НуКаНаКа• 30 июня 2024

Женщины медики обновление в ТЦК

Являюсь медработником, ранее, до этого момента, данные не обновляла: не вызывали. Говорят в военкоматах очередя, а у меня нет возможности потратить день - два, только вопрос во времени. Ну а теперь встал логичным вопрос: если я все таки пойду обновлять данные, не влепят ли они штраф за то что не пришла в 2022, 2023 году? Кто сталкивался, может кого то оштрафовали или наоборот?
Продаю витрішки• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
я не знаю, стою чи ні. Все життя працюю, як поступала на роботу, то звісно ходила в воєнкомат, але це було давно.
Как раз в резерв+ увидети или Вы на учете
Бабця в мештах• 30 июня 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Таке враження, що автор хоче не проблему вирішити, а чи то срач розвести, чи просто побалакати.
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Ответ дляПопразендовна
Від 17000 до 25500 грн. Але не факт, що саме вас оштрафують - на обліку вас не має, хіба, що будуть по дипломах підтягувати. В Дію ж підтягнули дипломи. Тобто ніхто не знає, що і як буде з 16 липня. З чоловіками простіше, всі військовозобовʼязані, а от з жінками все складніше
питання які діпломи підтягнули? Якщо в мене діплом 1998 року, то як його підтягнеш..
Бабця в мештах• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Реально, поки ви тут фігнею вже годину страждаєте і мусолите якісь деталі, ви вже б 10 разів встановили додаток і перевірили, чи є ви на обліку.
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Я спрашиваю у тех, кто является медработниками и кого штрафовали уже. Или кто имеет такой то опыт. В чем собственно дело?
ХуАнита• 30 июня 2024
Ответ дляПопразендовна
Мутно це все. Наприклад, от зараз я не працюю в Україні. А якщо захочу працювати через рік-два, піду в військомат і захочу стати на облік? Штраф випишуть тоді чи будуть шукати можливість це зробити раніше по дипломам? Але це ж який ресурс треба мати, щоб перебрати всіх жінок по дипломах, виявити медиків, перевірити хто не став і тоді вже паяти штраф.
Попразендовна• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
В мене, до речі, атестат про закінчення 11 класу 1998 р, то не має в Дії, а диплом вже є. У чоловіка диплом 2000 р і теж не має
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Ответ дляХуАнита
ну да.. Есть же много медиков за границей и нет возможности приехать и встать на учет до 16.07
Бабця в мештах• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Я медпрацівник, і я вам відповідаю: зайдіть в Резерв +, перевірте, чи стоїте ви на обліку. Якщо стоїте - обновіть дані, якщо ні - йдіть до керівництва, нехай вам дають відгули, щоб ви пішли в ТЦК і стали на облік.
Про штрафи вам медики нічого не скажуть, бо нікого не штрафують.
Попразендовна• 30 июня 2024
Ответ дляХуАнита
Насправді це не є так складно, як здається. Пару написаних хороших програм з доступом до реєстрів і вся інформація систематизована. Але чи будуть цим заморочуватися?
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
У меня нет никаких отгулов и мне их просто не дадут, если что.
Бабця в мештах• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Ви ділите шкіру не вбитого ведмедя.
Для початку встановіть Резерв + і спробуйте оновити дані там.
Бараболька• 30 июня 2024
Читать простите противно особенно от медика... С 22 го года не было времени...
Бутерброд з ікрою• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Я слышала, что штрафуют. И не такие у нас зарплаты большие, чтоб запросто 17000 заплатить
Вас оштрафують скоріш за все, але Ви порушили за старим законом. Штраф має бути 1700. Якщо зараз не оновите, то вже буде 25500.
Борець за гаманець• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
А ви в держ лікарні, в нас це все було організовано, за наказом начмеду.
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Нет, я в частной клинике
Бокс-орун• 30 июня 2024
Ответ дляБрюльтик
Фото чего?
Лица
Бутерброд з ікрою• 30 июня 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Ні, цим законом вони нібито прибрали норму, що до 2026 року можна було працювати без постановки на військовий облік.
Ця норма була для роботодавця, мав право брати без ВОД. ЇЇ прибрали. А от ставати на облік з медичною освітою треба було і раніше роботодавец мав тільки повідомляти ТЦК про такого співробітника.
Бутерброд з ікрою• 30 июня 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ви впевнені? Штрафують, але за старим законом, до 18.05 на 1700 грн. Може не всі ТЦК. Але прецеденти вже є.
Я пані прохана...• 30 июня 2024
Цікаво , а хто виїхав за кордон ще до війни на постійне місце проживання? То навіщо це їм? Якщо інше життя
Я пані прохана...• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Я вообще выехала до войны. Уволилась с работы . Нечего я не обновляла и обновлять не собираюсь. У меня другая жизнь.
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Я на учете в резерв+,но не в том военкомате, я меняла место жительства
БезникаЯ• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Мій диплом 2001 року підтягнувся.
Я пані прохана...• 30 июня 2024
Ответ дляХуАнита
У мене знайома звільнилася з роботи ,.обновила дані ,.і виїхала за кордон до чоловіка іноземця ,.а зараз знову треба обновлять знову повертатися в Україна. Вона сказала що нічого не буде робити бо це вже якесь знущання
БезникаЯ• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Есди у вас в резерв + подтянулся военный и вы в частной клинике, то чего вы вообще заморочились?
У меня например нежданчик. Все время была уверенна, что стою на учете, а оказалось, что нет. Но я пока не спешу в ТЦК.
автор НуКаНаКа • 30 июня 2024
Ответ дляБезникаЯ
А я пойду завтра. Мне надо поменять место жительства.
БезникаЯ• 30 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Меня за такое, что не вовремя стала на учет по месту жительства, оштрафовали как то в далеком 2006 году.
Бокс-орун• 30 июня 2024
Ответ дляПопразендовна
А шо з 16 липня буде?
Попразендовна• 30 июня 2024
Ответ дляБокс-орун
А шо з 16 липня буде?
До 16 липня оновлення даних для військовозобовʼязаних. Всіх, хто не оновив, можуть штрафувати
Брюльтик• 30 июня 2024
Ответ дляБокс-орун
Лица
Никто не просил соответствия.