Аноним с кешбеком• 28 июня 2024

Щоб ви робили

За все життя 10 чоловіків було, ніхто не взяв заміж. Всі кинули, життя зіпсоване, ходити на побачення не хочеться, 8 років не було інтиму і не хочу з кобилями, хотіла зустріть свою людину щоб прожити щасливе життя, побудувати міцну і щасливу сімʼю, бути запезпеченими. Але мене всі кинули. Що б ви робили далі, я не хочу колекцію, бо для мене це зло. Чого мене обманули? Чого мене ніхто не любив, а тільки обманом розвели на інтим? Спочатку всі вони такі хороші до інтиму, прям золото, милі, уважні.
Моль Моллівна• 28 июня 2024
Тю) в мене 30 було. Тільки 31 виявився моєю людиною.

Бандитка Сью• 28 июня 2024
Такое чувство, что вам лет 15. Взрослейте
So_so• 28 июня 2024
У меня, наверное, было бы 30. Если нет мужа и обязательств, можно и развлечься, немножко.
автор Аноним с кешбеком • 28 июня 2024
Ответ дляМоль Моллівна
може я стану сильніша психічно, бо я зовсім завʼяла, ненавиджу нікого хто в мене був,
Калинові вуста• 28 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Скільки вам років? Може ще рано відмовлятися від приємного. 8 років чого самі?
So_so• 28 июня 2024
А по сути - Вы травмированный тяжелый человек, который предпочитает вариться в своих установках и пока Вы их не поломаете, жизнь не изменится.
Несу пургу• 28 июня 2024
Навіть від теми віє депресняком.
А в реалі хто таке довго витримає?
Вбигудях• 28 июня 2024
Прекращайте страдать и делайтесь счастливой здесь и сейчас. Живите для себя любимой со всеми вытекающими, и ваш принц сам прилепится к такому счастью. Вам нужно ценить себя, а вы обесценили себя вне пары. Они это видят и пользуются. А вам надо за себя горой стоять
Налитое яблочко• 28 июня 2024
Тю, наоборот есть что вспомнить и уже должны неплохо в мужиках разбираться)

Хочу барабульки• 28 июня 2024
Что бы я делала? Подумала бы, почему выбираю кобелей и попыталась бы это изменить.
Хочу в БАНю• 28 июня 2024
Ответ дляSo_so
А детстве оставляли одну и она боится одиночества и ко всем клеется?
Продаю витрішки• 28 июня 2024
А почему интим это использовали вас? Вас принуждали? Вы терпели плохой интим?
Я далеко не фанат теории, что мужчина и женщина равны в сексе и там все поровну. Но вы так пишите, как будто бы секс, это какая то кара. Или будто бы у вас его украли,как деньги например
Нафаня Маня• 28 июня 2024
Кобелей привлекают сучки.
Это не хорошо и не плохо, а медицинский факт.
автор Аноним с кешбеком • 28 июня 2024
Ответ дляКалинові вуста
мені гидотно було після всього на них дивитися. Нікого не хотіла, мені було огидно навіть з ними балакати і прикосатися до них
автор Аноним с кешбеком • 28 июня 2024
Ответ дляНесу пургу
Навіть від теми віє депресняком.
А в реалі хто таке довго витримає?
то ж в реалі я була весела, продуктивна
автор Аноним с кешбеком • 28 июня 2024
Ответ дляНалитое яблочко
да, я раньше пиво сама пила и вспоминала, смаковала под сигаретку. но стало противно сильно, точнее и било противно
автор Аноним с кешбеком • 28 июня 2024
Ответ дляХочу в БАНю
я не клеюсь ни к кому и не клеилась. я сама живу 8 лет и не било секса в моей новой квартире, никакого кобиля не хотела в свою новую жизнь, а только своего, но мой не встречается. Они сами лезли ко мне, названивали, приглашали, а потом мне говорили что у них много таких как я, самое плохое, когда я поверила, привикла и бил интим, после интима их гадкое нутро проявлялось
Федорино Горе• 28 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Заспокойтеся,троль,вже ви перегнули,
автор Аноним с кешбеком • 28 июня 2024
Ответ дляФедорино Горе
Заспокойтеся,троль,вже ви перегнули,
то не читайте

автор Аноним с кешбеком • 28 июня 2024
Ответ дляБандитка Сью
чому ?? вам би не було больно від того, що вас ніхто ніколи не любив, не полюбив, сімʼї не побудували, ви одна, в розпачі, і вік настрою не додає, бо 36 років, друзів немає теж і родичів теж, ні сестри, нікого.
автор Аноним с кешбеком • 28 июня 2024
Ответ дляФедорино Горе
Заспокойтеся,троль,вже ви перегнули,
автор Аноним с кешбеком • 28 июня 2024
зато їм всім хорошо живеться, любимі, діти, женилися вони ті йобарі, а в мені не побачили і не оцінили, зато обідили, унизили
Оченьценная• 28 июня 2024
Нічого мені 49
Сексу не було 15 ,радуюсь
автор Аноним с кешбеком • 28 июня 2024
Ответ дляОченьценная
Нічого мені 49
Сексу не було 15 ,радуюсь
зато діти є, мені б теж не був надо той секс. я б теж так росуждала як ви, та вам більше повезло в житті чим мені
автор Аноним с кешбеком • 28 июня 2024
будь вони всі прокляті хто мене обідив, ще й хорошо живеться їм, а оставили мене всі без сил і саму, бідну і нещасну, з хорошої і продуктивної зробили мене слабу і хвору, будь ви всі прокляті тварі
Оченьценная• 28 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Не має дітей,не заміжня.Чесно,не хочу
Оченьценная• 28 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Вибачьте у вас проблеми з психікою
Треба підробіток• 28 июня 2024
А вы зачем занимаетесь сексом?
Делайте это, как и все остальное, для себя. Развивайтесь, зарабатывайте, общайтесь, с кем интересно, занимайтесь сексом для своего удовольствия. Тогда и не будет обидно, если что то не вышло
автор Аноним с кешбеком • 28 июня 2024
Ответ дляОченьценная
Вибачьте у вас проблеми з психікою
не хами! хамидло мені
Оченьценная• 28 июня 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
не хами! хамидло мені
Точно