1010101• 03 июля 2024

Водафон сейчас самый выгодный?

Сижу на лайфселл, какой-то дурацкий тариф, за неделю минус весь интернет и надо докупать, в телеграме даже жрёт мегабайты

Вылезла реклама, что можно перенести номер на Водафон - и там тарифы по 175 грн с безлимитным интернетом

Так ли это? А вы какого оператора выбрали?
Результат:
вже голосів: 25
10 (40%) Лайфселл
10 (40%) Водафон
5 (20%) Київстар
ReintTycha• 03 июля 2024
Так , водафон Мені потрібний безлімний інтернет по всій Україні- і водафон з цим справляється .за 180гривень.Лайф- до дупи, обмеження по регіонам( мабуть, взяли приклад з Януковича)

ViolaVio• 03 июля 2024
В мене по знайомих при відключеннях світла Водафон майже не працює.
автор 1010101 • 03 июля 2024
Ответ дляViolaVio
Я тоже этого боюсь, Лайф работает очень по-инвалидски (видимо то откоючают вышку, то нет). Надо у соседей узнать, как у нас дома ловит при отключениях Водафон. Тарифы у них очент вкусные! Но если покрытие плохое.. Главное ведь 4G, чтобы мессенджеры работали
ReintTycha• 03 июля 2024
Ответ дляViolaVio
Як і київстар або лайф.
Навіть години не витримують.
Хоча вишки поряд
ViolaVio• 03 июля 2024
Ответ дляReintTycha
Як і київстар або лайф.
Навіть години не витримують.
Хоча вишки поряд
В нас всіх Київстар працює весь час.
ReintTycha• 03 июля 2024
Ответ дляViolaVio
В нас всіх Київстар працює весь час.
Навіть понад чотири години без світла?
ViolaVio• 03 июля 2024
Ответ дляReintTycha
Навіть понад чотири години без світла?
Так. Водафон лягає , кажуть, майже відразу.
ReintTycha• 03 июля 2024
Ответ дляViolaVio
А у нас київстар- максимум 40 хвилин живе без світла. Водафон- тримається дві години
автор 1010101 • 03 июля 2024
Лайфселл 2 год працює 4G, 2 год 3G, якщо дома сидіти

На вулиці завжди 4G

Не мінять?

ReintTycha• 03 июля 2024
Ответ для1010101

На вулиці завжди 4G

Не мінять?
Ні. Вам пощастило.
У нас лайф нетРимає, як і Київстар.
ViolaVio• 03 июля 2024
Ответ дляReintTycha
Автору треба врахувати,що в її місцевості краще працює при відключеннях. Бо у всіх по різному виходить.
ReintTycha• 03 июля 2024
Ответ дляViolaVio
То я і порадила, не змінювати лайф--гарно тримає, зі слів Автора
автор 1010101 • 03 июля 2024
Ответ дляViolaVio
Да, тут тіки попитати у людей з будинку, що і як у них по операторам
автор 1010101 • 03 июля 2024
Ответ дляReintTycha
Дякую, бо були думки, що 2 години 4G то мало, а воно у всіх так, виявляється
In Love Love• 03 июля 2024
В мене водафон норм працює, київсьар - *опа
автор 1010101 • 03 июля 2024
Ответ дляIn Love Love
на лайфселл походу тільки я сиджу
katenka_• 03 июля 2024
У нас Киевстар висит полностью без света. Мне на Лайфе отлично
ЮлияL• 03 июля 2024
У меня Киевстар. Мобильный интернет исчезает через минуту после отключения света. Водафон у ребенка работает все время. Планирую вернуться к Водафон, хотя в Киевстаре плачу сейчас всего 100 гривен.
автор 1010101 • 03 июля 2024
Ответ дляkatenka_
Наверно перейду на тариф по-дорошюже на лайфе

автор 1010101 • 03 июля 2024
Ответ дляЮлияL
Ну вот, на Киевстар большинство жалуется, его получаетчя не рассматриваю
Аноним Первый• 03 июля 2024
Вам не дадуть однозначної відповіді, тому що кожна область має свої тарифи і різні умови у кожного оператора . Так само якість зв’язку різна у кожному районі, бо все залежить від вишки, чи стоять на ній апаратура безперебійного живлення в тп.
Аноним Первый• 03 июля 2024
А вишок в країні як гною. Тому ваше питання не коректне на жаль