Сусановна• 03 июля 2024
Чого багатьом не подобається імя Настя? Що за стереотип такий?
Угги_в_горошек• 03 июля 2024
Бо раніше Насть було дуже багато і у всіх є знайома пришиблена Настя :)
Меня много• 03 июля 2024
Має схожість з англійським словом nasty - бридкий. Повне ім´я мене не тригерить
Святатабожа• 03 июля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Не у всех
Свекруховна• 03 июля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Кстати да. Есть одна
Пригощаю кашею• 03 июля 2024
Не нравится именно Настя, так же как и Даша,а вот Анастасия и Дария норм
Элька-Карамелька• 03 июля 2024
Мені це ім´я вухо не ріже (інші є такі, пару)), звичайне ім´я, мелозвучне, але саме Анастасія, а не Настя.
’Подобатись’ ім´я має тоді, коли обираєш для своєї дитини.
Це ім´я я не обрала, обрала інше.
А загалом я маю багато хороших дівчат із цим ім´ям, я приймаю їх без прив´язки до імені.
Які саме стериотипи ви маєте на увазі?
Це ім´я я не обрала, обрала інше.
Які саме стериотипи ви маєте на увазі?
Леннон_Жив!• 03 июля 2024
Все имена когда- то входят и выходят из моды, не более того. Анастасия Николаевна Романова до сих пор кого-то будоражит кого-то, да и остальные имена у Николая 2 у детей щаз бы многие сочли простыми и немодными.
LoveYouOrNot• 03 июля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Раніше це коли? В 80-90 роках їх було дуже мало. В нас були Оксани, Наталі, Юлі.
Простоваля• 03 июля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Это точно)) знаю двух насть, на любителя
Простоваля• 03 июля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Вроде Даша и Дария, эт разные имена
как и Дарина
Фиона Шрековна• 03 июля 2024
Имя красивое, но такое избитое.... как и Даша, Ева, София, Злата, Милана, Дарина и тд...
Элька-Карамелька• 03 июля 2024
Ответ дляМerida
мне просто не нравится. но, какая вам разница? мне и Снежана не нравится. и новомодное Милана. Арина тоже не мое. у каждого свои вкусы. какая вам разница, что нравится и не нравится мне?
Милана - років 15 ’новомодне’))
Сніжана - я з вами (вибачте, всі, хто любить і називає!))
Ряженка• 03 июля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Ева, Мия, Милана, Соломия хуже чем Злата и Дарья
ЖующаЯКонфету• 03 июля 2024
Настя волочкова
Настя каменских
Устья, Настя, настя с морозки.....кацапами тхнэ
Настя каменских
Липка-прилипка• 03 июля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Мені 40+, і в моєму дитинстві і юності я була одна Настя усюди)
Липка-прилипка• 03 июля 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Настя волочкова
Настя каменских
Фаріон, ти лі чо лі?)
Элька-Карамелька• 03 июля 2024
Ответ дляМerida
все мои подруги подурели. 3 Миланы, которым 4-5 лет.
так же Арины, Карины и Киры. у одной одвойня Арина -Милана.
Я взагалі не розумію, як можна називати іменем, спирачись не те, що воно ’модне’.
Ім´я або подобається, або ні.
Або мама уявляє, як називає по імені свою дитину, або не уявляє і обирає інше.
Якщо на те пішло, немає ’нових’ імен, вони всі існують не 20-30 років.
Тут ще така штука, з якою стикаються всі батьки, коли народжують дітей: дуже важко обрати те саме, єдине ім´я для РІДНОЇ дитинки, тому так дового, буває, із непорозуміннями, не можуть дійти згоди)
Ім´я або подобається, або ні.
Залізна тьотя• 03 июля 2024
Оно было очень популярно, как и София, Полина. Я не люблю растиражированные имена. И таки да, одна пришибленная Настя была в моей жизни ))
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ім´я або подобається, або ні.
согласна. я не понимаю когда сюда темы пишут про имена. люди какали на это. даже если назвать дочь Ваза, то все поохают, но через минуту забудут об этом разговоре.
мой ребенок был без имени почти месяц. я все перебирала, перебирала. в итоге придумала. имя вроде стандартное, но пишется не стандартно. вроде для всех так будет с ошибкой. а мне хотелось именно так. и всё, мне пофиг кто что думает. это мой ребенок, мое решение. как и пофиг на решение других. я могу просто сказать - мне нравится, или мне не нравится. всё, не более.
Вбигудях• 03 июля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Я 94 года, то в классе были 4 Насти)
Элька-Карамелька• 03 июля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Загалом так, але у мене на паралелі 5 класів і 2 Наталі в цей період))
Удоньки в ’бум’ Софій - серед знайомих/ друзів та однокласників - аж 1 Софія.
Тому, як піде.
LoveYouOrNot• 03 июля 2024
Ответ дляВбигудях
Я 94 года, то в классе были 4 Насти)
Я 84, і в нас була єдина Настя на паралель з 4 класів по 35 дітей в кожному)))
То значить бум почався пізніше.