Сладкий лимончик• 30 июня 2024

Яка жінка більш приваблива чоловікам, поступлива чи з характером?

АнтиТанкист• 30 июня 2024
все мужчины разные. Всем нравится разное
ОйЙой• 30 июня 2024
Дурна
Коник-стрибунець• 30 июня 2024
Мудрая, которая вовремя подстроиться под пожелания конкретного мужчины.
Тут как тут• 30 июня 2024
В залежності від потреб чоловіка))
Але думаю, що всім комфортніше було б жити зі спокійними, врівноваженими, адекватними партнерами. Компроміс наше все в сім´ї та й будь де. Вміння домовлятися це головне, з чого починаються нормальні стосунки. Якщо цього вміння нема, то діла не буде
Тримаю свічку• 30 июня 2024
Аби була гарна))))шуткую
JENYABEST• 30 июня 2024
Мне кажется покладистая, но все разные всем не угодишь.
Молчалка• 30 июня 2024
жити з дурнуватою? я ж собі не ворог
Тут как тут• 30 июня 2024
Ответ дляJENYABEST
Ну да, щоб витирав об неї ноги
пу_пугренчик• 30 июня 2024
С фигурой и большой грудью
Без детей и с жилплощадью
Не зви чайна• 30 июня 2024
Поступлива точно ні
ДелиВерка• 30 июня 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
То ви з ганчіркою переплутали.
JENYABEST• 30 июня 2024
Ответ дляДелиВерка
То ви з ганчіркою переплутали.
Согласна :)
Молчалка• 30 июня 2024
Ответ дляТут как тут
Ну да, щоб витирав об неї ноги
починаємо перелік незалежних жінок
Нічний дожор• 30 июня 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Да, только ’мудрая подстраивальщица’ готова терпеть вечный дискомфорт, играть роль, и в итоге прийти к психологическим/ психиатрическим и даже физическим болезням . И только для того, чтобы совершенно неподходящий мужчина ее не выгнал....Вот это любоффф
Каляка маляка• 30 июня 2024
Ответ дляJENYABEST
такие нравятся тиранам
Конотопська відьма• 30 июня 2024
якщо стаю занадто ’розуміючоюя ’ чоловікові стає нудно і починає мене морально давити. тому раз на пів року має встряску. після того все чудово. ( і так вже 20 років). тому в жінки має бути характер, вона має бути незалежною і він має боятися втратити її більше ніж вона його.
Коник-стрибунець• 30 июня 2024
Ответ дляДелиВерка
То ви з ганчіркою переплутали.
То вы путаете, я имела ввиду что если мужчина хочет уступчивую - уступать, если хочет стерву - вести себя соответственно, но для этого нужно быть психологом. Не каждая может заставить мужчину обеспечивать семью и заботиться о детях - сама при этом не работая.
Тут как тут• 30 июня 2024
Ответ дляМолчалка
починаємо перелік незалежних жінок
До чого тут незалежні жінки?
Оля_с_киркою• 30 июня 2024
З властного досвіду-чоловік став більше мене любити і цінувати, опікуватися, коли я перестала бути зручною і почала більше думати про себе. Тепер будь якій молодій дівчині можу порадити завжди зважати на свої бажання . Навіть якщо відносини не складуться, вона принаймні залишиться собою. А ще я бачу по відносинам знайомих, що чоловік буде любити жінку з усіма її недоліками і її характером. Тож не треба підлаштовуватися під них, воно того не варте. Або знаходиш того,який буде миритися з незручностями , або краще бути самою.
Коник-стрибунець• 30 июня 2024
Ответ дляJENYABEST
Согласна :)
Вы узко мыслите, мудрая женщина своей гибкостью и хитростью должна уметь вкладывать мысли мужчине, при этом чтобы он считал что это это он сам придумал. Сильным женщинам этого не дано, поэтому они и одиноки
JENYABEST• 30 июня 2024
Ответ дляКаляка маляка
такие нравятся тиранам
А с характером кому ?
Коник-стрибунець• 30 июня 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Вот и я об этом. Вы подстроились под предпочтения вашего мужчины и руководите им.
Оля_с_киркою• 30 июня 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Согласна, но когда сильная женщина становится слабой ( из-за здоровья,например или детей), то она может пересмотреть свои взгляды.
Коник-стрибунець• 30 июня 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Да
Цукрові вишні• 30 июня 2024
Ответ дляНічний дожор
А вечно что-то доказывающая и недовольная- на старости съезжает крышей
Это когда у нее вопли из-за тарелки не в раковине и в машине она мужем рулит
Такие нужны только соплякам
Цукрові вишні• 30 июня 2024
Ответ дляКаляка маляка
такие нравятся тиранам
Или тем, кто в работе руководит
Им вообще не тарахтело дома ещё мозгодробительницу иметь
Тут как тут• 30 июня 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
А чоловіків треба тільки заставляти утримувати сім´ю? Та на фіг він тоді потрібен. Хай сам тоді живе))
Є чоловіки в яких цей обов´язок утримувати і захищати вмонтований з народження. А є сопляки, яких мама виховала, що воно пуп землі і крім силу демонструвати та тиранію над жінкою не вміє нічого.
Тут как тут• 30 июня 2024
Ответ дляНічний дожор
Це не любов, це занижена самооцінка, боязнь, що одна ти нічого не варта і ні з чим не справишся. Тому ці жінки й терплять таких чоловіків абьюзерів.
Оля_с_киркою• 30 июня 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Такие нужны только соплякам
Здесь ещё нужно уметь в мужчине поддерживать мысль, что она без него не пропадет. Поэтому кричать и вопить не нужно. Он делает это сам.
размахер• 30 июня 2024
Я спокійна, не всім це підходить. Хоч і з характером. Більшість хоче трагедію і бурління крові)))
Щоб завжди були розборки у відносинах і тд.
Але зустріла я людину, який любить спокій і ніжності як і я. Хоча це спокій і ніжності тільки у відносинах. Так ми дуже активні люди., дюлюбимо і компанії і погуляти і тд