руки_Крюги• 29 июня 2024
На каком месяце
Беременности вы начали отекать?
Стебель березы• 29 июня 2024
Як так щоб сказати, що були набряки, то ні, але бувало після того як вип‘ю багато води (спека нереальна) і багато ходжу, то пальці на руках набрякають. Достатньо полежати і все проходило
Пліткарка• 29 июня 2024
За півтора тижні до пологів.
Але до набряків треба серйозно поставитися і виключити проблеми з нирками та серцем.
Инфотуфелька• 30 июня 2024
Где-то с 30 или 32 недели, это была жесть, одна нога наливалась сильнее и на ней проступила капилярная сетка