Ростки жимолости• 02 июля 2024
ОЛХ доставка та повернення
Добрий день, допоможіть розібратися з таким питанням.
Продаю товар на ОЛХ, новий, виготовляю сама.
Замовили ОЛХ доставкою, забрали отримання на пошті і через годину пишуть мені не підходить.
Прошу фото, може дійсно я накосячила, фото не дають мотивуючи тим що не сподобалось, помята та не подобається як лежить. Фото в оголошенні є, зроблені особисто мною. Назвали "мошенніцей". Хоча товар відповідає заявленому. Дала адресу на повернення, а мені у відповідь " вижу вы сложный человек, будем по-другому, это принципиально". Написала у відповідь що товар має бути в повній комплектації та належного виду, відправлений сьогодні .У відповідь повна тиша.
Я чогось не розумію?
Для чого тоді ОЛХ доставка, тим паче він з мого міста🙄
Я чогось не розумію?
Попразендовна• 02 июля 2024
Я б забила і ніяких повернень не робила..
Нехай дивляться на пошті товар
220В• 02 июля 2024
Забрали на пошті - значить все сподобалось. Ніколи не приймаю відмови ’ з дому’ навчена гірким досвідом. ОЛХ доставка як і післяплата має попередній огляд на пошті. Якщо забрали - значить оглянули і все було в порядку.
Ростки жимолости
• 02 июля 2024
Ответ для220В
Йому не сподобалось як вона лежить. Хоча на фото в оголошенні є фото, нормальні фото. Мотивує тим що має 14 днів на повернення товару🧐
14 днів на првернення - то в магазині. А тут є умови ’олх-доставка’ - для того вона і запроваджена, аби людина подивилася і мала змогу відмовитися. Після того, як забрав товар, претензії не приймаються. Хіба що було домовлено з продавцем . Я купувала колись на олх навушники - то була не фізична особа, а магазинчик. І в оголошенні вони вказували, що є 14 днів на повернення.
А я сама, як продаю, то наполягаю аби клієнт замовляв саме з олх-доставкою і оглянув товар при отриманні, якщо є можливість - то може і приміряти. Але після того, як товар забраний з пошти його претензії неправомірні
Ростки жимолости
• 02 июля 2024
Ответ дляAuroraten
Я йому те саме написала, що треба оглядати. Але він вперся рогом. Ну дочекаюсь що приїде (якщо ще сьогодні відправить), якщо ціла не пошкоджена, то поверну гроші.
Ответ дляРостки жимолости
Лише на таких умовах, Ви правильно робите. Це і так великий компроміс з Вашого боку, бо Ви - чесна людина.
Не ведіться на шантаж. Бо мені більше виглядає, що Вас хочуть залякати: типу пожаліємося, якщо не хочете по-доброму....
І хочуть, аби Ви повернули гроші без повернення Вам товару
Ростки жимолости
• 02 июля 2024
Ответ дляAuroraten
Та я вже стикалась з такими хитрожопими) Доречі з цього самого міста (я впо), тож знаю як себе поводити з такими.
Дякую вам😊
Бутерброд и я• 02 июля 2024
Автор темы. Я такая же - переживаю по каждой продажи. Олх это барахолка. При олх доставке если нет оговоренных возвратов- то никаких возвратов, все проверяется на почте. Остальное- пусть идут в магазин и качают права.
Вам могут даже здесь впаривать что вы должны вернуть деньги, оплатить дорогу и т.д. - не ведитесь.
Совет: в блок и забить.
Бутерброд и я• 02 июля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Ага, имеет право. Если предъявит чек с покупки 😆
Пусть сразу в защиту прав потребителей летит.
Ато хитрые, с рук берут и что-то хотят.
Ламборджини• 03 июля 2024
Ответ дляAuroraten
Если автор на постоянной основе что-то там изготавливает и продает, то это бизнес. Даже если он незарегистрированный. И надавить на такого человека через контролирующие органы труда не составит.
Поэтому принимать или не принимать возврат, стоит решать с учетом этих обстоятельств.
Ростки жимолости
• 03 июля 2024
Ответ дляЛамборджини
Та я ж не відмовилась, але ніхто мені нічого не повернув🤔
У мене сезонний товар, повернення є, але перший раз стикнулась з ОЛХ доставкою.
Ламборджини• 03 июля 2024
Ответ дляРостки жимолости
ну и забейте
если даже вернуть лень, то ходить и писать заявления и подавно не будет