Бжоли-бандерівці• 08 декабря 2024

Печінкові проби. Подивіться, хто розуміється.

Нічого не турбує, здавала профілактично. Жовчний видалений. До лікаря вже записалась, турбує оцей підвищений білірубін
Пописанная парта• 08 декабря 2024
Можна ще бухати
Кросівки оригінал• 08 декабря 2024
Загрузить фото в чат gpt він вам все по поличкам розкладе
Мне без сахара• 08 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
я теж так роблю))
Лікарів місцевих тут аж розриває, що вони тепер не такі незамінні
sky-labs• 08 декабря 2024
СЖ почти 100%
Из-за него и камни в желчном...были

Дефициты: магния, цинка, витамина С, Д. Возможно есть анемия.
Карапуз13• 08 декабря 2024
І в мене такі самі показники.Теж видалений жовчний. Лікар сказав здати аналізи на гепатіти.Сказав,що це не зв!зано з жовчним,а саме вірусне запаленя може бути,як варіант. Але він терапевт,а не гастроентеролог.
автор Бжоли-бандерівці • 08 декабря 2024
Ответ дляКарапуз13
Я здавала на гепатити і не раз, і перед операцією, бо теж білірубін був приблизно таким, і пів року тому, гепатити негативні. Думаю все таки Жильбера, потрібно здати генетичний тест
Карапуз13• 08 декабря 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
І я здавала, і теж він мені сказав,тоді почитай про синдром Жильбера .І в мами моєї теж такі показники білірубину