Посоветуйте пожалуйста робот пылесос. Люблю ходить босиком по чистому полу. Пылесошу через день. Есть кот. Может этот пылесос собирать частицы силикогеля?
Посоветуйте модели. Спасибо
язззззь!!!• 02 июля 2024
Треба на бюджет орієнтуватися. У мене сяомі безлідарний, але малює мапу, що дуже зручно. Є кіт шотландець. Робот їздить через день, генеральне прибирання звичайним пилососом раз на тиждень. Шерсть і залишки наповнювача збирає добре.
Істеріомама• 02 июля 2024
Котов, хомяков нет.
Пылесос катается каждый день.
Включаем перед приходом домой через приложение
Пылесос катается каждый день.
Ответ дляязззззь!!!
бюджет 10 тисяч, мені навіть не потрібно миючий. Генерально теж буду, але через день вже задовбалась зі звичайним ганять.
У мене теж шотландець
Ответ дляязззззь!!!
Яка у вас модель ? Що таке безлідарний?
Аристократка-тунеядка• 02 июля 2024
Приєднаюсь ,до запитань .Яка принципова різниця тих пилосмоків що малюють карту приміщення і без цієї функції ? Бо різниця в ціні у них суттєва
язззззь!!!• 02 июля 2024
Ответ дляkrola
Яка у вас модель ? Що таке безлідарний?
У мене ось такий Робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 (BHR5055EU) (посилання на розетку, бо там його брала ). Працює вже 2,5 роки. Я задоволена. Лідар - це така башня зверху, у якій стоять камери, за домогою який робот орієнтується у просторі і малює мапу. Безлідарні працють суто по датчиках. Саме ця модель малює мапу, орієнтуючись на стелю, бо туди направлена частина датчиків. Якщо не буде мапи, то робот буде кожне прибирання їхати як перше, буде об усе стукатися. А коли є мапа, то він вже розуміє, де стіна, де шафа, що треба об´їхати.
Ответ дляязззззь!!!
Дякую
Там якось потрібно цю мапу самому робити, чи віе сам себе налаштує?
Якраз ціна ідеальна
язззззь!!!• 02 июля 2024
Ответ дляkrola
Дякую
Якраз ціна ідеальна
Він сам намалює її після 3х прибирань. Потім можна ставити віртуальні стіни, виділяти окремі зони для прибирання, розділяти приміщення на зони