неДоПриличий• 29 июня 2024
Стала ворогом для всіх бо кинула хлопця інваліда. Я не маю права на повноцінне
Життя?
Чекала чесно рік, інколи маючи секс з іншими, бо я не залізна
Дізналась, що у нього немає ніг, сказала його батькам що більше не маю нічого спільного з ним, заблокувала всюди.
Стала мразотою номер 1 для всіх знайомих.
Я не маю права на повноцінне життя? Я маю його покласти на догляд за іншим?
Чому? Де це написано? Це мій свідомий вибір. Совість не мучає
Я тут с краю постою• 30 июня 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Я теж не засуджую. Мій дідусь доглядав паралізовану бабусю 15 років. Так, це важкий хрест. Але для чого автор створила цю тему і влаштувала тут браваду, не зрозуміла
Бо суспільство вішає ярлики, ображаючи її за те, що вибрала своє життя, повно людей з її оточення, знайомих зараз мусолять її кістки, бо обрала себе. Нажаль, багато буде подібних ситуацій надалі, бо багато чоловіків буде з фізичними і психологічними проблемами, але жінки не зобов´язані страждати через це. Скільки чоловіків кидало і кидає жінок з проблемними дітками чи просто своїми дітьми, хворіючих жінок, і влаштовують своє життя, часто забиваючи на власних дітей(вона ж мати, знайде як виростити), не каже вже за жінку. То чому ж це суспільство, особливо чоловіки, очікують і нав´язують іншу модель поведінки жінкам.
Советничаю тут• 30 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Працює.
Принаймні за моє 42-річне життя я поки в зворотньому не переконалась.
Хороших людей більше, ніж поганих. Просто гімно завжди видно краще. От як в цій темі. То в житті теж так. Чи ви думаєте, автор прекрасна і чуйна людина, і тільки в цій ситуації слабину дала?)
Ви про догляд за інвалідом кажете поза контекстом того, що є фундаментом для родини.
Мій чоловік воює. Я в будь-який момент можу опинитися на місці цієї жінки, яка доглядає за людиною з каліцтвом. Хоча ми всі можемо там опинитися в будь-який момент, люди калічаться і не в бою.
Але, знаєте, навіть думки про розлучення в разі каліцтва у мене не було.
Так вам 42 і з чоловіком життя прожили, а автору цей хлопець наврядчи встиг щось хорошого зробить, пройти через якесь її горе чи щоб разом пройшли . Ну що вона - шалава це не відміняє
Кундалина• 30 июня 2024
Ответ дляЗалатавая
Вы на такие темы не ТРОЛЛИТЕ,а то бог накажет вас.
Ага, где ж тот бог для всей русни? Чё не наказывает?
АлександраА• 30 июня 2024
Доречі, кого хвилює тема втрати кінцівок і ’як же воно буде, не дай Боже?’.
Чоловік по роботі (дещо займається реабілітацією військових) іздив в клініку Superhuman. Був шалено вражений. Так, людям, які знаходяться там, шалено важко. Але мають головне: надію на, більш-менш нормальне життя. Чоловік розповів коротенький епізод, за яким спостерігав: на лавочці сиділи хлопець і дівчина. Явно пара. Хлопець був в шортах, то ж гарно було видно, що в нього протези. Пара посиділа, а потім вони обоє встали і спокійно пішли. Хлопець також.
Лікарі клініки сказали, що втрата ніг - не є величезною проблемою і відновлення доволі легке, якщо його швидко починають.
Мая твая не панимать• 30 июня 2024
Это естественная реакция, на вашем месте так бы поступила любимая (возможно попыталась бы что-то показать первое время) исход лишь один. Кто там пишет что-то иное, лицемеры
Доль Чекомбана• 30 июня 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Це все зрозуміло і повторюю ще раз, що за вибір не продовжувати стосунки з хлопцем я автора не засуджую. Але сама подача цього, максимально фу: і вона чекала, але зраджувала, а можливо і він її зраджував, і його заблокувала і тд. Таке враження, що сама собі шукає якісь виправдання і не знає за що зачипитись.
Багиня• 30 июня 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Чому ви вважаєте що ті хто засуджує жінку, що просто блокує свого колишнього коханого, не так само засуджує і чоловіків, що кидають своїх жінок, а також чоловіків що бігають від аліментів?
Те що ви будете секситися з кимось, перебуваючи у стосунках, теж не треба засуджувати? Скільки раз ваш чоловік сексився на стороні, коли ви були вагітною і вам було заборонене інтимне? Ви ж повинні були його зрозуміти і пробачити.
Пускаю бісики• 30 июня 2024
Ответ дляБезникаЯ
Честная, честная ))))
Дай Бог, чтобы парень познакомился с порядочной девушкой и забыл о д*** в лице такой честной.
Честная, честная ))))
Вы порядочная девушка? Хотите познакомиться? Или может у вас дочь есть?
Багиня• 30 июня 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Та схоже на бота на завданні. Або соціопатку. Людина з нормальної психікою не напиши про зраджувала і заблокувала. І хо ч якимось сумліннями совісті поділиться. А тут мрак
Звожу з розуму• 30 июня 2024
Если это правда, то в первую очередь думать надо о своей жизни. Она одна и тратить её на уход за инвалидном ужасно.
