Bransoletka• 29 июня 2024

Повертаюся в комендантську годину в Київ, таксі працюють?

На м. Житомирська. Треба доїхати до Борисполя. Чи працюють якісь таксі?
oleshenka• 29 июня 2024
Навряд чи хтось погодиться їхати. Ви ж розумієте, чим це загрожує?

ku4eravaku4erava• 29 июня 2024
Ждать придётся
До• 29 июня 2024
Вас можуть не пустити навіть до метро Житомирська до закінчення ком.години, майте це на увазі
автор Bransoletka • 29 июня 2024
Ответ дляДо
Цікаво. Бо автобус привозить, висаджує і валіть на усі 4 сторони( так сталося в Болгарії)))
floxey• 29 июня 2024
Яущо і знайдете таксі, то ціна буде дорожча, ніж готель поблизу
ir.zhuck• 29 июня 2024
Таксі працює, тільки ціна де вдень 200 грн буде у вас 1000грн.
LiliaCh• 29 июня 2024
Ответ дляBransoletka
А що має робити водій автобусу?

Any• 29 июня 2024
А як Ви через мости в комендантську думаєте? Це неможливо, Бориспіль же на лівому березі
До• 29 июня 2024
Ответ дляBransoletka
В Болгарії теж комгодина?)
LanaV77• 30 июня 2024
Дивіться ,щоб автобус взагалі в місто пустили. Якщо це буде після 12 ночі , то будете ночувати на в´їзді у місто з великою імовірністю...Так їхав мій тато пару тижнів тому з-за кордону...