Ms. Похвала• 03 июля 2024

Дородовая депресія ?

В кого таке було ? З початком третього триместру почалися міні панічні атаки, тривожність, поганий сон . Тригерами були простуди , певні хвороби . Дитина дуже бажана, довго не виходило завагітніти, всі кругом пищали ,що діти це найбільше щастя і смисл життя, а зараз ,коли в нас з чоловіком вже вийшло, почали лякати ,як тяжко буде і все таке .
Я боюся ,що зловлю після родову депресію, час поогі приближається, до цього так все подобалося збирати для малюка , а зараз чи то через спеку ,чи то через перенесені хвороби , мене наче криє, і я хочу вернути ті часи , як було раніше . Соромно перед малюком ,бо коли шевелиться в животику ,готова для нього на все . Чоловік підтримує, каже,що все буде добре . А от на мене находить , особливо коли бачу мамаш з дітьми малими , починаю переживати за майбутнє, школу , дорослий вік дитини . Часто пробиває на сльози. То бісить все ,то плакати хочеться і всіх шкода . Може це просто гормони ? Підтримайте мене ,будь ласка 🥺
Клептоманка• 03 июля 2024
Навіть якщо це просто гормони, підіть до спеціаліста за психологічною допомогою. Тут немає нічого поганого, ваші переживання нормальні.
Кажу як людина, яка переживає депресивний синдром після пологів, причому дитина вже друга, а накривало майже однаково. Консультувалася з психіатром, працюю з психологом.
Тріль підпільний• 03 июля 2024
Менше хвилюйтеся. Всього не передбачити) потім малятко буде тривожне, як мама. Будете вирішувати проблеми, коли виникатимуть) Подивіться кіно, почитайте книгу, зробіть те, що давно планували, просто поспіть)
Чорнобаївка• 03 июля 2024
Мене теж бувало так накривало і тривожилася, чи подужаємо, як пологи пройдуть і все таке. Але потім припинилося.
Мені здається не переживає взагалі той, хто по житті не париться і живе одним днем.
А те, що то плачете різко, то ще щось, це і справді гормони. Я повз вуличних собак пройти не могла. А особливо якщо ще і з цицями, видно, що мама, то взагалі капець
автор Ms. Похвала • 03 июля 2024
Ответ дляКлептоманка
А як психолог допоможе ,бесідами ?
МинерАлочка• 03 июля 2024
ребеночек уже не рассосется
жить как раньше будете лет через 20
и вас ждет огромное количество приятных моментов
настраивайтесь на позитив
и легких вам родов
автор Ms. Похвала • 03 июля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Про собак те саме , новини погані не можу дивитися, дуже співпереживати починаю
автор Ms. Похвала • 03 июля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Коли воно у вас припинилося ?
автор Ms. Похвала • 03 июля 2024
Ответ дляМинерАлочка
ребеночек уже не рассосется
жить как раньше будете лет через 20
настраивайтесь на позитив
и легких вам родов
Дякую, 🥰
Поторописька• 03 июля 2024
Автор, я с вами тоже чувство страха не покидает
Но стараюсь не думать) потому что иначе точно можно сьехать с катушек. Решайте проблемы по мере их поступления
Чорнобаївка• 03 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Коли воно у вас припинилося ?
Певно в останній місяць перед пологами. Я вже стомилася ходити вагітною, бігати до туалету, хотіла скоріше взяти дитину на руки та побачити його) готувалася до пологів, тому якось переживання і відійшли на останній план.

