Весела моль• 03 июля 2024
Питання про кошти на заблокованому рахунку
Цікавить наступне питання.
Брат служить у зоні бойових дій,але карта заблокована через накопичені штрафи.Чи можна щоб були зняті усі кошти на погашення заборгованості з його зарплатної карти одразу чи їх будуть знімати щомісяця певними частинами?
ЖонДуан• 03 июля 2024
Модно обратиться к исполнителям и визначити поточний рахунок для витрат - он сможет пользоваться ежемесячно в размере до 2х минимальных зарплат (13000 примерно)