Ищу-брожу• 04 июля 2024
Девочки, как Вам такое платье?
Хочу купить себе. Я высокая, смуглая, кареглазая блондинка. Очень нравится цвет, но не уверена, что мне пойдет. Продавец на шафе
Ищу-брожу
• 04 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Якесь воно несуразне. І фасон і колір
А мені колір дуже сподобався…
Злюсь до кипіння• 04 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
А мені колір дуже сподобався…
Нет((( как домашний халат
Фрекен бок• 04 июля 2024
Вы такая эффектная, а платье выбрали совсем простое. Мне не нравится, ну а Вы сами смотрите
АнтиТроль• 04 июля 2024
Колір, може і ок, але от лінія поясу - вона і не на талії, і не суто під грудями.
Мені рідко такий фасон ішов через те, що вигляд, як у ляльки з самовару (перепрошую за згадку), не зважаючи на те, що я струнка і 49 кг.
Я би лише з приміркою брала таке.
Щебетуха• 04 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
А мені колір дуже сподобався…
сподобався то купуйте, а то як будете тут питати то нічого не купите.
Щебетуха• 04 июля 2024
Ответ дляФрекен бок
а звідки ви знаєте яка автор?
Фрекен бок• 04 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
а звідки ви знаєте яка автор?
А Вы описание выше не читаете?
Чудо в декрете• 04 июля 2024
Узор ’вырви глаз’. извините, но оно сильно уж рябит. В общем, мне не нравится.
Щебетуха• 04 июля 2024
Ответ дляФрекен бок
А Вы описание выше не читаете?
высокая, смуглая, кареглазая блондинка може мати як дояристий вид так і інстаграмний
Дама с собачкой• 04 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
А мені колір дуже сподобався…
Мне только цвет и понравился.
А реальное фото?
Ищу-брожу
• 04 июля 2024
Ответ дляФрекен бок
Спасибо
Ищу-брожу
• 04 июля 2024
Ответ дляМerida
платье только для женщин с пышными формами. если у вас лишнего веса нет, будет висеть.
Нет лишнего веса
Пьяная вишня• 04 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
50 років😞
В 50 років потрібно мати свій стиль та власну думку. Ми тут усі різні, кожна зі своїм баченням красивого.
Лорка-хлорка• 04 июля 2024
Я теж високая кареокая блондинка. І оце одоробло я б на себе не вдягнула(але я струнка,може ви ні). В цьому халаті тільки кольори гарні (і так,підійшли б і мені і вам),але все інше просто жахливе
Лорка-хлорка• 04 июля 2024
Ответ дляИщу-брожу
Нет лишнего веса
Як тоді ви на цю модель глянули?..
Лорка-хлорка• 04 июля 2024
Пошукала ще фото цієї сукні,це жах. Талія під грудьми, вище коліна буде на дві долоні,ви будете як стара бабка в сукні бебі-долл.ще й тканина софт,синтетика.дешева хрінь,коротше(( і розміри батал)
Единая страна!• 04 июля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Не буде воно вище коліна. Там довжина 103 см в найменшому (з батальних) розмірі