фан L.O.S.T.• 29 июня 2024
По каким поступкам вы понимаете (поняли)
Что мужчина относится к вам серьезно , а не просто вешает лапшу или делает что то по минимуму, чтоб иметь секс?
Апофиозная• 29 июня 2024
Через 2 місяці відносин чоловік подарував на мій дн подарунок вартістю більше 20 тис гр, я вирішила значить у нас серьйозні стосунки 😀😀😀 через місяців 3 він сказав що просто так дарив той подарунок і ні про що не думав, я була здивована 😀😀😀
Зліпок ступні• 29 июня 2024
Когда не задаешься вопросом ,серьезно или нет,когда и так понятно что серьезно
В рот не ложи• 29 июня 2024
Тратит на меня лично деньги, купил авто на мое имя. На слова и романтику я давно не ведусь)
Шиворот Навыворот• 29 июня 2024
Подарував мені на ДН подорож в екзотику про яку я мріяла, а потім пропозицію зробив. Якщо рік цього немає, то ’ дякую, наступний’
Говорю відверто• 29 июня 2024
Ответ дляВ рот не ложи