Свисток ля-минор• 30 июня 2024
Если ли жизнь после развода?
Девочки, кто разводился имея детей, больше 10 лет брака, и возраст около 40, как вы все пережили? И если ли личная жизнь? Моему терпению приходит конец, у мужа алкогольная зависимость . Когда не пьет , то он нормальный, но как только начинает...
Свисток ля-минор
• 30 июня 2024
Ответ дляХата на мати
А почему пить начал
Та хз, это началось ещё до меня, а я никак не могла принять, что у него есть зависимость...
Сокодавка ще та• 30 июня 2024
Автор, я розлучилася ще в 94 році, але ж якось дожила до 2024-го. Була молодша, зустрічалась з тими, хто подобався, багато подорожувала, ходила на виставки, концерти, спілкувалась з друзями. Моє життя не було ідеальним, але воно не було нудним. В 51 мені є що згадати і я жодного дня не пошкодувала про розлучення. Що заважає Вам в 40 почати жити повним життям? Якщо здоров´я дозволяє, Ви ще багато що встигнете зробити в цьому житті. Який сенс терпіти чоловіка-алкоголіка і почуватись нещасною, марнуючи власне життя і псуючи життя дітям? Звісно, Ваші погляди можуть відрізнятись від моїх, я нічого не нав´язую. Це просто приклад, як не шкодувати втрачені роки.
Свисток ля-минор
• 30 июня 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Спасибо за ваш ответ) Да, мне важно прочитать как было у других. Здоровье как раз подводит, с молодости пониженное давление, иногда трудно с постели стать, что уж говорить про путешествия и наполненность.
Хата на мати• 30 июня 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Я так и думала. Замуж и семью хотелось, так часто бывает
Свисток ля-минор
• 30 июня 2024
Ответ дляХата на мати
Да, скорее всего.
Сокодавка ще та• 30 июня 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
У в мене теж з тиском були і є проблеми, також маю хронічні захворювання ЖКТ, травми кінцівок. Але мене це не зупиняло. Зараз маю серйозну проблему з зором, тому на жаль не можу кудись поїхати, чи щось подивитись. Все одно виїжджаю з друзями на природу, іноді граємо в пінг-понг, в шахи, здійснює піші прогулянки на багато кілометрів. Важко ходити довго через хворий хребет і травми ніг, але було б бажання. Останній раз ми з другом пройшли 10 км гарною природою. Було важко і боляче, але емоційно я гарно відпочила і отримала задоволення.
Свисток ля-минор
• 30 июня 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ну вот желания нет, заставляю себя, но чувство, что жизнь проходит мимо, это печально
Сокодавка ще та• 30 июня 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну, тут я нажаль нічим не допоможу( У мене є бажання, тому роблю все, щоб не шкодувати про змарнонований час. Бо життя і так коротке, і складне. Немає часу жаліти себе, потрібно отримати від життя максимум на який ми здібні.
Ля-ля-ля• 30 июня 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Или не спасла папу, если с ним что то сейчас случится
Спасайте, спасайте блін. А дітей не шкода? Моя мамулька теж спасала. В результаті в дітей, на сьогодні вже дорослих розхитана нервова система
Свисток ля-минор
• 30 июня 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
У меня тоже так( но мой отец никогда нами с братом не занимался, а мой муж, когда трезвый детьми занимается... Поэтому я и переживаю, правильно ли делаю я руша семью .
Подтяжка• 30 июня 2024
Є така родичка, молодшій дитині було 2 роки. Чоловік завів коханку і пішов. Познайомилась з чоловіком, старшим на 5 років, теж розлучений, одружилися. Не знаю як він, а вона аж сяє, ніколи її такою не бачила з колишнім.
А вам треба йти, бо ви не вправі забороняти комусь жити так, як йому хочеться. Хоче пити, ок, але без вас. Інакше ви профукаєте купу продуктивних років на стосунки, які вас ламають. І бажано працювати з психотерапевтом, бо ті проблеми, які ви вже маєте від стосунків з нинішнім, вам самій буде важко вирішити. Треба почистити мозок і перепрошитись, щоб по перше -до вас притягнувся нормальний чоловік і по друге- всі ті нинішні установки не зіпсували нові відносини.
Подтяжка• 30 июня 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Ви повинні зрозуміти, що він не хороший батько. Саме так, не хороший. Бо дітей він отруює собою, своєю поведінкою, коли пʼяний. Орієнтуйтесь тільки на себе, діти підуть за вами і потім подякують вам. Це я вам кажу як людина, у якої батько пив і мама не наважилася розлучитися через житло. На все життя запамʼятала моменти, коли він мене бив, коли закривалася у ванній від нього, пʼяні виноси мозку, напружена атмосфера в домі, сварки. Потім все це несеться у доросле життя, формує характер і поведінку.
Свисток ля-минор
• 30 июня 2024
Ответ дляПодтяжка
Спасибо вам
Про психотерапевта думаю.