На границе• 02 июля 2024
Познайомив мене хлопець зі своєю матір´ю.
Особливого захвату на її обличчі не було при знайомстві, але намагалась бути ввічливою. І ось через спільних знайомих я дізнаюсь, що вона про мене сказала "ну така собі миршавенька". Отака " не миршавенька потенційна свекруха". Як вам?
Янка-угомонись• 02 июля 2024
Автор, растолкуте, а то мы не знаем как трактовать))
Мне тут гугл такое выдает, что забанят)
Вельми шановна• 02 июля 2024
Ответ дляНа границе
оргазму не було, але й гидоти про неї не говорила, планувала нормально спілкуватись
ну так и спілкуйтесь нормально.)
Біток чи ефір?• 02 июля 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Якщо свекруха любить невістку - у неї з´являється дочка. А якщо не любить - втрачає сина.
А от вам її любити не є ділом обов´ язковим.
та то смотря какая мама и какое влияние на сына - знаю одну такую- сыночку уже 44 годика а все не выберут а он уже седой и толстый
ФруктЕщеТот• 02 июля 2024
Ответ дляНа границе
в мене мама дуже спокійна і делікатна людина і взагалі батьки нам, дітям, завжди казали ’головне, щоб вам подобалась людина, з якою збираєтесь жити’
Ну а чего вас должно интересовать мнение чужой пока женщины? Получите предложение - тогда и маму подключайте, она быстро и деликатно сватье рот заткнет.
Біток чи ефір?• 02 июля 2024
Ответ дляНа границе
вот и на так же - Вы - ну така собі миршавенька - но головне сину - , щоб вам подобалась людина, з якою збираєтесь жити’
На границе
• 02 июля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Мне тут гугл такое выдает, что забанят)
я так само не знала раніше такого слова, мені пояснили, що це начебто не взрачна, тіпа сіра миша...щось таке
Женщинас• 02 июля 2024
Ответ дляbibizyana
Что означает миршавенька?
Бачите? Не всім відомо, а мати хлопця знає!
Біток чи ефір?• 02 июля 2024
Ответ дляНа границе
нормально- главное, что не Хвойда! В следующий раз- меняйте образ на вамп или...
Значит надо• 02 июля 2024
Ответ дляНа границе
А что это за милые знакомые, которые вам такое передали?) я бы с ними после такого не общалась
Янка-угомонись• 02 июля 2024
Ответ дляНа границе
Ну да, выходит... Это как знаете собачка на улице такая зачуханная худенькая, вся засосанная .. Я это так понимаю)) В общем, ’комплимент’)
Не цілуюсь з бодуна• 02 июля 2024
Ответ дляНа границе
Так можливо правду сказала
Щебетуха• 02 июля 2024
Ответ дляТа легко!
Выйдите за него замуж , отомстите ей.
Я так і зробила батькам свого хлопця
Янка-угомонись• 02 июля 2024
Во, нарыла..
МИРШАВИЙ
ЖАЛЮГІ́ДНИЙ (непривабливий, непоказний на вигляд), ЗЛИДЕ́ННИЙ, НУЖДЕ́ННИЙ, УБО́ГИЙ, МИ́РШАВИЙ, МІЗЕ́РНИЙ. Бова стояв перед ними зсутулений, змарніли
МИ́РШАВИЙ, а, е, розм.
1. Який має непривабливу зовнішність, нездоровий, жалюгідний вигляд; слабосилий, хворобливий (про людей і тварин).
перен., зневажл. Нічим не примітний; непоказний (про людину).
2) Який погано, негусто росте (про рослини); чахлий.
3) Який має поганий, жалюгідний вигляд (про предмети).
Гнилозубий чоловік зморщився, скривився й ще миршавіший здався, ніж був до цього (Панас Мирний);
Мдее...Хорошее начало)
МИРШАВИЙ
МИ́РШАВИЙ, а, е, розм.
Мдее...Хорошее начало)
Щебетуха• 02 июля 2024
Ответ дляПомеха справа
Ага)) мне тоже интересно 🤔
Нашла
Слово ’миршавенькая’ происходит от прилагательного ’миршавый’ и в разговорной речи обычно используется для описания человека с худощавым, слабым, болезненным или невзрачным внешним видом. Таким образом, про девушку сказали, что она выглядит худой, слабой или не особенно привлекательной.
Нашла
То може в її хлопця Венера в рибах,і вона підходить під цей типаж
Жінка якраз має бути слабкою
жар-птица Нюра• 02 июля 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Ой это наверное мой бывший жених. Его мама так не хотела невестку и так боялась знакомиться, что даже в гости не позвала, а нашла фотографию и сказала по ней-серая мышь. А я просто мало крашусь, не как она. Короче я долго думала и послала всю семейку нафиг (к ее сыну тоже у меня были вопросы). 20 лет прошло, сидит с мамо ищут ему принцессу
Щебетуха• 02 июля 2024
Ответ дляНа границе
ну так, мої 50 кг проти її 90 кг, то напевно миршавенька)))
Вона вас відкормить з часом
Щебетуха• 02 июля 2024
Ответ дляБешене сарі
Ой, девка))) Это все проходит. И молодость, и 50 кг, и знакомство с свекровью. Оглянуться не успеете, как тоже станете свекровью или тещей и хорошо, если меньше 90 кг)) И будете на невестку говорить миршавенька.
Я при знайомстві з чоловіком була 56,а зараз всі 70 кілограмів
жар-птица Нюра• 02 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
Значит хороший муж, может прокормить
На границе
• 02 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
Вона вас відкормить з часом
я і сама гарно готую і люблю готувати, але спортом займаюсь і худою себе не вважаю, 50 кг при зрості 160 см як раз норм
Та легко!• 02 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Нашо ви ходите пльотки збираєте!?
Пльотки ? То шотакоя?
Щебетуха• 02 июля 2024
Ответ дляНа границе
В мене 164...
Жена сантехника• 02 июля 2024
Автор, забийте. З усіх моїх подруг тільки одна має більш-менш адекватну свекруху. В інших усі з якоюсь придурью. Головне аби чоловік був нормальним, не маминим синачкой і ви жили окремо
Безлім на все• 02 июля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А ваша мама шо о будущем зяте говорит?
некоторые мамы и рады сдыхаться
Фісташкова кава• 02 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Нашо ви ходите пльотки збираєте!?
яке їхало, таке здибало))) син вибирав собі пару, подібну до мами