Відкушу все що стирчить• 28 июня 2024
Як перестати себе жаліти, що життя не склалося?
немає ні подруг, ні родичів, є тільки батьки, ні чоловіка, ні дитини. Були подруги, але мені прийшлося їх кинути, бо хамки завжди були, не витримала. Зараз дуже одиноко, я якась слабка. Ад не допоможе, я пила багато разів. Хто був в такій ситуації, як ви проживали своє життя? Ви вранці вставали, які ваші думки були, бо мені погано
Відкушу все що стирчить
• 28 июня 2024
Ответ дляДодекаэдр
Ні, ви точно не бидло. Бидло - це ті хто вас образив і довів до цього. Вам просто не щастить😢
так, не щастить. Сиділа, сиділа довго сама, я не ходок по свіданіям, а тут знову не моє. Заздрю трохи кому вдається з 1 разу зустрітися і все, нажаль мені хами попалаються і бидло;((((
Відкушу все що стирчить
• 28 июня 2024
поясніть хто може чи знає- чому коли я колись шла на побачення я почала плакати і хотіла додому не бачити хлопця?? прошло років 10 і вілчуваю що я така сама
Щира українка• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
я не для розваг. хай інша пише вам
Навіть не думала , що ви мене розважатимете. Мене вже чоловік розважив масажем на ногах і солодким чаєм, бо голова тріщіть. Хотіла допомогти. Просто дала вам зрозуміти, що у ліжку і не поспішаю, а все почитаю. Ви трохи дивна пані, і зрозуміла чого від вас люди відвертаються. Я відгукнулась на ваш пост вище, де ви пишите:’ просто допоможіть....’. Побачила, що російською вам легше писати, бо багато русизмів. Я теж поки вчу укр мову.
Як знаєте, ні то ні.
Додекаэдр• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
В мене таке ж. Або попадала на таких, хто хотів секс на першому побаченні і добре, що я не велась, бо потім виявилося, що у них вже є дівчина😡
Біле пальто• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
бо мене ніхто не полюбив, люди породили зло в мені. З доброї, продуктивної дівчини з мене зробили зло ходяче, все добре в мені вбили, я стала іншою, я змінилася. Я все життя хотіла жити в коханні, щоб разом, мене цінували, любили, була сімʼя, а мою душу опустошили і мене вбили морально. Зато всі женилися і живуть щасливо, а менн вбили всі морально, дякую за зламанне життя
А кого любите вы? Что хорошего для других делаете вы? За что вас любить и ценить?
Біле пальто• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А кого любите вы? Что хорошего для других делаете вы? За что вас любить и ценить? Вы же ни один совет не слушаете, просто нравится ныть и страдать. Еще и лечиться не хотите
Біле пальто• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Біле пальто• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Біле пальто• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Біле пальто• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Біле пальто• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Відкушу все що стирчить
• 28 июня 2024
Ответ дляЩира українка
Як знаєте, ні то ні.
Я не дивна. А писати тут про своє життя не наважуюсь, на відкритий доступ. Тому ваш підхід не правильний, якщо хочете домогти. Тому зрозуміла так, що ви хочете розважитися на весь доступ.
Відкушу все що стирчить
• 28 июня 2024
Ответ дляБіле пальто
Удалено администрацией...
Щира українка• 28 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Не хочу вже нічого. Допобачення. Я вам не психолог, якому ви заплатили, і будете розповідати , що і як робити.
Ви завжди будете сама, бо ну нафіг мати в друзях таку людину токсичну.
Відкушу все що стирчить
• 28 июня 2024
Ответ дляЩира українка
ви самі завжди будете одна. не переживайте за мене!
Колдунья-вещунья• 29 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ого(( То ви ж геть відмовились від відповідальності за своє життя і переклали все на інших. Все в вашому житті - це результат ваших дій або бездіяльності. Ніхто не має робити вас щасливою, це ваш обовʼязок.
Відкушу все що стирчить
• 29 июня 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
то що як бути щасливою, як на побаченнях лізли в труси до мене?? я скромна людина. Ніхто не відмовився, я прсто втомилася сильно, краше б ви не писали огиду, спортили настрій тільки