Люблю порядок• Изменено 30 июня 2024

Електронний лікарняний з психлікарні, чи

буде бачити роботодавець, який саме заклад його видав?
Якщо так, то чи можна так, щоб видно було діагноз? Тому що в психіатрії і шизофренію лікують, і стресовий розлад та інш. То вже як видно, звідки лікарняний, то вже краще, щоб вказали і діагноз.
Звісно, розпитаю лікаря, але хочу наперед знати, щоб розуміти, що робити.
Можливо, хтось стикався з подібною ситуацією. Дякую!
Ленивица-красавица• 30 июня 2024
зараз взагалі не птшуть діагноз, а код
автор Люблю порядок • 30 июня 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
зараз взагалі не птшуть діагноз, а код
Шифр мкб, ви про це? То його легко подивитись. Раніше і шифр не вказували, якщо пацієнт проти.
Тут мова про те, чи видно, що за заклад його видав
Зоя Жорівна• 30 июня 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
зараз взагалі не птшуть діагноз, а код
Яка різниця, якщо код за хвилину можна подивитись?
Госпожа_тамагочи• 30 июня 2024
Має бути так зашифровано, що роботодавець не має дізнатися, якщо ваша робота не пов´язана з підвищеною небезпекою.
автор Люблю порядок • 30 июня 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ні, не пов´язана, дякую
Херсон це Україна• 30 июня 2024
Я брала електронні лікарняні з застудою, харчовим отруєнням, без госпіталізації. Там навіть код по МКБ 11 не вказано, просто ’загальне/не пов´язане з трудовою діяльністю...’ Який заклад видав вказано повністю. У мене були серйозні рухові розлади, на роботі сказали принести заключення лікаря. Невролог сказав що краще б на прийом до епілептолога, він знає лікаря,який видасть прийнятне заключення, але він працює у психлікарні. Лікар мені сказав ’Вам таке напевно не підійде’.
Автор, якщо кадровичка, бухгалтерка старшого віку, вони і так подумають про шизофренію, а не тривожний розлад.
автор Люблю порядок • 30 июня 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Дякую, от тому і хочу, щоб вже хоч діагноз було видно. Чи взагалі лікарняний не брати.
Але ж на роботі скажуть, що треба підтвердження, що хворіла
Херсон це Україна• 30 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Нема можливості випросити у сімейної лікарняний з чимось іншим? Застуда, загострення мігрені/старої травми спини чи ноги і треба ’прокапатись’. А насправді лікувати реальну хворобу так щоб на роботі не знали
Дюймовочка• 30 июня 2024
Бухгалтер бачить шо є лікарняний. З такого числа по таке. І все
Херсон це Україна• 30 июня 2024
Ответ дляДюймовочка
Але кадровичка швидше всього, керівництву точно повідомить звідки лікарняний.
автор Люблю порядок • 30 июня 2024
Ответ дляДюймовочка
І не бачить, звідки він?
автор Люблю порядок • 30 июня 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Звісно, можна спробувати.
Але якщо людина є в ел.системі, а дані там будуть, якщо лікування офіційне, то не буде можливості зробити електронний лікарняний в інш місці, система не дасть
Херсон це Україна• 30 июня 2024
Автор, з власного досвіду, проблеми по неврології, психіатрії краще приховувати.
У мене був руховий розлад. На одній роботі стало погано, швидка їхала довго, коли приїхали мали дати мені 2 свічки Анальдіма або укол димедролу, але про це я дізналась через 1.5 роки. Фельдшерка нічим мені не допомогла, закричала на мене, пригрозила психбригадою і поїхала геть. А мене попросили звільнитись.

Можуть хоч жирним шрифтом писати в лікарняному що Ви ’в здоровому глузді’, на роботі все одно знайдуться люди, які почнуть Вас сприймати як ’з прибамбахом’
автор Люблю порядок • 30 июня 2024
Ответ дляХерсон це Україна

Та звісно, хотілося б приховати, тому і питаю, чи видно, звідки лікарняний
Херсон це Україна• 30 июня 2024
Ви Думаєте лягати в стаціонар? У мене обтяжена генетика, давно почала періодично ходити до психіатра, ’для профілактики’, колись давно думала лягти в денний стаціонар на обстеження, але на роботі взяти відпустку.
Херсон це Україна• 30 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Нажаль, видно ((((
Херсон це Україна• 30 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Звісно, можна спробувати.
Все так критично, що Ви не можете лікуватись вдома, у приватника, взяти відпустку чи попроситись на дистанційну ’за сімейними обставинами’?
автор Люблю порядок • 30 июня 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Так, диспансерне відділення, там лікують межові стани, але ж установа псих.лікарня(
автор Люблю порядок • 30 июня 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Найкраще було б в стаціонарі. Вдома вже 3 міс без результату, ад не діють, тренуватися на них вдома не радять
Мая твая не панимать• 30 июня 2024
Видно,яка установа дає лікарнчний
автор Люблю порядок • 30 июня 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Видно,яка установа дає лікарнчний
Дякую
забиякина• 30 июня 2024
В лікарняному видно який мед заклад видав