Davidka• 04 июля 2024

Резерв+ "Виключено"

Маємо дитину з інвалідністю. Чоловік зібрався звертатись в тцк, щоб написати заяву на відстрочку. Вчора оновив дані в Резерв+, а там написано "Не військовозобов´язаний", "Виключено". Правильно розумію, що тепер йому і не треба в тцк?
Танюша• 04 июля 2024
Взагалі не факт. В резерві багато помилок.
автор Davidka • 04 июля 2024
Ответ дляТанюша
Так як тоді краще?(
ksyuha831• 04 июля 2024
Якщо виключений до 18 травня 2024, то йти в ТЦК потрібно все одно.
Танюша• 04 июля 2024
Ну але штрафа за неоновлення ви не отримаєте.
Просто цей резерв не застрахує от бусифвкації
автор Davidka • 04 июля 2024
Ответ дляksyuha831
Так, у 2022 р.
Дякую за коментар.
oleshenka• 04 июля 2024
Ответ дляDavidka
Так як тоді краще?(
піти в цнап і перевірити, вони можуть витягнути дані з оберіга, ящо внесений в оберіг значит виключений з обліку
Танюша• 04 июля 2024
Ответ дляDavidka
Так як тоді краще?(
Тоді краще іти в тцк особисто.
автор Davidka • 04 июля 2024
Ответ дляoleshenka
Так Резерв і ’підтягнув’ з Оберіга.
автор Davidka • 04 июля 2024
Ответ дляТанюша
Тоді краще іти в тцк особисто.
Але з готовими документами і заявою на відстрочку, так?
ksyuha831• 04 июля 2024
Ответ дляoleshenka
ЦНАПи зараз видають роздруківку з Резерв+, немає сенсу до них йти, по Постанові 560 потрібно йти у ТЦК, якщо виключений з обліку до 18.05.2024 і оновлювати це виключення.
автор Davidka • 04 июля 2024
Ответ дляksyuha831
Дякую!
Танюша• 04 июля 2024
Ответ дляDavidka
Звісно. Там подивляться його справу. Якщо таки виключений, мають поставити штамп у во документ, з вказанням підстави виключення
fedonik• 04 июля 2024
Статья по которой он исключен сейчас может не иметь силы, многое отменили.
автор Davidka • 04 июля 2024
Ответ дляТанюша
Дуже дякую за допомогу
автор Davidka • 04 июля 2024
Ответ дляfedonik
Угу, зрозуміло.
fedonik• 04 июля 2024
Только проверить данные в деле и подать документы на отсрочку это 2 разных процесса и две разные очереди. В первую попасть проще,чем во вторую.
автор Davidka • 04 июля 2024
Ответ дляfedonik
Куди діватись...Я розумію, що якщо на вулиці десь встрінуть , а він без відстрочки, то махати документами, що дитина з інвалідністю буде пізно.
fedonik• 04 июля 2024
Ответ дляDavidka
Верно.
автор Davidka • 04 июля 2024
Всім дякую 🌷Тихого дня!
WomAnn• 04 июля 2024
Хто ще не зрозумів, завжди треба йти до ТЦК.
LyudaT• 04 июля 2024
А мені здається, що краще до тцк не йти. Виключений і добре. Оновився ж
floxey• 04 июля 2024
Ответ дляksyuha831
Де це написано у постанові? Там йдеться про обов´язкове оновлення даних військовозобов´язаним, а виключений з обліку не є військовозобов´язаним. Мій чоловік був у тцк 15 травня, питав чи йому після 18 травня треба з´явитися, сказалі що йому не треба оновлювати дані, бо він виключений з обліку.
ksyuha831• 04 июля 2024
Ответ дляfloxey
Відкривайте постанову і читайте, вона є у вільному доступі в інтернеті, який кокретно пункт я не пам´ятаю, вибачте, на пам´ять її не вчила.
floxey• 04 июля 2024
Ответ дляksyuha831
В тому то і справа, що я її читала. Нема там такого
ksyuha831• 04 июля 2024
Ответ дляfloxey
https://www.google.com/search?q=%D1%87%D0%B8%2B%D0...
Ось в гуглі купа інформації, є там і посилання на постанову.
Nadiaaaa• 04 июля 2024
Ответ дляksyuha831
ні, це не так, виключений з обліку вже не військовозобов´язаний, йому не треба нічого оновлювати. Мій чоловік пішов тільки тому, що в резерв не підтягнувся QR код, прийшов, а воєнком його питає, чого він прийшов, йому не треба.
floxey• 04 июля 2024
Ответ дляksyuha831
Це статті журналістів, які не читали постанову. В подібних статтях пишуть таке, що на голову не налазить. Я читаю першоджерело, а саме постанову, і в ній чітко вказано, що оновлення даних мають пройти військовозобов´язані. Про підтвердження виключення з обліку там нема. Якщо виключений з обліку по всім правилам, то підтвердження не потрібне.
ksenia12111• 04 июля 2024
Зателефонуйте їм для початку. Я оновила свої дані через резерв +, та зателефонувала ,щоб уточнити.