Весотехник• 03 июля 2024

Если везти домашнее молоко в банках а не в бутылках,оно не прокиснет?

Может в пластике быстрее киснет ? Привезли утреннее молочко ,а оно прокисшее .
Меня много• 03 июля 2024
Домашнє молочко краще купувати в 3д банках. Банку можна добре вимити. Якщо молоко доять апаратом, то теж менше ризиків потрапляння бактерій. Ну і банку ставлять в холодильник або погріб. Скло трохи холод тримає.
Пластик не тримає холод, неможливо якісно помити і окропом обдати. А взагалі влітку складно купувати молоко. При таких температурах кисне швидко.
ЯсноВидящая• 03 июля 2024
Ответ дляВесотехник
Все десятками лет берут и все у всех норм ,это все пугалки
Жаб колись в молоко кидали))) У них шкіра виділяє бактеріцидні речовини і молоко не кисне
Сиреневая цапля• 03 июля 2024
Вот и представьте что добавляют в него чтобы не кисло
60 метрів сметани• 03 июля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Ніколи про це не казали ні бабусі ні прабабусі