Багиня• 30 июня 2024
Ответ дляПускаю бісики
Я заміжня. В мене були проблеми зі здоров´ям, мій чоловік не кинув мене, а підтримував і оберігав. То ж розумієте мої дії у відношенні його можливого здоров´я. В мене є донька. І її вибір це буде її вибіром. Відговорювати нікого не буду. І коли б ії вибір постав між двуногим соціопатом-абьюзером і порядним, чуйним хлопцем на протезах, то звісно з ким їй буде краще.
Я тут с краю постою• 30 июня 2024
Ответ дляБагиня
Во время вшего онко зеркально тоже про себя так будете думать. Что вы физически не нужны своему партнеру и норм, что заблокировал?
Можу навести приклад турботи чоловічої з однієї родини. Вони виїхали в Німеччину, чоловік за рахунок онко дружини, її намагалися лікувати, а він в цей час відкрито лижеться з іншими жінками, вигулюючи їх на виплати. Жінка померла, і він знав, що це станеться незабаром до півроку, невже не можна повагу мати і хоча б не так відкрито шлятися?
Що один випадок, стосується моєї родички. У жінки рак, але з достатком гарним, він знайшов собі молодшу на 15 років і дитину скліпав, відкрито очікуючи смерті дружини, щоб на тій одружитися, а вона не так швидко здалася, як він сподіваюся.
І таких випадків безліч, тож човюму у жінки має бути більше людяності, вона не достатньо жертвує і демонструє ’людяність’ зі своїми дітьми.
Света С Приветом• 30 июня 2024
Ответ дляБагиня
а що не зрозуміло?
Автор ,не написала ,що це військовий чи ні
Багиня• 30 июня 2024
Ответ дляСоветничаю тут
А воно йому щось гарне зробила за цей рік, трахаючись з іншим? У неї був постійний трахальник, коли цей хлопець був в небезпеці. Скоріш за все і гроші з цього хлопця тянула, трахаючись з іншим. І не знайшла двох слів для нормального прощання
Вибачаюсь але я навіть зі звичайними хлопцями рвала стосунки віч навіть, розказуючи які воні класні, просто в мене інший період. А тут піпець яка травма для військового
Багиня• 30 июня 2024
Ответ дляСвета С Приветом
А кого зараз рік чекають?
Я тут с краю постою• 30 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Працює.
Вы одружені і разом вже роки, у вас є почуття, а якщо цього немає, то чи пішли б ви працювати постійною доглядальницею до інваліда, без лікарняних, вихідних і відпусток?
Багиня• 30 июня 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ваші знайомі чоловіки покидьки, як і автор цього посту
Чому я повинна до автору відчувати щось позитивне?
Я тут с краю постою• 30 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Працює.
До певного моменту я так само думала щодо свого чоловіка, але життя показало його з іншого боку, хоча він вважає/вдає, що все норм, це мені все не так. Тепер в менеїнша позиція щодо нього,але він ще в ролі ’ухилянта’
Света С Приветом• 30 июня 2024
Ответ дляБагиня
А кого зараз рік чекають?
Кого завгодно,хоч моряк ,хоч далекобійник
Я тут с краю постою• 30 июня 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Автор, вы просто его не любили. Бросать надо было раньше, когда изменили
Вы поступили честно в угоду себе, а не что люди скажут.
Парню желаю найти любящую женщину((
Тут читала якусь тему, коли дівчина писала, що хоче розійтися з хлопцем (можливо там про чоловіка і жінку було), але він служить. Вона хотіла під час відпустки розірвати стосунки, але тут радили їй цього не робити, боце його ’зламає’, та і так морально важко.
Все має дві сторони, нажаль, важко передбачити, що саме краще.
ТебеОноНадось• 30 июня 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Одно дело бросить здорового, другое дело инвалида ((
Патика-мотика• 30 июня 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Мені стає противно, що такі люди як ви існують на одній планеті з нормальними
+++яке воно огидне и мерзотне(((
Патика-мотика• 30 июня 2024
Ответ дляВсе буде
Ви не стали мразотою. Ви нею і були.
++++++
В цель!!! И больше сказать нечего !!!
Пускаю бісики• 30 июня 2024
Ответ дляБагиня
Так у аас муж. А этот не женился, когда у него было все ок.
П.сы: а в вашем мире все двуногие обязательно социопаты? Порядочных среди них нет?
Патика-мотика• 30 июня 2024
Ответ дляБагиня
А вы знаете ,к сожалению в такой ситуации для него самым большим ударом станет даже не инвалидность ,а то что от него отказалась эта особь женского рода ! Мужчины такое предательство принимают гораздо сильнее женщин. Эта мразоту тянуло на трах , когда у моих знакомых у которых мужчины на войне кусок в горло не лезет
Даже ,допустим что автор тролль и это брехня , то все равно ’шутить ’ на такие темы может только мразота .
Патика-мотика• 30 июня 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Танцюрист (
Ні за холодну воду• 30 июня 2024
Ответ дляПатика-мотика
Что значит ’Мужчины такое предательство принимают гораздо сильнее женщин’?