ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 июля 2024

Как лечили тубоотит, какие капли помогают (надо дотерпеть до врача)

Надеюсь сделают продувание и станет лучше
Ромашкинная• 03 июля 2024
тубоотит мне не лечили каплями вообще.
врач показал как продувать нос-уши + лечили отек в пазухах

Там-тарарам• 03 июля 2024
Мені були прописані каплі в уха з антибіотиком і обов´язково каплі в ніс. Плюс серрата та сінупрет. Капалась два тижня. За цей час двічі була у лікаря, двічі там продувалися маленькою клізмою. Не займайтеся самолікуванням. Хіба каплі в ніс, що звужують судини, можна почати і без лікаря.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 июля 2024
Ответ дляРомашкинная
тубоотит мне не лечили каплями вообще.
А как лечили отек
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 июля 2024
Ответ дляТам-тарарам
Вот капли в нос только и капаю.. У вас не было симптомов с горлом? И после 2 раз продувания вам стало лучше?
Там-тарарам• 03 июля 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ні. Тільки часткова втрата слуху.
Бурундучиха• 03 июля 2024
Сину назначали лише краплі у ніс. І ібупрофен якщо сильно боліли вуха. Зазвичай на вечір 2го дня вуха відпускало. Капали 3 рази на день не залежно забитий ніс чи ні. Назначали не пшикалки, а саме краплі, днів на 5. Крапаєш у праву ніздрю і лягаєш на правий бік, лежиш хвилин 3-5, потім ліву ніздрю і на лівий бік.
Ромашкинная• 03 июля 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А как лечили отек
капли, цетрин, антибиотик (у меня бак инфекция была) и дексаметазон
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 июля 2024
Ответ дляБурундучиха
Спасибо
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 03 июля 2024
Ответ дляРомашкинная
Спасибо.. У меня чистый анализ на бакпосев..