Ніка Найз• 28 июня 2024

Уряд вніс зміни до порядку відправлення повісток поштою

Згідно з постановою уряду від 25 червня 2024 р. № 747 (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-shc...), повістка або інший документ про виклик до ТЦК та СП ’може бути надіслана рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення та повідомленням про вручення’.

Норму про ’повідомленням про вручення’ включено до інших нормативних документів, зокрема, до Порядку організації та ведення військового обліку призовників та до Порядку проведення призову громадян на військову службу.
elenze66• 28 июня 2024
А ще уряд вніс:
1.Військовослужбовці, які визнані ВЛК непридатними до військової служби можуть проходити службу далі.
2. Те що на фото.
Вітаю з Днем конституції ! В кого більше прав, у нас, чи в бродячої собаки ?

Valentina shop2020• 28 июня 2024
У собаки прав больше,гуляет где хочет
linamark• 28 июня 2024
Ответ дляelenze66
А ще уряд вніс:
2. Те що на фото.
Интересная статья.. не дают отсрочку работникам оборонных предприятий ? Как это ?
автор Ніка Найз • 28 июня 2024
Ответ дляlinamark
Да а что? Отсрочка не дается поголовно всем
elenze66• 28 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
А хто буде зброю виготовляти ?
linamark• 28 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Оборонным предприятиям дана 100 проц отсрочка штата .. почитайте )
автор Ніка Найз • 28 июня 2024
Ответ дляlinamark
А шо у нас там на деле? Проц 200 уже на гора выдали по отчетам?

автор Ніка Найз • 28 июня 2024
Ответ дляelenze66
А хто буде зброю виготовляти ?
Ее дают партнеры
elenze66• 28 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Ее дают партнеры
А заводи будуть простоювати ? В нас же війна ! Партнери в нас хочуть будувати оборонні заводи, а хто на них буде працювати ?
автор Ніка Найз • 28 июня 2024
Ответ дляelenze66
А их уже почти разнесли ракетами, а то шо осталось уже сложно назвать производствами
elenze66• 28 июня 2024
Ответ дляНіка Найз
Ви щось ще читаєте крім Совєтчіци ? Підземні заводи.