам, яка страдаліца, вночі бачила тривогу на телефоні) і давайте чесно, вам це потрібно, щоб якось оправдовувати своє сидіння там - ’бо тривоги ж, осьо я бачу скільки’
Відчепіться ви вже зі своїми заздрощами та тупощами... може у Вас багато мам і Вам по фіг чи жива вона, то Ваша справа...
Хто, де і скільки виспався чи ні, по-перше знати не можете (заздрість !), по-друге, це не Ваша справа (заздрість!), по-третє, поїдьте і виспитесь (фіг там будете так напружуватись!). Але ж такі не готові на все ці складнощі, таким краще сидіти на попі рівно, не напрягатись щось вирішувати і скиглити як їм важко, а от десь там комусь легко-прелегко. То вперед, зробіть це легко собі і своїм дітям.
Ні, не готові переживати усі прєлєсті закордоння, тому що розумієте який це атракціон і пригода, але ж обгидити, знецінити того хто зробив більше нім ви це ж святе, щоб себе відчувати окей. Сподіваюсь Ви у білому пальті. Більшої тупості бути не може
Мандолина Бу• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Ми з дітьми за кордоном лише тому, що чоловік мав виїхати. Так і є. Наш відʼїзд означатиме розлучення, і допомагати фінансово він не буде дітям, або висилатиме три копійки.
Виходить, що рятуючи його пʼяту точку ми з дітьми заручники ситуації
Ого. Бідний мужик...(((
ИМХОля• 28 июня 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Так поїдьте. Я повезла. Без світла, води і інтернета швиденько захотів назад. І школа з походами і акціями, хоч і іноземна, вже не така погана виявилася. Все пізнається в порівнянні
Возила вже 2 рази, йому все одно. Ось третій ще раз покажу
Помидорина• 28 июня 2024
Ответ дляИМХОля
Удалено администрацией...
Помидорина• 28 июня 2024
Ответ дляИМХОля
Мабуть і у нього (заздрість!) (с) , самі придумайте до кого та до чого, у вас це гарно виходить)))
СкокоМнеДадите• 28 июня 2024
Ответ дляТелепузик
В перший рік до Європи було повно безкоштовного транспорту, який організовували волонтери
ИМХОля• 28 июня 2024
Ответ дляПомидорина
У нього підлітковий вік. Ви на такому ж рівні розвитку? І давайте не прикриватись почуттям патріотичності, добре!? Гарно знаю купу українців вдома, які палець об палець не вдарили для країни, натомість переважна більшість українців, які виїхали вкладають не малі сили і кошти, тому що дім це їх рідне і є цінністю, разом з тим цінністю є їхні діти, яких зараз рятують. Тому міряти хто більший українець по тому хто виїхав чи ні і знецінювати почуття людей можуть лише недолугі ледарі і аж зовсім не українці за ідентичністю.
МастерЮля• 28 июня 2024
блин уже за жизнерадостность и легкость восприятия жизни в психопатов записывают
капец
Чарівна патика• 28 июня 2024
Ответ дляБезлім на все
Сегодня 28.06
Описка
17.07
Бо це останній строк оновлення даних, для чоловіків
17.07
Ответ дляВ танке
Ну вы странная... Вам было бы лучше чтобы он ходил мрачнее тучи, ныл как ему плохо и грустно? Может ему просто нравится в стране куда вы приехали, он видит будущее там, а может вы просто не в курсе его переживаний. Я тоже слез не лью, смысл в этом? Началась другая жизнь, надо идти вперёд, работать, учиться, жить здесь и сейчас.
А лучше еще что б душевно начал бухать по точке за родиной , вот это человечище бы был
Плакал бы над рюмкой а автор умилялась бы его эмпатии
woman Warrior• 28 июня 2024
Ответ дляМиззери
Тем более осталась и квартира и машина и все готовое , ну уж себя автор точно обеспечит
вообще не факт.
такое возможно, если только сам представляешь из себя что то, а не мужнин придаток.
СКИБИДЫШь• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Те, що людина без почуттів, без емпатії - є така підозра.
А у вас есть там эмпатия, если вам по хрен было, что мужа могут насильно на убой в Украине отправить?
Обращеница• 28 июня 2024
Вы разные. Муж меньше привязан к месту и людям, легче даются перемены. А женщинам нужно свое гнездышко то в основном смена места жительства и разрыв контактов на старом месте даются тяжелее намного. Нормальный муж у Вас. И не на фронте Слава Богу
Обращеница• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Адаптивний. Може бути нормальним але любить зміни і давно за кордон хотів. А може на перший час ейфорія далі прозріє, все може бути
Царівна Жабка• 28 июня 2024
Ответ для60 метрів сметани
Були фінансові труднощі на початку війни. Не жили ми прекрасно, але на елементарне вистачало і тому були раді.
Він прекрасно розуміє, що я одна не витягну дітей.
Це гра якась в одні ворота. «Сидіть біля мене або йдіть на всі чотири сторони».
Діти мені кажуть, що вони також хочуть додому. Це не лише моє бажання.
Так поїдьте, на місяць. А там вирішите. А ви знаєте скільки жінок за кордоном тягнуть дітей бо виходу нема? І ви витягнете, просто працювати треба, дехто і на 2х роботах працює і все сплачує. Або чоловіка не випустили або загинув, а повертатись нема куди. Це все ниття, про не витягну. Вам аби все по вашому було, і хай буде як буде. В Україні у вас більше шансів спробувати, як то воно самій тягнути дітей
Телепузик• 28 июня 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я описала ситуацию, в которой оказались мы. У нас уехали те, у кого были свои машины и у кого были деньги. ’Повно волонтерів’ було в Києві, Харкові....
Телепузик• 28 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Тут такой геморрой с разводом. За развод нужно адвокату 2 мои зарплаты отдать. И не быстрая процедура.
Царівна Жабка• 28 июня 2024
Ответ дляСапай вазони
У мене місяців 9 пішло на сприйняття і прийняття реальності закордоном.
6 міс мало.
Але автор я вас не розумію зовсім, як ви не розумієте почуття та відчуття вашого чоловіка- для мене загадка.
Він радіє і живе зараз, а ви страдаєте.
Хочете повернутися? Ну повертайтесь… але ж ви не повернетесь))
6 міс мало.
Він радіє і живе зараз, а ви страдаєте.
Вона має точно те, що приписує своєму чоловіку, психопатію. Нездатна сприймати емоції близьких людей і має збочене розуміння дійсності. Тому не намагайтесь, нормальна людина її не пойме