Новини, до речі, я собі обмежила. Не дивилася нічого такого, не читала. Розуміла, що маю інше завдання і від мене залежить стан дитини в тому числі.
Бо колись вирішили подивитися важкий фільм і син в животі почав дуже сильно битися і я зрозуміла, що йому певно теж не ок.
автор Ms. Похвала • 03 июля 2024
Ответ дляПоторописька
Ви вагітні ?
Поторописька• 03 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Ви вагітні ?
Так
Но мне вообще печаль так одна без мужа
автор Ms. Похвала • 03 июля 2024
Ответ дляПоторописька
Так
Но мне вообще печаль так одна без мужа
Боже, тримайтеся 🥺
Банан-барабан• 03 июля 2024
За кілька місяців до пологів таке було в моєї мами, коли мене носила. Як з´ясувалося, дитина (я) тисла на діафрагму, що спричинило зменшене надходження кисню і, як результат, появу панічних атак. Після пологів десь через місяць все відновилося..
So_so• 03 июля 2024
Договоритесь с собой решать проблемы по мере их поступления.
Клептоманка• 03 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
А як психолог допоможе ,бесідами ?
Бесідами. Але це не розмови з подругою, а структуровані і обґрунтовані обговорення з конкретно визначеною проблематикою та варіантами рішень.
CuteMay• 03 июля 2024
Это все гормоны и страх неизвестного и неизбежного. Вы начинаете осознавать, что жизнь ваша изменится вкорне и навсегда. Это пугает, да. Но вы справитесь, как только возьмете ляльку на руки, вдохнете ее запах и посмотрите в глаза. Многие мамы через это проходят. Наслаждайтесь последние недели спокойной жизнью и побольше спите, отдыхайте. Ловите момент здесь и сейчас. Не думайте, что будет через 5-10-20 лет. Все будет хорошо.
Відкушу все що стирчить• 03 июля 2024
Меня до родов не накрывало, тоже все доставали - та когда, когда? Причем летные не сильно счастливые в браке доставали(
Потом родила - крыло оттого что выйти никуда, муж много работает, свой на мне полностью +бытовуха!
Сейчас ему годик - уже легче, они такие хорошенькие!) Не залейте ни о чем! Вы рано или поздно заведение и тяжело первый год, потом попустит
Ms. Сама прямота• 03 июля 2024
Я сейчас на 7 месяце
Тоже накрывает, из-за того что поправилась
Смотрю в зеркало и отвращение от самой себя, не могу выходить на улицу, кажется что все смотрят именно на меня
Накрывает что такой и останусь.
Иногда тоже хочу вернуть все до того как было

Выхожу из ситуации этой как раз когда занимаюсь сбором всякой всячины для малыша, тогда приливы радости накрывают.

Гормоны)))

Вы не одна такая, не копите себя, это временно, и все будет ок🌸
автор Ms. Похвала • 03 июля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ого
автор Ms. Похвала • 03 июля 2024
Ответ дляSo_so
Розумію це, буду старатися, дякую
автор Ms. Похвала • 03 июля 2024
Ответ дляCuteMay
До сліз, дякую вам ♥️
автор Ms. Похвала • 03 июля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Я сейчас на 7 месяце
Накрывает что такой и останусь.

Гормоны)))

Ой, це капець, я не вірила ,що гормони так можуть бушувати, а воно дочекалася таки (дякую 🥰
Света С Приветом• 03 июля 2024
Выбрать=выспаться
Света С Приветом• 03 июля 2024
Выбрать=выспаться
Всех анонимов аноним• 03 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
А як психолог допоможе ,бесідами ?
Терапевт може навчити технікам подолання тривоги, на чому фокусуватись, коли накриває, які думки одразу відпускати і не «годувати» своєю увагою. У КПТ хороший рівень доказовості в подоланні депресивних і тривожних станів.
Плюс добре мати терапевта, якому довіряєш. Я вже пару років як не в терапії; але час від часу коли накриває, звертаюсь до своєї терапевтки, і вона за один сеанс допомагає порядок в голові навести.
(Я теж вагітна, але була депресія раніше, тому я дуже боялась, що під час/ після вагітності знову накриє, але поки тьфу тьфу тримаюсь)
автор Ms. Похвала • 03 июля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Не знала,що терапевт таке лікує ,допомагає,, ваш терапевт не приймає онлайн?
Всех анонимов аноним• 03 июля 2024
Ответ дляMs. Похвала
Я мала на увазі психотерапевт, сподіваюсь не заплутала) я консультувалась лише онлайн.
Так, приймає, МЦ Нейромед (м. Ужгород), Семак Тетяна
Але навіть якщо з нею не зростеться, погугліть Когнітивно-Поведінкова Терапія. Це дуже крута річ, якщо є тривога, головна перевага в тому, що це не ситуативна допомога, ти потім вчишся цим технікам і вже самостійно можеш цю тривогу на підльоті долати.