Тримбулька• 01 июля 2024

Як осушувач повітря впливає температуру в кімнаті?

На вулиці спека. В будинку також не реально знаходитися. В нас в кімнаті було вчора 27,8, вологість 73-75.
Вентилятор не допомагає. Є осушувач. Каже чоловік, що він ще додатково нагріє кімнату. Я вважаю, що якщо знизити вологість, навіть така спека буде відчуватися легше. До того ж на скільки я розумію, він працює по принципу холодильника і має в собі охолоджуючі елементи, які можуть додатково знизити температуру. Хто з нас правий?
Опля Картопля• 01 июля 2024
Влітку якось не вмикали. А восени, так, коли вимикаємо на 3 градуси стає тепліше .

Мама фіфті цента• 01 июля 2024
В нас на температуру не впливає, але дихати легше при нормалізації вологості
Ольга.Д.О.• 01 июля 2024
Правий чоловік. Конденсуючи вологу, осушуваш видуває гаряче повітря.
Мрії у вирії• 01 июля 2024
Да, нагреет на 1-2 градуса. Но дышать реально станет легче.
автор Тримбулька • 01 июля 2024
Дякую)