Файна_зупка• сегодня в 07:50
«Те, що ти хочеш я тобі дати не можу»
Сказав чоловік після тривалого часу стосунків, які починалися із симпатії і сексу, а стали переростати в щось більше.
Очікує від мене відношення, як у стосунках, а сам боіться робити більш серйозні кроки. Ще навіть не знайомив мене із оточенням своїм, а коли разом нас побачили його знайомі, йому було м’яко кажучи не зручно, навіть не представив мене їм, так і стояла збоку, поки вони розмовляли
И.О. человека• сегодня в 10:25
Ответ дляМрію про пончик
По моему многолетнему наблюдению, мужчины боятся вступать в долгосрочные отношения с замороченными грузящими женщинами. Можете сколько угодно не соглашаться, скажете, что я вас знать не знаю и не имею права по паре сообщений оценивать ваш характер. Но я уверенна, что вам не хватает легкости. Не только вам, а в подавляющем большинстве случаев. Мужчины осторожничают со «сложными» женщинами, как бы заблаговременно оберегая себя от возможных последствий.
І я вам скажу зі свого досвіду. Насправді, дорослі зрілі чоловіки шукають таких самих жінок і їх не лякають ні труднощі, і ні від чого себе вони не оберігають. А оскільки переважна більшість чоловіків інфантильні і не здатні ( та й не бажають) брати на себе будь-яку відповідальність, то шукають собі легких фей без претензій
Сама вумна тутички• сегодня в 10:31
Ответ дляДюагональ
А чого не можна найти собі чоловіка, який захоче??? Нащо той, який вас не хоче і стидається? Авторе, я хочу знати! У вас гострий дефіцит чоловіків ???
Зараз скрізь гострий дефіцит чоловіків. Але розмінювати себе на такий дріб´язок, як у автора, дійсно не варто
Миллениалка• сегодня в 10:33
Автор, вы сами все поняли. Я не так давно вышла замуж за второго мужа, то он меня через месяц не познакомил с друзьями, то я удивилась, так как отношения у него были серьезные ко мне. Познакомил чуть позже, через 2 месяца поженились. Но жить полтора года с каким-то мужиком время от времени,как ему удобно, и он такие фразы бросает, что дать он вам ничего не может...это уже набат. Вам нужно его было давно бросить.
Миллениалка• сегодня в 10:35
Ответ дляМрію про пончик
Ну как легких и не легких. У меня жизнь далеко не легкая. 2 детей, с которыми очень непросто. И другие сложности.
пАлАвинкА• 2 часа назад
Ответ дляНоворічна пальма
Это вам так муж говорит? Он прав.
это, судя по ответам, не она а он:))) член свой пристраивает:)))
Файна_зупка
• 2 часа назад
Ответ дляДуша компанії
Шукайте іншого і знову пишіть тему
Бажаю вам того, що ви бажаєте іншим
Ответ дляФайна_зупка
Мені воно теж не сильно треба, якщо чесно. Але вибачте, ти ніяк мене не представив і зніяковів, це було видно. Ну ясно, шо мені це не сподобалося
Ви все правильно оцінили, і я б сказала, що ви ще якось м´яко на це реагуєте. Ну що це за фігня вибачте, тривалі стосунки і навіть не представив знайомим, залишивши стояти в стороні. Та ніхто ж не просить прям зразу ваш статус для нього оголошувати, але вибачте хоч по імені представити ж можна!
Файна_зупка
• 2 часа назад
Ответ дляНоворічна пальма
Самое интересное, что вы никого не слышите
Саме цікаве, що я чую інших, навіть відповідаю вам і бажаю те, що ви іншим побажати можете) А ви мені пишете про «желчь»))) Значить оце ви і побажали, значить оце до вас і повернеться)) Все я чую, навіть відповідаю вам особисто)) А вам за злістю навіть не помітно цього)) бо самі і не чуєте нікого окрім себе
Файна_зупка
• 2 часа назад
Ответ дляZanka_
Отож. Але саме цікаве, що на його місці я б теж розгубилася. Бо навіть за умови дуже чуттєвого і справді якісного сексу, наш статус як пари досі не є визначений. І трохи напрягає вже, коли вкладаєшся емоційно, фізично, звикаєш, закохуєшся, час проходить, а для нього все так само залишаєшся все ще невідомо ким
Телефон Рубика• 2 часа назад
Ответ дляФайна_зупка
И Вы после этого будете продолжать встречи с ним? Об отношениях я просто молчу))
Телефон Рубика• 2 часа назад
Ответ дляхутряна володарка
Вы ему нужны только в качестве функции, которой он пользуется. Любви нет, уважения нет. Перепадёт на халяву - он рад. Быть партнёром - нет.
Автор упорно этого не понимает. Даже нашлись комментаторы, которые ее поддерживают в том, что она видит во всем этом ’любовь’ и пишут что мы ’свора’ потому что пишем как оно есть на самом деле.
Все в стиле Советчицы, как всегда))
Светка-пипетка• 2 часа назад
Давайте так.
Вот ситуация, вы встретили друзей его и он вас не представил. Вы ему сказали, что вам было неприятно? Вы эту ситуацию смоделировали с вашими знакомыми, для наглядности? Вы ушли на второй раз? Что он вам говорит вообще? Что у вас за отношения, свободные?
