Самохвалова• 03 июля 2024

Ozempic. Чому багато пишуть, що

В людей обличчя як після оземпіка? Хто взагалі худнув на цьому препараті? Чи може є якісь знайомі
Як вам цей препарат ?? В мене зайвих 22 кг
Я на хвилинку• 03 июля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Расскажите пожалуйста подробно. Вот у меня лишних 10кг. Я не могу их скинуть. В общем уходит, но иногда меньше кг в месяц. Я похудела на 33 кг сама на протяжении года и 3х месяцев. Жёсткая диета, которая стала образом жизни, спортзал 3-4 раза в неделю с довольно тяжёлыми тренировками. И вот не могу добить 10кг. Попробовала оземпик. Есть не хочется, но я и так не хотела так что совсем не магия для меня
Продолжайте колоть. Какую дозу кололи?

Светка-пипетка• 03 июля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Після зеленого салату все одно хочеться м´ясо, булку і шоколадку)) а після саксенди, наприклад, не хочеться)
Кето диету не пробовали? + психолога, почему вам хочется булку и шоколадку? Или планируете постоянно на саксенде сидеть, как наркоман?
Леди_в_ночи• 03 июля 2024
Ответ дляМорская свинка
Якщо після зеленого салату в достатній кількості хочеться булку і шоколадку, то це про емоційне переїдання. І жоден препарат його не вилікує.
І не допоможе втримати оту всю скинуту вагу, якщо все одно буде хотітися постійно булку, шоколадку і круасанчиком полірнути, бо день важкий видався.
Ви не допускаєте, що хтось просто не любить салат і хоче з´їсти те, що любить? До чого тут рхп? То зовсім інше
Леди_в_ночи• 03 июля 2024
Ответ дляСветка-пипетка
А чому худим хочеться булку і шоколадку? Чи взагалі будь-кому? Дітям, наприклад?
І так, в мене преддіабет. Препарат призначав ендокринолог
Стопясят раз обсуждала• 03 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Продолжайте колоть. Какую дозу кололи?
Я начала колоть с 1 кубка. Не хочу я его колоть. У меня результат что с ним, что без него. Диетолог мой сказала, что от оземпика худеют далеко не все и это не магическая пилюля которая точно поможет. Он просто убирает аппетит и от этого худеешь
Я на хвилинку• 03 июля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
С 1 никто не начинает
Светка-пипетка• 03 июля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так вы ж ре худая, откуда вам знать эти вещи)

Стопясят раз обсуждала• 03 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
С 1 никто не начинает
Ну а я начала, что ж теперь. Я все равно ем что ем. Я должна есть достаточно белка и жиров, чтобы восстановить лицо голодать нельзя, у меня и так морда уже денег потянула прилично на устранение всех следов(
Леди_в_ночи• 03 июля 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Так я і питаю у знатоків, які всім рхп ліплять)))
Ковбой Хагис• 03 июля 2024
Я худею сейчас с эндокринологом
Она считает, что оземпик не помогает
Светка-пипетка• 04 июля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Я худею сейчас с эндокринологом
Она считает, что оземпик не помогает
Оземпик - это чистый маркетинг, он помогает, но вау эффект длиться недолго, если не соблюдать основные принципы похудения, которым всем толстушкам лень соблюдать
MacOS-ница• 04 июля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Яка ціна оземпіка? У мене діабет і жоден лікар за нього мені не казав.
Леди_в_ночи• 04 июля 2024
Ответ дляMacOS-ница
В мене саксенда
сЛАдКОежКА• 04 июля 2024
Від нього не хочеться їсти, він блокує якісь там рецептори у шлунку. Насичення невеличкими порціями їжі. Якщо переїла - важкість у шлунку, нудота. Якщо нажерлася на ніч (або навіть просто поїла) - вранці нудота, страшенне відчуття важкості, шлунок як роздутий, і як спасіння від усього цього - блювання неперетравленою їжею. Тому коли психологічно (а не з голоду) щось хочеться вночі погризти, то згадуєш вранішні ’прєлєсті’ і - та ну його нафіг, краще водички посьорбаю!

