Бжоли-бандерівці• 08 декабря 2024
Печінкові проби. Подивіться, хто розуміється.
Нічого не турбує, здавала профілактично. Жовчний видалений. До лікаря вже записалась, турбує оцей підвищений білірубін
Мне без сахара• 08 декабря 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Загрузить фото в чат gpt він вам все по поличкам розкладе
я теж так роблю))
Лікарів місцевих тут аж розриває, що вони тепер не такі незамінні
Бжоли-бандерівці
• 08 декабря 2024
Ответ дляКарапуз13
І в мене такі самі показники.Теж видалений жовчний. Лікар сказав здати аналізи на гепатіти.Сказав,що це не зв!зано з жовчним,а саме вірусне запаленя може бути,як варіант. Але він терапевт,а не гастроентеролог.
Я здавала на гепатити і не раз, і перед операцією, бо теж білірубін був приблизно таким, і пів року тому, гепатити негативні. Думаю все таки Жильбера, потрібно здати генетичний тест
Ответ дляБжоли-бандерівці
І я здавала, і теж він мені сказав,тоді почитай про синдром Жильбера .І в мами моєї теж такі показники білірубину