Дело было давно• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Я зараз намагаюся відпустити цю ситуацію, але звісно, що маю почуття, було багато хорошого і не думати про це я не можу. В якісь моменти це були дуже теплі стосунки, але вони вимагають вже розвитку, а він цей розвиток не дає мені, лише хоче отримувати те, що йому зручно… ясно, що ми полице говорили. Зараз я відійшла в сторону. Але на день народження таки привітала, зробила подарунок і на цьому залишила його в спокої. Далі якщо вже і буде розвиток, то це буде по іншому, бо як було вже воно не може залишатися. Воно вже не те, що було на початку, в такому стані легкості і невизначеності не може тривати надто довго. Я це розумію і зараз просто відійшла в сторону і спостерігаю що буде далі… дякую за підтримку 💚
клин клином - найкращий спосіб відпустити, переключитися і забути.
це не ваша тема була про сюрприз на ДН? тоді автор писала, що це остання спроба...
Файна_зупка
• 1 час назад
Ответ дляСветка-пипетка
Давайте так.
Ми не проговорювали це, бо зараз такий період, коли в без того очевидно, що у нас не все ок, ми і без того віддалилися. Вже немає про що говорити. Але прийняти поки що важко. Він то думав, що все так і буде, легко, просто, на його умовах, а я вже хотіла визначеності та певного статусу стосунків, принаймні, щоб він вважав мене своєю дівчиною, ну і відповідні вчинки які витікають із цього. А цього було дуже мало і мене це засмучувало. Розборки йому не приємні були. Ну отак воно і втратило все свою значимість. Хоча як гарно все починалося, дівчата, я доросла жінка, але такий секс у мене лише з ним був, ну дуже добре мені поруч із ним. Але вже трошки очікуєш більшого за півтори роки
Файна_зупка
• 1 час назад
Ответ дляДело было давно
Так. Я тоді торт передала. Він розблокував, подякував. Я на завтра привітала, ще раз написав дякую і все. І дійсно, після цього я не роблю вже нічого. Просто спростерігаю, чи зрушиться щось. А вчинків від мене зараз точно не потрібно вже
Файна_зупка
• 1 час назад
Ответ дляТелефон Рубика
Все в стиле Советчицы, как всегда))
Так. Ви свора. Знаючи верхівку айсбергу інтерпретуєте по своєму і кидаєтеся на людей навіть не вникаючи. Правильно вам сказали. Свора. Але адекватні люди, які бачать ситуацію з різних боків варті того, щоби з ними тут спілкуватися. Все вірно.
БЦАшка• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Більше ніж півтори року
Очікує від мене відношення, як у стосунках, а сам боіться робити більш серйозні кроки
Можно подробнее?
А то в голову лезет только борщ или минет после свадьбы )
Можно подробнее?
Душа компанії• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Бажаю вам того, що ви бажаєте іншим
А, то ви цього тримати за матню зібралися, ну, удачі. І плакаться за кожним пуком на форум приходьте
Файна_зупка
• 1 час назад
Ответ дляДуша компанії
Ідіть в …
Душа компанії• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Ну, ви себе зі сторони оцініть, оці ваші надуті губки і побажання зустрічні вас не роблять самодостатньою цікавою жінкою, працюйте над собою
Телефон Рубика• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Что там знать? Если мужчина ее стыдится и она в стороне стоит или отскакивает в сторону, когда на встречу идут его знакомые, когда они идут вместе?
Другие советчицы правильно написали, что когда мужчина заинтересован в женщине- он ею восхищается.
Как вообще автор может так себя не уважать, чтобы продолжать не то что отношения, а общение с человеком, который от нее шарахается при виде знакомых своих?
Что это за бред вообще?
Встидаюся запитать• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Автор розуміє, що відповіді деяких тут зашкварні та неумісні. І краще їх проігнорувати. Це все що я можу вам сказати.
Ну от виберете ви собі пару відповідей, які вам сподобаються. Далі що? Як це змінить об´єктивну реальність? Ні, можна, звісно з часом з ’лавки запасних’ перейти в основний склад - як нікого не знайде кращого, то дотиснете до одруження. Народите дітей, будете тягнути на собі ці ’стосунки і сім´ю’, уважно слідкуючи, щоб головою по сторонах не вертів. А він буде далі тишком ’шукати варіанти’... Чудові перспективи, беріть, не думайте)
Совбез• 1 час назад
Ответ дляДюагональ
Так просто сказати, що у нас різний погляд на стосунки, мета не співпадає. І тому нам нема сенсу їх продовжувати. Дякую, всього найкращого. Не так страшно, правда? Автор же ж не бридка і дурна, знайде собі підходящого пана?
Задайте вопрос автору свой. И один, и второй. Мне не надо. Я ответы знаю
Встидаюся запитать• 1 час назад
Ответ дляФайна_зупка
Анекдот згадала. ’Як добре було в 16 років. За ручку протримались - вже пара, зустрічаємось. А тут 40+, пів року вже ібемось і куй його зна, хто ми один одному)))’
Файна_зупка
• 59 минут назад
Ответ дляВстидаюся запитать
При знайомстві він мені розказав цей анегдот
Птица Говоруша• 21 минуту назад
Ответ дляФайна_зупка
У вас щось спільне окрім сексу є?
Файна_зупка
• 19 минут назад
Ответ дляПтица Говоруша
У вас щось спільне окрім сексу є?
Сексу теж тепер немає, два місяці вже. Це я наслідки переварюю
Дело было давно• 16 минут назад
Ответ дляФайна_зупка
але ж бачите, воно не покидає вас. ви все ще переживаєте і думаєте про це і пишете топіки. вчинки потрібні тепер від нього, а вам треба переключитися на нового мужчину. цей ще прилізе, але буде вже пізно).