ЯспАкойнаЯ• 29 июня 2024

Пудровые брови, посоветуйте...

Давно хочу сделать, но боюсь аллергической реакции. И кроме того, есть мечта сделать блефаропластику, не уверена, что новые брови не опустятся после неё вниз🤔
Ещё интересно, надолго ли их хватит?
Давно без алко• 02 июля 2024
Раджу: не робіть.Фарбуйте. Довго обирала майстра ,але не задоволена. Інтенсивність кольору різна ,добре що хоч не пішла на корекцію. Одна брова вищою здається і ніби ближче до носа зроблена.На етапі фарбування ,я зауважила про це майстра. Вона сказала ,що намалювала мені вірно ,це мої вікові зміни. Воно то так ,шкіра на одному оці більше опущена на повіко. Але ж коли я сама фарбувала, то це було помітно менше. В загалом я нормально виглядаю ,але чекаю ,коли менш помітним стане мій татуаж. Пройшов рік ,але все тримається ,як і було