Птица секретарь• 03 июля 2024

МОН планує скасувати дистанційну освіту для дітей ВПО.

Мы из Нико.
Выехали на ЗУ, но дочь осталась в своей школе. Онлайн обучение устраивает полностью.
Теперь не знаю как. Во время войны в школу ребенка не отдам ,даже и во Львове.
Какой выход?
https://osvita.ua/school/92459/#google_vignette
Теща дочки• 03 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
в Оптімі початкова буде в цьому році вже в пакеті з онл-уроками.
для старшої школи я не розумію сенсу в них. Як на мене - вони потрібні батькам
Наоборот. Они очень необходимы в 10-11-12 лет. У меня сын с 1го класса на экстернате, все было отлично, а в этом году был в 5м, осень и зима такая депрессия началась, дети на улицу не выходили, кружков для общения катастрофически не хватало. Весной ожил, весь двор гуляет, у них там жизнь полным ходом. Теперь ищу школу именно с уроками

Конфиденциальность• 03 июля 2024
Ответ дляТеща дочки
навіщо так витрачати час?? краще зробити все за 3 години - і весь вільний час віддати спілкуванню на гуртках
автор Птица секретарь • 03 июля 2024
Ответ дляТеща дочки
Согласна с Вами полностью.
Именно в 11 лет стала очень тянуться к общению.
Без живого общения не захочет учиться в онлайн школе.
Теща дочки• 03 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Не хватает общения в гуртках. У меня такой опыт. Почему вы думаете, что знаете, как кому краще?
автор Птица секретарь • 03 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Моей будет совершенно не интересно изучать материал самостоятельно...
Без живого общения.
Теща дочки• 03 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Согласна с Вами полностью.
Мой даже с репетиторами не хочет, зато в группах с удовольствием учится
rainbow in the sky• 04 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
А причем тут выплаты ?
Выплаты ВПО

rainbow in the sky• 04 июля 2024
Так це дійсно правда! Сьогодні була нарада,наши школи що виїхали з окупації і реєструвалися на іншу юридичну адресу закривають майже всі. Поки сильна реорганізація, а надалі можливо пару шкіл на місто. Це тисячі педагогів без роботи одразу опиняються.
rainbow in the sky• 04 июля 2024
Я в шоці! Це що нас штовхають тупо назад в окупацію? А якщо і я і чоловік педагоги в закладах освіти,що виїхали з окупації,двоє неповнолітніх дітей, ВПО відмінили... То що нам робити тепер? Шукайте роботу сьогодні сказали! Так а якщо нас таких по Україні 10 тисяч тепер безробітних, як приблизно написали в статті? І де взяти ту роботу на всіх, якщо дітей все менше в Україні? В мене є репетиторство ще онлайн, так з цими відключеннями і це відпаде😞
rainbow in the sky• 04 июля 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Я тоже с Луганской области. Работаю в школе дистанционно. Но пока нам ничего не говорили про закрытие школы или сокращение штата.
Мелітополь сьогодні вже попередили,на жаль
Поддакиваю иногДА• 04 июля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
у вас троє дітей? бо інакше не дуже зрозуміло, де ви таку цифру взяли
Ми брали пакет ’учень’. Це 31500 в рік. Цей рік брали ’суперекстерн’ - 35000 за рік без перевірок. Пакет ’екстерн’ - це не навчання, чисто для галочки.
Сама вумна тутички• 04 июля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Откуда 35к за год? Даже пакет ученик это 3500*9, меньше, чем ваша цифра. У меня экстерны, около 13к в год за одного.
Будь ласка, розкажіть чи ви задоволені. Як оцінюють?
Сама вумна тутички• 04 июля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Много людей выехало за границу. Тянут две школы. Закрыть для них обучение- это оборвать еще одну связь с Украиной. И еще один минус возвращаться. Когда потом придет время звать выехавших назад, особенно детей, будет поздно.
У меня подруга с Луганской обл, учитель, работала дистанционно. Сегодня сказали, что вероятнее всего их закроют😥
Нам в кінці травня на зборах сказали,що планують дист класи закрити. Дуже шкода( бо це ще один крок на віддалення цих дітей від України.
Чим наше мон руководствується не зрозуміло
Безпорадна Кроко• 04 июля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Мы очень довольны, поэтому старшая дочь там уже 5й год будет ( 7 класс), а младшая пошла сразу в 1й, минуя обычную школу (будет 3 класс).
Тесты оцениваются автоматически, контрольные с письменной частью - предметниками в ручном режиме с обратной связью. У экстернов важны только годовые контрольные, оценки за них идут в аттестат.
куркулиха• 04 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Ещё школы на ЗУ будут переполнены.
Сейчас массово выезжает Харьков. Разговаривала сегодня с директором школы ,которая рядом с домом.
Думают многие , что на лето пока , но подозревают ,что отдадут детей в школы тут.
Поговаривают ещё ,что учеба будет на 10 утра.
Дочь моя спортсменка , тогда будет проблемы с тренировками ... Они начинаются в 15:00..
Львів.
Вчора по ТГ каналах розкручували новину ’У разі, якщо уряд не надасть дозвіл на використання цокольних та перших поверхів, як укриття, то наступний навчальний рік може розпочатися дистанційно. Таким типом укриття користуються близько третина шкіл на Львівщині.’
Я з Харкова і тому міняти одну дистанційку на іншу не бачу сенсу. А ще у місцевих школах кажуть, що якщо не буде опалення і світла, то теж переведуть на дістанційне навчання.
Конфиденциальность• 04 июля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Вам для галочки, а наші чудово вчилися і здали ЗНО на 185+. Про ціну - як вийшло 35 - не знаю, максимум 30т два класи за рік, без перевірок.
Конфиденциальность• 04 июля 2024
Ответ дляТеща дочки
а чому ви думаєте, що знаєте, кому як краще?
я намагаюся саме це вам пояснити - кожна родина обирає свій шлях, всім дітям потрібне різне, авторитарно казати ’Они очень необходимы в 10-11-12 лет’ - не дуже ок.
Спілкування - воно є на гуманітарних гуртках, творчих.
Сама вумна тутички• 04 июля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Дякую, тобто роботи дитина здає раз на семестр?
Сама вумна тутички• 04 июля 2024
Ответ длякуркулиха
Львів.
Нам казали про навчання ’ протягом світлового дня’. Київ

Безпорадна Кроко• 04 июля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
для аттестата - раз в год, в мае (или раньше, они открыты с начала года). Для себя можно еще делать тестовую и семестровую - их тоже проверяют.
Міряю від одиниці• 04 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Львов сейчас.
Є місця у школах. Не всюди класи переповнені. Треба дізнаватися.
Міряю від одиниці• 04 июля 2024
Якщо у вас дочка у 8 клас перейшла, то навряд, що буде по 6 уроків, навіть у старій школі. Бо програма у всіх одна. У звичайних школах 6-7 уроків на день, у школах з поглибленим вивченням певних предметів - 7-8 уроків.
Сама вумна тутички• 04 июля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Дякую, а якщо потрібні високі оцінки,то це реально? Оцінення адекватне?
Безпорадна Кроко• 04 июля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Так, реально и якщо що - можна й перездати
Сама вумна тутички• 04 июля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Дякую!