ИНЬэтовамниЯНЬ• Изменено 28 июня 2024

За 7 років відносин нікуди в теплі місця на їздили

Типу ,як на море
Постійно всі 7 років , якісь відмазки , постійно!
До дитину -типу валятися в готелі то не розвиток ,то нащо тоді така подорож?
Потім вагітность і якраз почався ковід.
Зараз війна ,каже подзвони путіну і в нього запитай
І всі ці сім років я йому підігравала-’так та Туреччина по путівці то позорно та нецікаво,нащо те море!’
Але підсвідомо заздрю ,що люди їздять і до весілля ,і після весілля в подорож ,і пару разів в рік стабільно.
В нас жодного із цього не було взагалі!

Зараз він відмазуєтся ,що дитина ще мала нічого не розуміє та не слухняно себе поводить ,впісюєтся ще ,на горщик не проситися ,не балакає ще
А потім в нього відмазки інші будуть,а потім скаже я вже старий нікуди не хочу їхати ,ну як так то?
Я сама поїхати не можу,бо в нього робота ,а дитину куди діти на цей час?

Я відчуваю,що в мене вже пік просто,роками ,як білка в колесі,роками одне і те ж саме,мені ад вже не допомагаю взагалі навіть

Розказує раз я не ціную те,що є ,то втрачу і це тоді.
А як в інших жінок і те і інше є?
Нічна ненажера• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
З чого ви вирішуєте коли та що ставлять?
Аутизм проявляється вже до 1 року
Где вам поставили диагноз аутизм?

автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 июня 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Ну и в чем проблема тогда поехать самой в мамин отпуск?

А если вам нужны практические советы, то выкупаете СВ или купе до Кишинева, дальше такси в аэропорт и самолет. Да не легкос ребенком, но вполне реально.
Він вже закінчився, треба тоді чекати наступного разу
Синиця у спідниці• 28 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
А які екскурсії більше цікавлять дитину з аутизмом? Суто практичне питання
Можна сходити в зоопарк, можна подивитись якийсь замок. Маю на увазі що не лише можна лежати в готелі. Ми ж не знаємо ступінь аутизму. Чи думаєте, як дитина з аутизмом то це все все, і не треба її нікуди водити і нічого показувати?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 июня 2024
Ответ дляНічна ненажера
И где вам его поставили?
На комісії ,як і всім
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Ага, літак може зупинитьсь, коли істерика в дитини або паніка.
Навіщо йому зупинятися?
Чавонадо• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Він не хоче так
Тому що вважає мабуть, що нашо ті гроші на відпочинок. Його в дитинстві кудись крім села возили? Чи він з села?
Кидаю курити• 28 июня 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Зачем вы спрашиваете совета у обозленных тёток, у которых у половины мужа нет, а у второй половины все ещё хуже)
Радуйтесь, что к мужу у вас только одна претензия, а не надцать, и что он у вас вообще есть живой целый зарабатывающий.
Поклонники святой мотни подтянулись
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 июня 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Ми їздили і разом всі, і з дитиною окремо. Перша поїздка з дитиною була, коли сину було 10 місяців, чудово відпочили. Щороку кудись їздили. Коди син став старше - то навіть на екскурсії почали їздити.
А як ви купались із дитиною ?
Хропочка з гривкою• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
То есть только вы сами решили не ехать в отпуск когда была возможность?

автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 июня 2024
Ответ дляНічна ненажера
Где вам поставили диагноз аутизм?
На комісії,у спеціальному закладі
So_so• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А як ви купались із дитиною ?
Вместе. Я так понимаю, что дело вообще не в ребенке(
Синиця у спідниці• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А як ви купались із дитиною ?
Я не знаю, як ваша дитина себе поводить, не знаю ступінь аутизму і не знаю, як поводить ваша дитина себе у ванні хоча б. В мене здорова дитина. Купатись взагалі було не проблема, разом і купались. Круг спеціальний і вперед. Сина не витягнути було з води навіть коли вода була 16 градусів
ОдинРазНадетое• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
На комісії,у спеціальному закладі
Ви коли були в Туреччині?
Чавонадо• 28 июня 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Обозльонная тут якраз ви, прийшла, на всіх начепила ярлики, типова місцева завсегдатайка першою висратись у будь-якій темі)))
ЯяяКакаджамбо• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Автобус буде терпіти нас?
Та всьо, ми вже поняли - всесвіт проти вашого відпочинку 😂😂😂
Можете не шукати далі причини, ви й так вже два десятки тут настрочили. Сидіть вдома - то ваше.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 июня 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Спеціаліст сказала,та що із ним займається,що важкий аутизм
Нічна ненажера• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
На комісії,у спеціальному закладі
В каком именно заведении?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 июня 2024
Ответ дляЧавонадо
Він із міста,возили на море в Крим тільки
Синиця у спідниці• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
ну але ж дітям всім треба емоції позитивні, розвиток. Ви ж не сидите увесь час вдома в квартирі?

Синиця у спідниці• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Значить купалась ж дитина в морі? То в чому питання тоді як купатись ?
Кидаю курити• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вона вже закінчилась , повторюсь без дитини він із зі мною не хоче їхати ,із дитиною теж,бо каже,що це тоді не відпрчик буде.
Замкнуте коло просто,мені вже потрібні якісь наркотики ,або сильніші ад набагато
У мене є рішення. Кажете чоловіку що вас все дістало. Вы поїдете або в думку, або на 10 днів на відпочинок.
Хай обирає.
Але він має на ці дні взяти відпустку і пр ділити увагу своїй дитині.
А вы за цей час їдете самі без дитини.
Кидаю курити• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В нього робота
І що без відпустки? Не може такого бути, Всім діють відпустку
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 июня 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Я тоді про це не думала навіть,бо раніше стільки відмов із його боку було , навіть зараз , якщо скажімо із дитиною звиратимусь сама поїхати то скаже,що це не потрібно,а заняття корекційні це більш важливо
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 июня 2024
Ответ дляSo_so
У вас теж дитина із інвалідністю?
Синиця у спідниці• 28 июня 2024
Авторе, у мене є знайома, у якої дитина з важким дцп, лежача, вона завжди сама їхдить з ним на реабілітаціЇ, в басейни, на море. Організовує ж якось відпочинок і собі і оздоровлення дитині.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 июня 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Ви коли були в Туреччині?
Ніколи
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 июня 2024
Ответ дляНічна ненажера
В каком именно заведении?
А ви не знаєте цих закладів самі, тільки запитуєте???
То розмова закінчена.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 июня 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Я сиджу
СирОжино пирОжино• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Тому що дитина із інвалідність
Підкажіть будь ласка, а маючи інвалідність, в чоловіка автоматично відстрочка? Дякую
Синиця у спідниці• 28 июня 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я сиджу
Дитина на вулиці не буває?