Аноним_Русалка• 02 июля 2024
Становится ясно что в холодное время года будем без света. Какие планы?
Что планируете? Как жить-поживать?
Результат:
вже голосів:
222 (32.46%)
Купили экофлоу/генератор
212 (30.99%)
Не покупаю ничего - нет денег
148 (21.64%)
Не покупаю ничего , думаю все
102 (14.91%)
Москали любопытные
Кринжова баба• 02 июля 2024
Ответ дляВсе буде
А, ну да, Харьков это ж не Украина, извините
Не звертайте увагу на &#₴@[₴. Люди - такі люди 🤦🏼♀️
Повелитель бітка• 02 июля 2024
Ответ дляТа прям багіня
у Вас не відключали в 22? Все давно вже купили
Я не купила. Що тоді грошей не має,що зараз.
Ждун с Нибиру• 02 июля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
А у меня шуба есть, красивая расклешенная..нутрия с соболями, мех блестит, переливается, все жалко было выкинуть..теперь буду расписывать по квартире в ней, как королевна)
И спать в ней или на ней
Княгиня пітьми• 02 июля 2024
Блуетті станція на 1440 ват (заряджається до 80% за 45 хвилин), павербанки, лампи, газова плитка. Інтернет наш провайдер живить коли нема світла. На дім будем купувати генератор щоб було тепло, вода і ліфт працював.
Злюка бобер• 03 июля 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Сосед солнечные поставил 6500дол в трубу,не доволен,лучше станции,говорит
А станцію від чого заряджати якщо ее є по кілька годин?
Дивіться в нас приватний будинок, все на ее , полив газона, вентиляція, насос на воду, зарядка авто на вихідних , ітого 1200-1500 квт. По новим тарифами 6-7.5 тис грн/міс.
З сонячними панелями ми виходимо на 300 квт це 1500 грн. Це літом, зимою буде більше. То як думаєте вигідно?
Я вже мовчу про те що відсутність світла ми визначаємо по працюючим генераторами сусідів.
Та прям багіня• 03 июля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
ми були змушені: чоловік працює дистанційно, двоє дітей вчаться.
Я то на роботі зі світлом й інетом, поки що, в основному.