Зашла на 5минут• 03 июля 2024

Черкаський перинатальний центр

Дівчата, хто народжував там, які відгуки? Як вибрати лікаря в якого народжувати? Перед пологами завчасно лягали ?
Чудовий каламбур• 03 июля 2024
Туда Салюк перешёл, я на Чехова у него рожала - супер врач, очень рекомендую.
Платье Длинное бальное• 03 июля 2024
Народжувала в 2017 році у Юрчук Зої (не знаю чи вона працює зараз), акушерку була Людмила Миколаївна, вона все і робила, пологи особливо лікаря і не потребували, таке - пощупать, подивитись)