Я сьогодні за день з*їла:
Помідор і огірок
Цукерку
Шматочок тостового хліба з шматочком риби
Один голубець розміром з палець
Тонкий шматочок заливного язика розміром з сигаретну пачку
Кава без цукру
Багато води
Це 3 прийома їжі (крім води, вона весь день)
І я не голодна, навіть навпаки.
П.С. Я після кон-ції ендокринолога і купи аналізів. У мене було 100кг + (зараз менше вже), ІР, ЦД 2т.
сЛАдКОежКА• 04 июля 2024
Ответ дляMacOS-ница
від 7 тис. грн ручка (на місяць). Є таблетований аналог, він десь близько 8 тис грн. (але пити кожен день)
сЛАдКОежКА• 04 июля 2024
Ответ дляиз желе я
Зменшує кількість жиру. І в обличчі також.
Так. І обличчя ’пливе’ вниз.
Директор Пляжу• 04 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Я на нем скинула 10 кг. Первые 4 недели 36 кликов, потом 54. 4 недели, сейчас иду вниз
У меня вес был 57, сейчас 47
Ого,я по 18 колю
сЛАдКОежКА• 04 июля 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
сьогодні якраз попадалась інфа. Щодо обличчя - в нього один з побічних ефектів - втрата м´язової маси
Ну так звичайно - останній абзац фото 2. ’Зниження ваги у людей з НОРМАЛЬНОЮ!!! масою тіла відбувається за рахунок зниження м*язової маси’. Якщо у людини немає жиру або він у нормі, то що у неї зменшується? Так м*язи, звісно!
Тому якщо колоти Оземпік просто щоб скинути пару кг, так морда звісно попливе вниз суттєво.
Тому його призначають людям з ОЖИРІННЯМ!
А у ТС 22 кг зайвих, це багато.
Голубка миру• 04 июля 2024
Ответ дляКоролева спама
Ви лікар?)
Я можу вам кинути відео лікаря де він проти оземпіку

сЛАдКОежКА• 04 июля 2024
Ответ дляВареничніца
Лучше блин глистов завести чем принимать этот оземпик, от которого кукуха едет
Чому кукуха їде? Це гормональний препарат, це ліки перш за все, які призначаються лікарем. Нічого нікуди не їде, що ви фантазуєте?
Голубка миру• 04 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
А авто що за ліки питає?
сЛАдКОежКА• 04 июля 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Він допомагає сформувати правильні принципи ХП і харчові звички. Наприклад, я наразі їм строго 3 р.в. день без перекусів. Для моєї ІР це те що треба. Маю надію, що сформована звичка залишиться надовго.
Люди, ви просто не розумієте, що таке жор на ІР ... От реально, всі хто тут пише пише по ’просто жерти на піввідра менше’ і ’нада просто ... (і далі за списком)’ - ви не в темі зовсім.
Не зви чайна• 04 июля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
У нас. Подруга в аптеке покупала 3 недели назад
Интересно, почему он у нас в 4 раза дешевле на таблетки юа, чем за границей?
Ранковий базар• 04 июля 2024
Если у вас есть возможность колоть оземпик у врача и под постоянным контролем врачей, с ежедневной сдачей показателей крови и с мониторингом функций поджелудочной, как делали Адель, Том Хенкс, сестры Кардашьян, Кейти Перри, Пост Малон и прочие - почему нет? Каждые месяц-два будете повышать дозу аккуратно, принимать мягкие противорвотное, правильные энзимы и ферменты для работы жкт, сдавать кал.
Думаю, за месяцев 10 аккуратно 22 кг уйдут. А может и за 8. Если начальный вес 80. Если начальный вес более 100, то 22 кг уйдут ещё быстрее.
И стоить это будет плюс минус десять тысяч долларов.
А если вы собираетесь на последние деньги покупать одну ручку в месяц и ’подкалываться’ раз в две недели для экономии минимальной дозой, пока денег хватит, без наблюдения эндокринолога и гастроэнтеролога, то можете даже не начинать.
СережкинаЯ• 04 июля 2024
Ответ дляНе зви чайна
Я не знаю, я не в теме. Но то, что в аптеках она есть, и ее назначают врачи по показаниям - факт
Светка-пипетка• 04 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
А чтг вы сейчас едите 3 раза в день? И почему у вас возник жор? Значит, вы ели больше, чем 3 раза? А что ели? Вы понимаете причину своей ИР?
Не зви чайна• 04 июля 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Оригинальный или на клочковской бадяжили, вот в чем вопрос?
сЛАдКОежКА• 04 июля 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Наразі я їм не більше 3 в день, бо себе заставляю їсти, хоча не хочеться через дію препарату. Але треба, бо їда - це необхідна енергія організму.
жор у мене БУВ (наразі немає) через ІР і СД 2.
ІР і СД 2 стався через спосіб життя і деякі інші суттєві чинники (не хочу розповсюджуватися).
Наразі я змінюю спосіб життя і харчову поведінку. Так, за допомогою ліків, які призначив лікар після консультації і аналізів. І раз в 3 м. я моніторю ситуацію зі своїм огранізмом в динаміці лікування (УЗД і аналізи).
І що тут поганого?
Білий Лосик• 04 июля 2024
Ответ дляМорская свинка
Як на мене, це як з вакцинацією. Всі робили, а тепер ще додаткові дослідження виходять і когось «пронесло», а когось ні.
Він занадто маловивчений ще в довготерміновій перспективі, не говорячи про те, що в Україні легко нарватися на підробку. Це препарат для діабетиків в першу чергу. І чи варто ставати піддослідним кроликом за свої немалі гроші?
Оземпик на фармрынке с 2012 года. Это не новый препарат, не несите чушь.
Светка-пипетка• 04 июля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
І що тут поганого?
Вы плантруете отменять препарат? Как вы себе это представляете? Когда?