Olivye• 04 июля 2024

Чи пускають у Wizzair та Ryanair з валізою 40#30#20?

Обираю собі в дорогу поклажу і вибір впав на манюню валізу яка розрахована якраз під безкоштовну ручну поклажу. Вже обрала і збиралась платити як тут побачила коменти, що до деяких в аеропортах чіплялись і казала платити і по 60 євро і більше як за платний багаж. Так ось в чому питання, можливо хтось нещодавно подорожував лоукостами як у вас було? Чи можливо ви бачили ситуації в аеропорту?

Мені було б зручніше взяти таку маленьку валізку і спину рюкзаками не напрягати, але і дурно платити на місці 60 євро не хочеться.
Прикуси Язика• 04 июля 2024
Якщо вас цікавить саме ця компанія, тоді перевірте на сайті їх допустимі габарити багажу) там чітко написано і їм треба слідувати
Простоваля• 04 июля 2024
Якщо це буде ЄДИНА ваша сумка, то може і ок, якщо проходить по розмірам ( читайте на сайті). Там вона має влізти в перевірочне вікно і чітко НЕ вилазити. Якщо трохи вилазить- платити. Якщо буде навіть дамська сумка додатково, то можуть змусити заплатити, бо в умовах чітко прописана, що сумка одна. Я часто літаю і я б не ризикувала. Бачу, що іноді люди платять. Мені шкода грошей)
Балаболка• 04 июля 2024
Я до войны летала с таким маленьким чемоданам, Виззэйр. Все нормально, он проходил в их эту стойку.
Пацан к успеху шел• 04 июля 2024
Читайте на сайте авиакомпании там размеры меняют постоянно
Просериарила молодость• 04 июля 2024
Я ща мягкий рюкзак, я его набиваю как эти две сумки и его не проверяют
Просто каралева• 04 июля 2024
на сайті Рейнейр вказані такі розміри -

1 маленька сумка
Кожний тариф дозволяє взяти ручну поклажу розміром 40 x 20 x 25 см, яку потрібно розмістити під кріслом.
Маленька сумка має вміщується під сидіння перед вами. Це може бути жіноча сумка, сумка для ноутбука або невеликий рюкзак.

Ви чемодан під крісло не зможете засунути

А вже дорожче - тариф ESSENTIALS -

Багаж 10 кг на багажній полиці
Пасажири, які вибирають промопакет Essentials або Flexi Plus, можуть взяти на борт одну ручну поклажу вагою до 10 кг і розміром 55 x 40 x 20 см. Вона має поміститися на багажній полиці.

тобто чемодан та ще рюкзак можна взяти....
Дама_с_коготками• 04 июля 2024
виз так
рейнер ні, там менші габарити повині
1Lesya• 04 июля 2024
Враховуйте габаріти разом з колесами. Якщо вказані габаріти лише за короб, без врахування колес, то при перевірці попадате на гроші. Але перевіряють не завжди. Оцінюйте ризики самостійно. А б брала рюкзак і за потреби валізу 10 чи 20кг
Любительница• 04 июля 2024
Ответ дляПросто каралева
на сайті Рейнейр вказані такі розміри -

1 маленька сумка

А вже дорожче - тариф ESSENTIALS -

Багаж 10 кг на багажній полиці

Это правило уже больше года у Райан Эйр. Да, только сумка под переднее кресло по билету. Можно купить приоритет и взять чемодан.
Психологічка• 04 июля 2024
Шансы, что проверят чемодан намного больше, чем рюкзак
Рюкзаки у людей часто и большего размера. И размер рюкзака всегда можно уменьшить (методом надеть на себя+ одну кофту)
А размер чемодана не изменить, даже если он будет пустой.

То есть чемоданом пользоваться есть смысл только если на 100% уверен в его размере вместе с колесами
Душка-свекрушка)))• 04 июля 2024
Коли сама розбиратись з цим питанням, то дійшла висновку, що це має бути м´яка сумка/рюкзак. Валіза вже може не підійти. Чітко не написано, але у них на малюнку зображено рюкзак + як вище написали, що має залізти під сидіння.
Показушница• 04 июля 2024
Ryanair перевіряють розміри! Навіть біля паспортного контролю перед самою посадкою стоїть рамка для перевірки. + Ще крос-боді малесеньку сумку заставили запихнути в рюкзак. Добре, що хоч потім не заставили зважити, бо було б 10+кг, а це вже доплата. І так він повинен влізти під сидіння. Можна чемоданчик, але малюсінький, як косметичка 40*20*25
Кундалина• 04 июля 2024
Літали райан з 2 величезними рюкзаками і таким самим чемоданом ,рюкзаки норм а за чемодан доплатили 59 евро . А вилітали в зворотньому напрямку навіть не сказали нічого . На удачу як кажуть 🤗
автор Olivye • 04 июля 2024
Ответ дляКундалина
Так ось я про такі випадки якраз і начиталась. По розмірам проходить в ту стійку, але ж є і людський фактор.
Візьму я певно рюкзак великий просто)
автор Olivye • 04 июля 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Так, теж це вичитувала. Чітких вимог немає, але на картинці рюкзак, а в пріоріті вказано тролейбег типу валіза.
Кундалина• 04 июля 2024
Ответ дляOlivye
Візьму я певно рюкзак великий просто)
Це краще . Бо ситуація в нас була 1 червня . І ще момент ☝️у Вас квиток приориті чи білий ?
автор Olivye • 04 июля 2024
Ответ дляКундалина
Звичайний(
Кундалина• 04 июля 2024
Ответ дляOlivye
Звичайний(
Тим більше не ризикуйте