Дівчата, така справа. Робила два роки тому брови, все класс, але вже не такі яскраві як раніше.
Але одно но , зараз брови стали рости сиві, прям білого кольору.
От і думаю, чи можна робити перманент і фарбувати...
Хто має досвід?
булоТАЙминуло• 30 июня 2024
Я время от времени крашу брови и всё+ прокрашивается зона перманента
100%• 30 июня 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Так само. Я темна шатенка, а брови як вицвітають, то майстер сама сказала підфарбовувати волоски, щоб краще з перманентом виглядало
Менее Более• 30 июня 2024
Перманенту 5 років, регулярно фарбую брови)) з перманетом краще иримається ніж без